KariyerKariyer yönetimi

"Magnetizm" te çalışmak: inceleme ve görüşler

Bu konuda hiçbir şey bilmeden bir iş bulmak için acele etmeyin. Neyse ki, artık bunu yapmak çok daha kolay, Internet ve insanların keder paylaşma isteği ya da uterusun gerçeğini "dışarı atma" isteğidir. Yani, örneğin, "Mıknatıs" incelemesindeki çalışmalar, ortaya çıktığına göre, toplar her zaman iyi değildir. Bunlar genellikle şikayet ve şikayetlerdir. "Magnet" de gerçekten ne çalışıyor? Negatif nitelikteki yorumlar haklı mıdır yoksa hep mutsuz insanların entrikaları mıdır?

"Magnet" nedir?

Ve adı, mağaza sayısı, perakende alanı ve gelir açısından Rusya'daki en büyük perakende zinciridir. Bugüne kadar mağazalarında çalışanların sayısı yaklaşık iki yüz bin kişiye, yani Rusya'nın orta kentindeki nüfusa eşittir. Ve her hafta mağaza ağı genişlemekte ve yaklaşık üç yüz yeni iş açmaktadır.

Şirket çok önce değil - 1994'te kuruldu ve zaten Rusya Federasyonu'nun inanılmaz bir miktarını kapladı. Perakende ağında 6.200'den fazla mağazanın yanı sıra 132 hipermarket bulunmaktadır. Buna ek olarak, şirket on sekiz dağıtım merkezi ve aynı sayıda kamyonet işletmesi içeriyor. Gelecekte, mağaza sayısının artması planlanmaktadır.

şekerleme

"Taşıyıcılar" dediği gibi, hipermarket "Magnet" te çalışmak son derece ilginç, önemli ve kârlıdır ve bunu seçmekten asla üzünmeyeceksiniz. "Müşteri hizmetleri" ne girdikten sonra, çok düzeyli bir personel eğitimi ve gelişme sistemi sizden önce açılıyor, böylece kariyer büyümesine güveniyor ve maaş artışı sağlanıyor. Bu, "Manyetizma" da ideal bir iştir. İncelemeler sadece bu ideali sorgulamamızı sağlıyor.

eksileri

Moskova'daki "Mıknatıs" da ve bu şebekeye "ulaşan" diğer şehirlerde çalışmak o kadar da iyi görünmüyor. Tabii ki, her yerde minuses vardır, ancak çok fazla olmamalıdır. Ancak, "Mıknatıs" olumsuz eleştirilerindeki çalışma, şu anda en kötü işverenler listesine dahil edildi (proje antijob.net sürümüne göre).

Ortaya çıktığında, alışveriş merkezlerinin kendi negatif "çekicilikleri" var. Bu nedenle, çok sayıda şikâyetten hareketle, İş Yasası burada sürekli ihlal edilmiştir, iş günü on iki saattir ve bu sefer ayaklarınızın üzerinde olması gereklidir. Buna ek olarak, serbest ve fazla mesai için çalışmak zorunda kaldım ve iş , satıcı-kasiyer, güvenlik görevlisi, yükleyici ve temizleyicinin görevlerini birleştirebilir. Bütün bunlar için asgari ücret ödeniyor ve video kamera eksikliği nedeniyle "hırsızlık" gelişiyor, çünkü satıcılar cep telefonundaki sıkıntıyı ödemek zorunda. Sonraki: 28 gün tatil var, ancak yarı yarıya "öne çıkıyor" ve personelin cirosu nedeniyle hemen hemen hiç tatil günleri yok. Mağazada, açık bir arkadaşı geçebilirsin, çünkü yönetmenler insanları eğitim olmadan sokaktan atar.

Akşam yemeğinde günde yirmi dakika verilir. Sırayla. Eğer vaktin varsa.

Hamile misin? Orada hayatta kalacaksın, güvende ol. Ne de olsa, hamile kadınlar çalışamaz ve ödeme yapmaları gerekir. Herkesin işe ihtiyacı olduğu zamanlarda bile boş yerler var. Buna ek olarak, yalnızca işçiler değil, müşterilerin - çok geç olan ürünler, hizmet kalitesi ve kaba tavır gibi birçok şikâyet var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.