OtomobilSUV

Caterpillar kros araç "Beaver"

Ülkemizde her zaman zor parçaları gösterdiği ve benzeri olduğunu argo yol, denilen bir yer olacaktır. D. zorluk erişilebilir yerlerde rağmen (o avlanma olsun, balıkçılık, keşif, zenginleştirilmesi orada bir araya geldi ve gereken her zaman sorun oluyor kurtarma çalışmaları). Eğer zaman, sadece insanları taşımak istediğiniz arazi türüne ne yaparsınız, aynı zamanda mal teslim etmek? Paletli kar ve bataklık arabaları - Elbette, özel ekipman kullanmalıdır. Off-road (asfalt yollar, siyah toprak yağmur veya yay, arazi sonra karın birikmeyeceği, kumlu toprak, bataklık, su engelleri) arazi aracı paletli sorun oluşturmaz.

iç pazarın Bakış

İç piyasada şu ATV tarayıcısını bulunabilir:

  • "Rus-Balt". Kegressa her koşulda en yüksek geçirgenliği vardır yönlü amfibi arazi aracı vardır.
  • GAZ GTS-47 - Sovyet arazi aracı oluşturulan 40s XX yüzyıl, düşük bir sıcaklıkta (-50 ° C), başarısızlık olmadan ile çalışır, 1.2 m su alan derinliği üstesinden az yüzey basıncı yüksek (40 ° C). , Araba inanılmaz derecede popüler hale getirmek için veri kümesinin özellikleri nedeniyle hangi uzun süre işlerini sağladı.
  • Sivil DT-3P - üretim 60'larda "Zavolzhsky tırtıl traktörler" başladı. Şirket birkaç makineleri üretir: Model GAZ-34039 veya GAZ-3344 tüm arazi aracı "Beaver" modelinin adını taşıyan her türlü arazide araç "Irbis", GAZ-3409.
  • Rover CHETRA TM-140 modeli "Kurgan'a" yapılır. O 50 km / saat'lik bir hız geliştirir; 4000 kg yük ve artan seyir aralığı (800 km) - yalnızca izlenen ATV'de özelliklerinin bazıları.
  • TMM Serisi off-road araçları Nijniy Novgorod bitki taşıma ve teknolojik makineler NPO "Taşımacılık" imal (TTM-3 "Tayga", TTM-4902 treyler, hidrolik asansör ile TTM-4902 "Ruslan", TTM-6901 "Antey"). araçların Modifikasyon, kural olarak, sert kuzey koşullarda kullanılmak üzere dahil yapılır.
  • Değişiklikler HT-T ve HT-TM, imal Rubtsovsky şube SPC "UralVagonZavod". Günümüzde bitki arazi araçlarının yaklaşık 14 modellerini üretmektedir. Makinelerin sıkı yerlerde, zor arazilerde yüksek manevra kabiliyeti ile karakterizedir ayakta Işınlayıcılar kolayca su alanı üstesinden gelebilir, bunlar sarp yamaçlar ve bankaları üstesinden gelir.
  • DT-30 "Vityaz". "Mühendislik şirketi" Vityaz" nin düzeltilmiş sürümüdür. Bu ailenin ATV araçların bu sınıf için belirli hız ile karakterize edilir.

Bu off-road araçları izlenen iç piyasada toplantının tam bir liste değildir.

Zavolzhskie paletli traktörler

GAZ-34039, GAZ-3409, GAZ-34039, GAZ-3344: kros araçlar için Zavolzhsky tırtıl traktörler aşağıdaki gibidir. işletme tarafından üretilen Arazi araç, sıcak çöller buz kapaklar gelen durumların çeşitli elinden geleni nitelikleri gösteren uzun süre hizmet vermektedir. Bu arada, GAZ-3409, ikinci bir adı vardır - arazi aracı "Beaver'ı". daha ayrıntılı olarak konuşalım.

Rover "Beaver" bir all-metal yolcu off-road araçlar, turistik geziler, avcılık, balıkçılık, rekreasyon aktif formlarını, hem de için özel işletmeler tercih bireyler için çok yönlü bir araç olmasıdır. örneğin, petrol ve doğal gaz ya da enerji için.

GAZ-34039 (arazi aracı "Irbis") ile ilgili olarak - makinenin ana görevi insanların, malların nakliyesi ve sert kuzey koşullarda ekipmanın bir çeşittir.

makine Boyutları

aşağıdaki gibi makine GAZ-3409 genel boyutları aşağıdaki gibidir:

  • Bir vücuda 2020 mm genişliği;
  • uzunluğu 4625 mm;
  • yüksekliği 2500 mm.

Bu parametreler taşıma türü için standarttır. arazi aracı "Beaver" seçerek, karmaşık belirli işleri (keşif) için, araba eğlence faaliyetleri (balıkçılık, avcılık) arasında değişen geniş bir uygulama yelpazesi olsun.

Makinenin fiyat performans

Şimdi 2017 yılında otomobillerin fiyatı bakalım. GAZ-34039 maliyeti (her türlü arazide araç "Irbis"). 4.367.000 ruble olduğunu Ve tüm arazi aracı içinde "Beaver" fiyat RUR 3.165.000 olduğunu. GAZ-34091 "Beaver" modifikasyonu yaklaşık 3 milyon ruble değerinde iken.

Bu sınıfın makinelerin diğer ihracat örnekleri ile fiyatları karşılaştırıldığında, bu modellerin maliyeti oldukça kabul edilebilir netleşiyor. Ve nedeniyle yüksek performans ve güvenilirlik ve does arasında - karlı bir yatırım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.