Tarım

Evrensel mini traktörler "Beyaz"

Çok fonksiyonlu, çok amaçlı "Beyaz" mini traktörler hem tarım ve hizmet sektörünün topraklarının küçük alanlarda birçok işlerini gerçekleştirmek için edebiliyoruz. dolgusunun yapılması için sokaklar ve avlular, temizlik çiftlikleri, meyve bahçeleri, sebze bahçeleri, seralar üzerinde kullanılmak üzere optimize edilmiştir. mini traktör olarak 1150 kilograma kadar yük taşıyabilecek ve elektrik PTO (PTO mili) ile sabit bir cihaz kullanarak işi gerçekleştirebilir. mini traktörler "Belarus" Tüm bu çalışmaları gerçekleştirmek için edebiliyoruz için özel ekleri kendilerine mevcuttur: kesici, biçme bıçakları, hiller, pulluk, snegorotor fırça buldozer ve daha fazlası. Smorgon Agrega ve Minsk traktör fabrikaları 1983 yılından bu yana bu makineleri üretiyoruz.

Mini traktörler "Belarus" Her tekerleğe sürücü var. bir ihtiyaç varsa, sürücü arka aksı devre dışı bırakabilirsiniz. Belden çerçeve - Bu tüm diğerlerinden bu makineyi ayıran önemli bir özelliktir. Daha yüksek verim, esneklik ve küçük bir dönme yarıçapı (2.5 m) içerir. Bu özellik, örneğin tavuk çiftliklerinde veya serada dar çalışma koşulları, son derece önemlidir. Ayarlanabilir tekerlek iz ve enlemesine kilit olduğunu. (13 beygir gücü eşdeğerdir) 9.6 kW tek silindirli bir motor ile donatılmış "Beyaz" mini traktörler, benzin üzerinde çalışan, endişe Honda (389 santimetre küp çalışma hacmi) üretti. Yakıt Deposu Kapasitesi - altı buçuk litre. Giyinmiş benzin AI-92 makinesi. Tüketim - 1KW / saat başına 313 gram. İletim - mekanik, el. îlk - 4 şanzıman, arka - çoklu plaka, sürtünme 3. kavrama, karnaval banyosunda yapan sürekli kapalı. 3000 devir / dakika bağımlı ve senkron 13.3: PTO iki hızları vardır. Manuel ve elektrikli marş pili: Mini traktör "Beyaz" iki başlangıç sistemine sahiptir. 2 kN - yüzeysel olarak çekme kuvveti. geri, 17.73 için 2,83 km / saat ileri taşıyabilir miyim - 4.03 12.94 için. bu mini traktör 457 kg ağırlığındadır. Boyutlar - x 2000 x 1000 2500 PTO sabit hem de mobil, monte edilmesi ve herhangi bir ek çalışma sağlar. 170 ve 000 ruble (satıcı bağlı olarak) arasında ortalama eksiz fiyat.

XXI yüzyılda el emeği, tüm alaka kaybetti. Mini traktör "Beyaz" başarıyla sorun emeği en aza indirmek ve verimliliği artırmak çözer. Bu 4 hektar daha kara daha işleyebilir. Pek diğer üreticilerin mini traktörler, ev yapımı ya da makineler bu makinenin kalitesi ile rekabet etmek mümkün olacak. Belarus imalatçıları tarım ekipmanları için yıl sürekli yüksek bu makineler için talebin beri, mini modellerinin üretimini artırmak. Böyle yeni, daha gelişmiş modellerinin geliştirilmesi 132 olarak Geçenlerde serbest bırakıldı, ama iyi kendini kanıtlamak için zaman olmuştur. Sürekli mükemmellerle bu konuda Yanıtları. mini traktör başta "Beyaz-132" aksesuar ve çözebilir görevlerin genişletilmiş aralığını değiştirmek son derece kolaydır. Bu gerçekten güvenilir bir ortaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.