Sanat ve EğlenceFilmler

Görülmeye değer bilmeceler ve bulmacalar ile Filmler,

Ne kadar bulmaca veya bulmaca çözmek alır? Genellikle, bütün karmaşıklığına bağlıdır. Bazen günler, haftalar, aylar ve bazen yıllar alır. Ama ne bu süre, hiçbir? Ne zaman herhangi bir gecikmenin veya yanlış eylem ciddi sonuçlara doludur? Birisi sadece birkaç saat üzerinde verilir düşünün. Bu makale bilmeceler ve bulmacalar ile en iyi filmleri anlatacağız. Aşağıdaki liste sunulacaktır.

1. "Oyun" (1997)

Öyleyse başlayalım. Nicholas Van Orton - Başarılı işadamı, hayatın düzeninin yorgun. Kendisinin her zaman kontrol altında, akıllıca, sakin zekidir. Oyun başladığında Ama bu özellikler kardeşinin doğum günü alınan sertifikayı ona yardım etmez.

"Eğlence servisi" bir tür oyun sunar ve bunu başlatmak için, onların ofisini ziyaret etmek gerekir. Nicholas ve gider ve eve geldiğinde, anahtarı alır palyaço ağzı bulur. Oyunun kurallarına göre, bir adam sürprizler beklemek devam edecektir. Ama zararsız çıkması halinde.

2. (2000) "Hatırla"

bilmeceler ve bulmacalar ile Filmler onlar sonuna kadar gerilim tutabilir ki ilginçtir. dedektif gerilim Leonard Shelby anlatıyor - Eski bir sigorta ajanı. O şimdi işsiz olduğunu, ancak iyi bir nedenle. Onun katili bulmak için - Geçenlerde şimdi amacına karısını kaybetti ve. Ama her şey o on dakikadan daha fazla etkinlik hatırlamak edemiyor hangi nedeniyle yaptığı kafa travması varlığı, karmaşık hale gelir.

o istemişti yerlerden nasılsa farkında için, Leonard sürekli notlar, fotoğraflar ve hatta dövmeler şeklinde notlar saklıdır. Neyse ki, soruşturma o yalnız değil. Teddy ve kız Natalie adlı garip adam tarafından desteklenmektedir. O güvendikleri alamayacağını bilmiyor Ancak, Leonard, biraz karıştı.

3. "Outland" (2006)

Bu arada, daha az ilginç bir fantezi bilmeceler ve bulmacalar ile filmler. yönettiği filmde Tarsem Singh başarısız mükemmel hile sonra, kırık bacakla hastanede ünlü Hollywood akrobatının Roy Walker anlatır. Ve kız arkadaşı başka daha başarılı aktör attı. Ve şimdi o şiddetli ağrı çeken, hastanede ve intihar düşünmek başlar.

Ama bir ziyaretçi bir kez gelir - aynı zamanda klinikte hasta Alexandra adında küçük bir kız. Bir şekilde eğlendirmek için, Roy kendi onu masalları anlatmaya başlar. Ve zamanla, o kız sadece dikkatle onları dinlemek olmadığını fark etmeye başlar ve bir şekilde hikaye etkiler.

4. "Sınav" (2010)

onlar bir sınav ne kadar tehlikeli olabileceğini bilseler kadar verirdi. Film personelin seçiminde bir çok sıradışı bir yol kullanan büyük bir şirket, anlatıyor. Mutlu adaylar bile bir kariyer için gitmek zorunda kalacak testleri ne olduğunun farkında değilsiniz. Ve en zor - En iyi teklifi veren belirlenecektir bundan sonra son test vardır. Ama işin nasıl, hiç kimse bilmiyor.

Sınava gelenlerin gerçekten ne istediği nedir? Uzun süre filmi o anlamıyor. Adaylar onlar soruya cevap gerektiğini 80 dakika içinde olan bir odada kilitli. Bu durumda, odayı terk ve hatta nedense orada bir levha, yazmak için koruma erişemez. Ve en zor - Şimdiye kadar hiç kimse istedi soruyu cevaplamak için.

5. "Kaynak Kod" (2011)

Bu resim Dankan Dzhons bilmeceler ve bulmacalar ile en iyi film çekimi mümkün olduğunu yönetmeni mükemmel bir örneğidir. Colter Stevens uyandığında, o başkasının bedeninde olduğunu hemen anladı. Ama olmadı üzerine güçlü bir patlama tamamen o sürme edildiği trenini imha gibi neler olduğunu anlamak için. Yine onun sorularınızı alır ve onların ölümünden önce sekiz dakika boyunca diğer insanların bedenlerinde implante olmasını sağlayan bir gizli hükümet programında kasıtsız bir katılımcı haline geldiğini öğrenir, kendine geldi.

Tren mayınlı olduğunu döner ve bomba zaten patladı. Ama iyi haber var - kurbanlar önlenebilir. Bunu yapmak ve program "kaynak kodu" Kime başlatıldı. Kaptan Stevens trende dönerken döndüğünde Fakat, o bombayı ve terörist onun için yeterli değildir hesaplamak için fark eder.

6. "trans" (2013)

bilmeceler ve bulmacalar ile film yer alıyor Aşağıdaki liste, gerilim katılmak Denni Boyla. birkaç milyon dolarlık maliyetinin resmini koymak için nereye Zayıf kaybetmek bellek, sen hatırlamıyorum özellikle. Böyle bir durumda suç planlanan ve daha sonra suç yürütülen birlikte, açık artırma evin bir çalışan, ne oldu.

Ancak, hırsızlık sırasında kafasından vuruldu ve Frantsisko Goyya resmi nerede şimdi kimse bilmiyor. hipnoz uzmanı - O çetenin lideri Elizabeth işe alır. O sonuçta o yaptı, kafasının içindeki anıları uyandırmak için çalışıyor, onunla bir kaç gün geçirir ve. Bir kez tüm olarak tasarlanmış değil işverenleri gelişmeye başlar.

7. "Sağlık için Cure" (2017)

bilmeceler ve bulmacalar ile filmlerin listesini tamamlanması Gore Verbinski tarafından yeni gerilim odaklanacaktır. yönetimin emriyle büyük şirket işçisi zenginler için yerel hastaneyi ziyaret etmek, Alpler gönderildi. Kurum kez gitmişti patronu tarafından işletilen ve bunun çoğu asla görüldü. Ve şimdi Lockhart işlemlerin birçok tehlikeye çünkü onsuz patron döndürmek için talimat verdi.

Klinik ziyaretçi üzerinde iyi bir izlenim, ama sadece ilk kılar. temizlik ve düzen civarında, ancak hastalar olsa mutlu görünmüyor ve onlar aksi iddia ediyor. Katıldıkları bir prosedür, şifa ile çok az ilgisi vardır. Pek çok müşteri sırrı nedir? Lockhart için bir sır çözüm hayatına mal olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.