Kendini yetiştirmePsikoloji

Yeşil-gri gözler: anlam ve sırlar

Muhtemelen çok az kişi araştırmanın Dünya'nın eski nüfusunun gözlerinin gerçek rengini oluşturduğunu biliyor : bu yüzden o karim idi. Fakat bu insanlar doğası gereği yumuşaktı, genç dünyanın çevresini dolaşan doğa felaketlerine direndiler. Ve efsaneye (ya da efsane ya da hipoteze?) Değinmektedir. Buzul çağında yeni bir insan ırkı ortaya çıktı - cesur, enerjik, çarpıcı ve güçlü ruhtaydılar. Bu olağandışı insanlar soğuk tonların gözlerine sahipti: gri, mavi ve mavi. İnsanlık kurtuldu, gözlerdeki irisin çeşitli renk tonlarının efendileri karışıktı ve olağandışı gözlerle çocuğa kapıldı: yeşil, siyah, gri-yeşil-kahverengi. Ancak bir şey kalır: soğuk gözlü insanlar daha fazla hareket ederdi ve sıcak tonlarda - almak için. Ancak, yeşil-gri gözlü olanlarla bu kadar basit değildir. Onların anlamı, karşılıklı olarak birbirinden ayrı iki değerden oluşuyor: Sıcaklık ve hassasiyet var, aynı zamanda açık bir irade, bir hırs var. Bu nasıl bir kişi ile birleştirilebilir?

Yeşil gözlü insanlar enerji karışıktır. Ya fatihlere, ya da başkaları tarafından kazanılan kazanımların tadını almaya alışık olanlara atfedilemezler. Astrologlar böyle insanların ve ortakların göz rengini seçmelerini önerir: yeşil gözlü. Gerçek şu ki, zümrüt gökkuşağı kabuklarının sahipleri itaat etmekten hoşlanmıyor, ancak önderlik etmek istemiyorlar. Hırslılar, neye çabaladıklarını biliyorlar ve sağlam adımlarla hedefe doğru ilerliyorlar. Onların ilkelerine ve temellerine sahipler ve kararda yeşil gözlü kocayı sallamak neredeyse imkânsız. Genel olarak, saflıktaki hayatta, nadiren yeşil gözlü insanlar. Renk karakteristiği genellikle aydınlatmadan, yılın zamanından ve hatta sahibinin ruh halinden değişir. Bu nedenle, saf zümrüt gözleri, siyah gibi, nadir de olabilir.

Çeşitli yeşil gözler - yeşil-gri gözler. Efendisinin karakterinin değeri iki yarıdan sanki - inatçı ve inatçı gri ve yeşil dengeliyormuş gibi oluşur. Bu tür insanlar hakkında, demir iradesine sahip olduklarını ve insanlarla olan ilişkilerinde, özellikle de yakın olanlarla, biraz sertlikte ve bazen de zulümde ortaya çıkabileceklerini söylüyorlar. Ancak bu öfke ya da sinirlilikten değil - bu olağandışı gözlerin sahiplerine göre, bu sertlik cerrahın zulmüne benzer: bazen bir insana zarar vermesi gerekiyor, böylece daha sonra kendini iyi hissediyor.

Yeşil-gri gözler de duygular ve kişilerarası ilişkiler alanında önemlidir . Böylece sahipleri derin bir iç dünyaya sahiptir. Bu kalite yeşilden, doğal dürtüselliği ve kendine güvenini de engelliyor. Bu insanlar ilke ile yaşarlar: aşık olmak, böylece kraliçe, kaybetmek, yani bir milyon. Fakat kaybetmezler - ziyan başarı çizgisini çok yüksek bir seviyeye çıkarır ve bunun için gayret gösterirler. Kanepeler ve TV'yle oldukça rahat olan kendilerinin yanındaki uydulara izin vermezler. Yıldızlara ve yalnızca onlara - bu, gri-yeşil-gözlüdürün sloganıdır. İlişkilerde, çatışmacı değiller, ilişkilerini koparmayı tercih ederler, kendileri için uygun olmayan ya da uygun olmayan bir ortak niteliğini değiştirmek isterler.

Yeşil-gri gözler: astrolojide anlamı. Uzmanlar, bu rengin aşağıdaki kozmik cisimlerin karışık enerjisi tarafından verildiğini söylüyor : Ay, Venüs ve Cıva. Böyle enteresan bir kombinasyonun koğuşu hayal edici ve etkileyicidir, öğrenmesi kolaydır, zihni merak uyandırıcıdır ve doğa bilgiyle doyumsuzdur. Aksine, bunlar bir çeşit bilim insanıdır - örneğin kitaplı kurdun değil, maceraperestler ve öncüleri - genellikle özellikli filmlerde canlandırılırlar. Genellikle bu tür insanların bir arkadaşına gerçekten ihtiyacı yoktur, ancak en iyisi: yeşil-gri gözler, dörtlü-yeşil gözlerle en iyi şekilde birleştirilir. Sahipleri, ruh eşini sakinleştirip hayatına küçük bir toprak ve rahatlık getirecekler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.