OtomobilSUV

Rover "Trom": genel bakış, modeli, açıklama, özellikler ve yorumlar

ekipman görevleri ile baş etmez ve bu şikayetlerin çok birikmiş, yeni arazi aracı "Trom" - Bu açıklık veya güvenilirliğiyle sorununu ortadan kaldırır makinedir. Etkileyici motor gücü, yapısı ve kaldırma kuvveti için çifte marjının düşük ağırlık - su ve karada efendisine tadını alma kabiliyetine sahiptir.

Tasarım modelleri özellikleri

Benzersiz toplanan süspansiyon ve çok düşük zemin basıncı engelleri olmadan bataklık arabaları yolunu sağlar: dörtlü tekerlekler herhangi geçmek, hatta en elverişsiz yüzeyi - bu, ince buz olmak makinesi veya geçilmez kar, hatta kuru kum veya bir bataklık bataklık kırmak ister - tüm bu engel değil arazi aracı için.

diğer benzer makinesi, bu engellerden biri bile için - bu ciddi bir engel olduğunu ve evrensel arazi aracı "Trom 8" teknik özellikler sürücü herhangi kros arazi için tüm kayıtları yenmek için izin verirken bu nedenle, acil bir durum, durdurma muhtemeldir.

mevcut modellerin dezavantajları

sahiplerinin sayısız İncelemeler bakılırsa, birçok superprohodimye ATV Kullanım bir veya birden fazla alanda belli eksiklikleri vardır. Operatör motor gücünü ve tamlığı düzenler ise yakıt tüketimi bir çanta aşırıdır. sık kırılması da negatif ya bulundukları arazi aracı bu tür dahil edilebilir çünkü bu tür özel ekipman bakım ve onarım masrafları, çok ucuz.

Genel manzara bizim istediğimiz gibi kadar pembe değil: sadece yılın belirli anda tüm arazi aracı kullanımı ile birlikte bölgeyi çevreleyen dolambaçlı üzerinde önemli sınırlamalar - iyi bir teknikle beklemek değil.

Çok yönetimi ile yarı yarıya zeki ve tamamen bulundukları arazi aracı eylemlerini çalışabilmesi için Bazen mühendisler, ikinci bir kişi gereklidir. bölmeye girmesini arka plan gürültü, su ve kir: Aynı zamanda operatör kabininin bir konfor düşük düzeyde içerebilir. Tüm bu faktörler, özellikle de genel arazi araçlarının performansını ve performansını etkileyebilir.

Herhangi bir alıcı gerçekten layık ilginç ve benzersiz kullanım şey satın almak istiyor. Bu sadece böyle bir tekniktir ve her türlü arazide araç "Trom 8" haline gelebilir. Bu aralıktaki modelin fiyatı kabul edilebilir ve Batı muadilleri daha ucuz 5 milyondan eğer şanslıysanız, ekipman ile ilgili bir sorun açıkça orada, iyi, başarısız bulmak için ise, yaklaşık 3 milyon ruble olduğunu.

yeni nesil

Yukarıdaki eksikliklerin tamamı neyse tekniğine ait olabilir, ancak tüm arazi aracı "Trom" bunları yok. Bugün, bu ışık ve iddiasız araba rotanız boyunca zorlu arazi gibi ince hisseder ve off-road geçişlerindeki.

Nedeniyle lastiklerde herhangi bir yüzeye ve düşük basınca yapışma önemli ölçüde artmıştır katsayısına şaşırtıcı adaptasyon ve zerafeti ile "Throm" tehlikeli bataklık ve floodland yerleri sular altında cıvataları uzanır.

ayırt edici özellikleri

SUV "Trom" etkisi hafif ağırlık gövde parçaları ve bir bütün olarak bütün yapı, toprak yüzeyinde düşük özgül basınç en katsayısına sahiptir. Burada kaldırma ve küçük onarım, açısından vücudun montaj kolaylığı da ekleyebilirsiniz.

buoyancy Katlama gezici suda balık gibi herhangi bir yüzeye tamamen hissetmek için izin verir. Bazı kullanıcı yorumları ve düşük su yüzeyinde (4-5 km / saat) üzerinde hareket hızını, ama yine de her türlü arazide araç "Trom" hala temel parametreleri kendi sınıf Batılı markaların diğer rakip ürünleri üzerinde verim olmadığını kaydetti rağmen.

Makine güvenle çamurlu alt veya kıyı turba bataklıkları, sulak ve kayan yüzey ve çeşitli adalarında inerler. mümkün güvenle tür yerleri geçmek yapmak karakteristikleri de Rover "Trom 8", bastırıyor ve hedefe ileri bildirisini iterek, tekerlekli tırnaklı veya dengeli (1500h600 mm) yüzey hızına sarılmak olabilir.

Teknoloji örneğin dik ya da başka herhangi nazik yükselişi, tırmanmak için görev alır önce, nehir veya göl, hatta böyle bir gol kıyıları onun için ciddi bir engel olarak kabul edilemiyorsa - tüm-arazi aracına "Trom" kolayca başarısız görünüşte ulaşılmaz yükseklikleri aşmak olmaz.

8 ürünlerin Faydaları

Eğer kışın sıcak olan bu zor konuda iyi ve güvenilir yardımcısı, ihtiyaç bataklık çıkardı ve hemen hemen her engeli pass - hard-to-reach alanlar veya derin çalılık hizmet iletişimi anket çalışması, yemek servisi: Tam olarak ne yaptığının önemi yok.

Aşağıda modelin başlıca avantajlarından listesi aşağıdadır:

  • yılın herhangi bir zamanda herhangi bir yüzey üzerinde yüzdürme;
  • Güvenli ve nispeten hızlı üstesinden bariyerler nehir;
  • çok yüksek iletim hızı özelliklerini tasarlamak nedeniyle;
  • trolleri izlenen konvertibilitenin tekerleği;
  • Karla kaplı yüzeylerde hareket hazır izlerinin yok edilmesini hariç tutmaktadır;
  • açıklık orman ham profil (geometrik engeller) ile etkimeye bırakılabilir;
  • Sekiz Dört tekerlek üzerinde hareket imkanı;
  • ağırlık ve santral inşaatı nedeniyle önemli yakıt tasarrufu.

Rover "Trom 8" vahşi tayga ve Far North, etrafında çalışmak üzere tasarlanmıştır nerede geçilmez bataklık, sulak çayırlar ve tundra olağan ve sıradan olayın öteki "takılar". Makinenin tekerlekleri delikleri ortadan kaldırır yüksek kaliteli ve yenilikçi malzemeden yapılmış veya giriş sırasında hasar ve tüm arazi aracı suyun içinde hareket başladığında, bunlar polulopasti benzer tekerlekli gemiye dönüşür edilir.

atma ve kötü sırt deseni değiştirmek için izin geri değil sıkma kirden korur diskler güçlü video çalışan tekerlek araçlar, arasında. Otchischennye tekerlekleri her zaman serbestçe bataklıklarında takılmadan üzerinde araba almak için izin yol ya da başka bir yüzeye en iyi tutuşu, yeraltı akışları veya göller tiksotropik topraklar ile birlikte interpermafrost.

boyutlar

"TROMA" boyut tasarım trafik düzenlemeleri denetimi uyan, o ilgili makamların herhangi bir ek izin veya onay olmadan olağan yolları üzerinde her türlü arazide araç taşımak için izin verir. teknoloji, "Trom" benzersizliği uzmanlaşmış portallarında olumlu değerlendirme çok kazanmıştır ve bu tür makineler için makul maliyet de bir avantaj hattı olarak kabul edilebilir.

fiyat

Herhangi ekonomi veya şirketin devlet arazi aracı (yaklaşık 3 milyon) fiyatını yenmek, daha çok böyle bir analog olarak, "TROM" olarak, tüm avantajları ile, özel ekipman herhangi üreticisine sunmak edememektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.