FormasyonÖykü

Dünyanın en eski erkek: öyle mi?

Tabii ki, her birimiz mümkün olduğunca uzun süre bu dünyada kalmak istiyorum, ama ne yazık ki, hiç kimse ebedidir. Açıktır yaşam süresi böylece onun oluşturduğu gıda, yer, genetik hastalığa yatkınlığın ve: birçok faktörden etkilenir. BDT erkeklerde ortalama yaklaşık 60 yıl ve kadınlar ölüyor Açık - Batı Avrupa'da 65., bu rakam biraz daha yüksektir. Ancak, her zaman biz hayat için büyük bir sevgi göstermiştir ve ortalama yaş daha uzun yaşadığı dünyanın en eski insanlarla tanıştım.

Genel olarak, "asırlık" 90 yıl eşiğini hızlandırdılar çağrı insanlar. İstatistiklere göre, kadınlar erkeklerden daha uzun bu dünyada kalıyorsun, bu yüzden uzun ömür için çoğunluk ve kayda aittir.

Dünya üzerinde en yaşlı kişi

Bu başlık kahraman Jeanne Louise Kalman aittir. İnsanın bütün tarihinde ve bu güne kadar uzun ondan daha yaşamış bir adam belirdi değil. O uzak 1875 yılında 21 Şubat Fransa'da doğdu ve o 4 Ağustos 1997 yılında yılın 122 yılında öldü. Kalman artık onların çocukları ve torunları daha yaşadı. hayatı bilgileri hakkında bilimsel makale dikkatlice belgelenmiştir.

İkinci sıra. Dünya üzerinde en yaşlı kişi

Guinness Rekorlar Kitabı diyor eski adam o - Japonya'nın bir Shigechio Izumi. Onlar o 29 Haziran'da 1865 yılında doğdu ve 21 Şubat 1986 yılında öldü söylüyorlar. doğum tarihi doğru ise, o zaman 120 yıldır bu yeryüzünde kaldı ve bu da Jeanne Louise Kalman sonra ikinci sırada yer asırlık bir listesini alır demektir etmiştir. Ancak, diğer kaynaklara göre o 105 yıl yaşında öldü. Biz doğru var Hangi bilgiler, büyük olasılıkla, öğrenmek mümkün olmayacaktır. Fakat buna rağmen, Shigechio İzumi hala rekor, istihdam Ancak süresini ayarlamak. O 98 yıl çalıştım. Ayrıca ilginç hayatının 70 yıl sonra sigarayı başlamış olması.

başlık için ikinci yarışmacı "erkekler arasında dünyanın en eski insan"

Biz dikkate alırsak Japon Izumi doğum tarihi daha sonra sağdaki yaşlı oyuncu 115 yıl yaşamış Thomas Peter Torvalda Kristiana Mortensesa Ferdinand, kabul edilebilir, yanlış olduğunu. O 16 Ağustos'ta 1882 yılında Danimarka'da doğmuş ve 15 Nisan 1998'de öldü. kilise sorusuna gerçek yaşı Christian içine çağırmaz onun vaftiz kaydını, kalmıştır.

bugün yaşayan en yaşlı kişi kaç yaşında?

Bu listede sağda Birincilik Fransız kadın Anne Eugenie Blashar olduğunu. Onun yaşı 117 yıllık işareti aştı. aydınlatmak için bu 1896 Şubat 16 çıktı. erkekler arasında Dünya üzerindeki en yaşlı kişi bugün - bu bir Amerikan Walter Breuning var. O sadece 21 Eylül'de Blashar olarak aynı yılda doğdu.

Herkesin mutlu anlarla dolu uzun bir ömür, yaşamak istiyor, ama diğer taraftan tahmin ve bu dezavantajları vardır. Kendiniz için düşünün, arkadaşlar, ebeveynler, çocuklar ve hatta bazen torunları asırlık çok çok kaybı olan bir kişi vardı, pek mutlu düşünülebilir, önlerinde ölmektedir. Yani, yıllarca tereddüt her gün ve her fırsatta her dakika takdir ve daha net mümkün olduğunca hayatlarını yaşamaya çalışmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.