OtomobilSUV

Yeni vücutta "Toyota RAV4" (2016) sahipleri, özellikleri, avantajları, dezavantajları ve özellikleri yorumları

Tokyo Motor Show Japon üretici kasabasında hem de yolda aynı derecede iyi gider kompakt dört çeker SUV konseptini tanıttı zaman Tarihçe Toyota Rav4 araç, 1989 yılında başladı. Beş yıl sonra, bu fikir hayata getirildi ve Cenevre Motor Show 1994 tam araba tanıtıldı. Aynı yıl, seri üretim başlatıldı.

1994 yılından bu yana dört yeni nesil vardı. Kamu 2012 yılında bunlardan son sunuldu. Makine saldırgan, dinamik bir görünüm ve modern bir tasarıma ve iyi bir sürüş performansı vardı. 2015 yılında, o restyling, bugün konuşacağım sonuçları yaptı. makale Toyota Rav 4 yorum avantajları ve modelde, teknik şartname, tasarım ve kullanım dezavantajları dikkate alınacaktır.

güncellenmiş sürümü

2016 model yılı geçiti ilk sunum sonradan araba Frankfurt'ta Avrupa pazarına sunuldu, New York 2015 yılında gerçekleşti. Araç yeni bir görünüm ve yükseltilmiş iç aldı. Ailenin insanlara, güzel, geniş ve nispeten kompakt otomobil fikrini devam ediyor. arabanın modern eğilimler uğruna daha sonra tartışacağız elektronik yardımcıları, iyi donanımlı. Yeni sürüm vurgulamak onun melez modifikasyonu vardır.

yeni özellikler

sürücülerin çevrelerinde restyled modeli ile sık sık tamamen yeni bedende "Rav 4" çıktı ifadesini geliyordu. Makinenin dış tanınmayacak kadar değişti çünkü bir ölçüde bu, doğrudur. Bununla birlikte, genel şekli aynı kalır. yeni ürünler arasında tamamen reworked ön izole edilebilir. O yeni bir tampon, daha dar bir ızgara ve yeni bir optik aldı. Kaput konfigürasyonuna kenar radyatör. Tamponun altında kabartma önünde "RAV4" katkıda off-road koruması, ayakta.

Arabanın arka da önceki sürümden farklıdır. belirgin yeni farlar ve tampon vardır. Bagaj kapağının "RAV4", en sonunda bir katı SUV gibi açılmaya başladığı dikkat çekicidir. diskler ve jant tekerleklerin boyutu aynı kalır, ancak tasarım güncellendi. Ve Araba üç yeni renk varyantları aldı.

Bu dış tasarımını ilişkin 2016 Yorumlar, çok tartışmalı aldı yeni bedende oldukça çelişkili dış değişiklikleri "RAV4" görünüyor. masif oldu ön tampon, araba agresif verir ama falshtardiatornaya ızgara, Auris 2 son model anımsatan, şüpheli görünüyor. Özellikle Highlander ve Land Cruiser eski modellerinde son tasarım çözümleri göz önüne aldığımızda.

iç dekorasyon

Bu birbirinden çok uzak bu bağlamda yeni bir gövde 2016 Yorumlar sahipleri kabin "RAV4" hakkında konuşmanın zamanı geldi. Ama duygular sonrası için, ama şimdi kuru gerçekler bunun için bırakacaktır. Kalite bitirme malzemeleri önemli ölçüde artmıştır. Yeni yumuşak plastik kaplama plastik meşe son değişikliğin daha dokunma çok daha güzel. Tek sorun malzemesi arka sırada aynı kalmasıdır. Tekerlek iyi kalite için deri kaplı. telefon için bir bölmesi, telefon sürgülü önler, kauçuk bir alt tabaka vardır. Ses yalıtım kalitesi de artar. Sıcak Japon seçenekler ilgi çok ödemiş. arabada direksiyon simidi ve koltuk ayrıca ısıtma, bir arka cam ve cam yıkama jetleri, hem de bir motora sahiptir.

pano taze bir görünüm vardı ve arka ışık okuyun. Gösterge paneli üzerindeki görüntü şimdi 4,2 inç diyagonal sahiptir. Standart modda, yakıt tüketimi (anlık ve ortalama) geçerli iletim vites kutusu, lastik basıncı, akü şarjı sayısı ve tanktaki yakıt seviyesi düşük konusunda uyarı yer aldığını göstermektedir. Bu ekran hala böyle bir çalışma çekişli şanzıman (tekerlekler arasındaki tork dağılımı) göstergesi, yakıt ekonomisi göstergesi, bu çok ekonominin hikaye ve çok daha fazlası gibi güzel özellikleri, bir çok şey var. Orta konsolda 7-inç dokunmatik ekran değer. Vites kolu ve elektrikli cam düğmelerinin de yepyeni bir görünüm almıştır.

Yeni "RAV4" nin ekipmanlar arasında ön ve arka park sensörleri, hız denetimini, yayalar tanınması ve takip Satırlar hareketinin bir sistem, ön çarpışma uyarı sistemi, hem de dairesel video inceleme içeren yeni bir multimedya sistemi, yüksek kaliteli navigasyon ve güvenlik sistemi Toyota Emniyet Sense, sunmaktır . Bu arada, yaratıcıları, yeni bir bedende "RAV4" reklam şirkette vurgulamak dairesel yorum sistemde bu sistem hakkında 2016 Yorumlar tasarımcıların beklentilerini karşıladı. Bunun gibi merkezi gösterge dört kameralardan gelen görüntüleri temelinde hazırlanan bir üstten görünüşü vardı. Sürücü ayrı herhangi bir kamera görüntüsü olabilir, istemektedir. Yoğun yola yakın büyük bir şehirde park ederken bu çok yararlıdır. ekipmanın ağır payı ancak sevinmek edemez makinelerde standarttır.

kapsam

Hafif ölçüde iç alanını artırmak sağlar daha rasyonel bir düzenleme ile birlikte, boyutları artmıştır. Örneğin, birinci sırada koltuk kalınlığını azaltarak çok daha geniş olacaktır ikinci sıranın yolcu desteklemektedir. Buna ek olarak, rahat yerleştirme tünelinin olmaması ve sırt açısını ayarlamak için yeteneği katkıda bulunur. Isıtma da mevcuttur (arkaları dahil) ikinci sıra yolcular için koltuklar ve aracın önceki sürümde değildi 12 voltluk priz vardır. Bu serinin birkaç sakıncaları arasında koltukların altına alan eksikliği kaydedilmiştir: arka sırada snowboard botları oturup gerekli değildir.

gövde

Yeni "RAV4" in Gövde hacmi 577 litredir. kapanınca ikinci koltuk sırası, bu 1775 litreye artar. gövde sürücü ve yolcuların kulağını rahatsız eden onlar paten vermedi küçük şeyler koyabilirsiniz rahat bir örgü vardır. Kapı yeterince yüksek açar, ama fazla 185 santimetre artışla sahipleri hafifçe sbatsya var. açmak ya da bagaj bölmesini kapatmak için düğmesine basın. hafif kuvvet edebilen ve yeterli becerisi sürücü ve ikinci yollar olan makine, belirgin bir mahsur, tam oluğun olmamasıdır. gövde basit yeraltı dokatka olduğunu.

Yeni vücutta Özellikler "Toyota RAV4" 2015-2016

4570/1845/1670 mm: Makinenin yeniden tasarlanmış versiyonu biraz daha büyütülmüş bir boyuta sahiptir. 191 mm - arabanın dingil 2660 mm ve yerden yükseklik olduğunu.

Yeni "RAV4" için güç ünitelerinin aralık, beklendiği gibi, değişmeden kaldı ve üç motorundan oluşur. İletim da üç düzenlemenin görünür. sürücüye gelince, ileri ve tam arabada olabilir. Biz Döşeme bahsedeceğiz zaman daha motorlarda, vites kutusu, sürücüler hakkında bilgi, hem de birbirleriyle olan kombinasyonlar için, aşağıda ele alınacaktır.

Yapılandırma ve fiyat

Temel paket Restyling geçit şunlardır: perde hava yastıklarını (yandan, önden, diz), EBD sistemleri, BAS ve ABS, LED çalışan ışıklar, elektrikli ve ısıtmalı, karmaşık Traction, tepenin başında asistan, Direksiyon simidi kolon yüksekliği ile donatılmış yan aynalar, eğim, 60:40 boy oranında katlanan arka koltuk arkalıkları, klima, uzaktan kumanda merkezi kilitleme sistemi, ısıtılan ön koltuklar (iki katlı), ve son olarak, dokatka.

Üst düzey modifikasyonu daha da çekici. Bu var LED lambaları tam bir set, takip sistemi kör noktalar, deri koltuklar, çok fonksiyonlu deri örgü, güç arka kapı, ısıtılmış motor ve ısıtıcı arka koltuklar ve alaşım tekerlekleri 17 veya 18 boyutu.

görünüm konfigürasyonu, aşağıdaki tabloda tarif edilen değer teknik açıdan.

Seçenekler motor PPC sürücü ivme hız tüketim fiyat
klasik

2.0 litre benzin. / 146l.s.

MT ön 10.2 180 km / h 6.4 16.640 $
standart 10.2 6.4 19032 $
CVT 11.1 6.3 19.683 $
tam 11.3 6.4 21.044 $
konfor ön 11.1 6.3 20.759 $
tam 11.3 6.4 22.248 $
zarafet MT 10.7 6.5 22.579 $
CVT 11.3 6.4 23.286 $

Benzin 2.5 lt. / 180l.s.

AT 9.4 6.9 24.910 $
2.2L dizel. / 150l.s. 10.0 185km / saat 5.9 25.061 $
prestij 2.0 litre benzin. / 146l.s. CVT 11.3 180 km / h 6.4 26.249 $
Benzin 2.5 lt. / 180l.s. AT 9.4 6.9 27.874 $
2.2L dizel. / 150l.s. 10.0 185km / saat 5.9 28.024 $
Perstizh Emniyet 2.0 litre benzin. / 146l.s. CVT 11.3 180 km / h 6.4 26.806 $
Benzin 2.5 lt. / 180l.s. AT 9.4 6.9 28430 $
2.2L dizel. / 150l.s. 11.0 185km / saat 5.9 28.581 $

Japonlar müşterilerine fonksiyonları geniş bir yelpazede seçim yapma olanağı sunmak istiyor, istisna yeni "Toyota RAV4" 2016 fiyat haline gelmiştir, özellikleri ve ekipman gibi dikkat çekici sürücüler doğru modeli seçmek için izin verir.

hibrid versiyonu

Japon şirketi çoktan piyasada olumlu tarafında kendini kanıtlamıştır hibrid otomobillerin. Ancak, bu hibrid geçit ile donatılmış ilk kez. Kuzeni "Lexus" NX ödünç bu arabayı ayarlama. , Bir benzinli motor ve 2.5 litre motordan oluşur. Bu ikili 190 hp bir çıkışı vardır ve 100 kilometre başına yakıt sadece 4.4 litre tüketir. diğer modern melez ile karşılaştırıldığında, yeni "RAV4" çok itaatkâr ve yolda duyarlı davranır.

kontrol edilebilirlik

arabanın süspansiyon hibrid versiyonunda açısından diğerlerine göre çok daha zordur. Hibrid götürmek çok hassas ve keskin, ama daha az rahat. Belki nedeni hibrid versiyonu bu nedenle, iyi yollar için tasarlanmış, henüz bizim enlemlerde satışa değildir ve olmasıdır. Genel olarak, araba bizim belirli bir şekilde üstesinden gelebilen. arka süspansiyon nedeniyle tasarım özellikleri, ön daha sert vuruldu.

Mühendisler ilgi çok ses yalıtımı için ödenmiş olduğunu işaret etmektedir. zemin yalıtım malzemesi alanı% 55 oranında artmıştır. toplam sayısı ses yalıtım malzemesinden 3 kg üzerinde büyümüş. Araç gerçekten bağımsız santralın tipine, çok düşük algılanan.

İki "Eko" modu ve "Spor" gaz pedalının ve etkiledikleri direksiyon davranışı üzerinde otomatik şanzıman kolunun kullanılmasını etkiler. Ne zaman "Eko" modunda, gaz pedalı çok daha az duyarlı hale gelir, hız düşer, yüksek devirlerde motor up getiren olmadan prematüre için iletim geçiş yapar. "Sport" modunda, tüm tersi. Genel olarak, iyi bir geçit binmek isteyenler güvenle tercihlerini Toyota Rav4 verebilir.

"Toyota RAV4": sahiplerinin yorum

Şimdi bir araba ne olduğunu biliyorum. Bu Toyota Rav4, avantajları ve dezavantajları hakkında yorumlar tartışmak zamanı. Bu araç hakkında yorumlar oldukça belirsiz olmakla birlikte, aralarında aslan payı hala olumlu. Bazı sahiplerinin eksiklikleri arasında ki: zayıf arka süspansiyon, kabinde üslup birliği, gürültü izolasyonu yetersiz düzeyde olmaması. kabin ve süspansiyon konuda hiçbir şikayetleri - Bu durumda, yukarıda söylenenlerin tamamen çelişen sahipleri Toyota Rav4 2016 yorum bulunmaktadır.

Bazı sürücüler birkaç bin koşudan sonra plastik kavgaya başladığını düşünelim ve pencereler tuşları lavabo, ama oldukça istikrarlı bir eğilim daha bir istisnadır. Bu arada, önemli bir nokta bu araba St. Petersburg yakınındaki "Toyota" at-pazar sonrası edeceğini gerçektir. Bu yeni negatif tepkiler olduğundan belki de öyle "Toyota RAV4." Toyota Rav4, ev "pelvik" toplanan - Bu maalesef Japonya'da toplandı araba, değil.

sahiplerine ek olarak, araba, elbette, oto uzmanları değerlendirdi. Onlar da geribildirim fırsatı kaçırmayın. Neredeyse herkes gibi 2016 yılında Yeni "Toyota RAV4". Özellikle düzenlemesini dorestaylingovoy karşılaştırıldığında.

Sonuç

Demek ki bu araba hakkında 2016 Yorumlar kez daha yeni bir bedende bir araba "Toyota RAV4" ile bir araya geldi bu proje bir Japon şirketi olduğu ortaya çıktı ne kadar başarılı söylemeden önce, modeli tam kendini ortaya çıkarmak için beklemek gerekir kanıtlıyor edilir piyasada. Her durumda, araba ilginç olduğu ortaya çıktı ve tartışma bir telaş neden oldu. Ve ilk görüşte herkesi memnun etmek daha bazen daha önemlidir. Her şey her zaman yenilikçi Özellikle, çünkü ilk düşmanlıkla algılanan.

Yeni bir görünüm ile "Toyota" diye, aslında, o 1994 yılında açılan kompakt geçitler, segmentinde konumunu savunmak için daha kolay olacaktır. araba bir kadın olarak konumlandırılmış, fakat bu yana yeni sürümü bu trendi değiştirmektir. Alıcıların önce yalnızca% 40 iken, "RAV4" Şimdi bu rakam% 68'e yükselmiştir kişilerdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.