KanunIflas

Devlet Göç Programı Üyeleri

yıllar 2007'ye gelmek yurtdışında yaşayan yurttaşlarının Rusya Federasyonu gönüllü iskanı yardımcı olmak için Devlet programının katılımcıları için mavi bir cıvata gibi - Kaliningrad bölgesinde 2008 devlet bir açık artırma olmadan araziyi söz verdi haberdi ve olmayacak sağlanan!

2007-2008 döneminde ise, ülkede Rusya Federal Göç Servisi ofislerinde de hangi biz Federal Göç Servisi ofislerinin topraklarında standları medyada yeniden yerleşim Devlet Programı'nın ilk katılımcıları, gitti. Yaklaşık asılır arsa temin açık artırma olmadan. Bilgi Bu bağlantıyı (http://www.mid.ru/ns-dgpch.nsf/1a268548523257ccc325726f00357db3/ üzerine Dışişleri Bakanlığı ve burada Rusya'nın resmi web sitesinde uzun zaman oldu, yakın zamana kadar, bu iletinin orijinal "Kaliningrad bölgesi programı duyurulması" olarak adlandırıldı a65ada67f063d54dc325723d004a3734? OpenDocument). Son zamanlarda, bir bağlantı Dışişleri Bakanlığı arşivlerinden kaldırıldı ve görünüşe göre yetkililer hızla blunders için herhangi bir başvuru kaldırmak istiyorum. Şimdiye kadar, bağlantı arama sorgusu için Google dizininde olduğundan "Kaliningrad bölgesi programında Rusya Dışişleri Bakanlığı Bilgi Raporu." dönemde seyahat edildi yeniden yerleşim Devlet Programı, katılımcıları konut yapımı için bir açık artırma olmadan arazi edinimi üzerinde hesaplandı. Kaliningrad bölgesinde yer değiştirme sitelere geliş göçmen üzerine. Federal mevzuat açık artırma olmadan IZHD altında arazi edinimi için sağlamadığını ortaya çıktı. Kadastro değeri 40 kat - Kaliningrad arazi yaklaşık 30 ihale değerinden farklıdır! şehirde bir açık artırma tutmadan Arsa 20.000 ila 30 değerdi. Ruble, açık artırma değeri 50 bin TL'ye ulaşmıştır. Euro! (Yıl 2007 yılında - 2008) kendisi için Rus yetkililer açıkça gerçekçi vaatlerde Rus devlet inanacak kadar zalimce aldatılmış insanlar uzatmak için? Devletin üyeleri. Yerleştirme program sürekli yazılı ve sözlü olarak Kaliningrad bölgesi hükümetinin dan açıklama istedi. ve Rusya Federal Hükümeti. Arazi ihaleleri tutmadan kimseye mülkiyeti transfer edilemez federal mevzuata atıfta bulunarak resmi bir cevap alınmasına yanıt olarak.

gerçekleşmemiş Devlet göçmenlere vaatler neticesinde - vatandaşlarımız, aileleri ve çocukları ile binlerce kişi, menşe ülkelerinde çok düşük ücretle özelliği sattı. vakaların büyük çoğunluğunu, daimi ikamet kaydı olmaması, çıkarılabilir konut üzerinde dolaşırken. Çünkü -, burası o yok. daimi oturma iznine sahip değil, göçmen temel medeni haklara sahip olamaz:

  • seçecek ve seçilme.
  • böylece IE, Ltd. ve açın.
  • İşsizlik kayıt yaptırmak.
  • işsizlik ödeneği için sorunu.
  • Bir bütçe bazında birçok okullarda hareket.
  • hizmetler - iskan ve toplumsal hizmetler için ödeme sübvansiyon kullanın.

Bu sonuçlardan tüm liste, yurt dışında yaşayan yurttaşlarımızın Rusya Federasyonu gönüllü iskanı yardımcı olmak için Devlet programının uygulanması değildir. yeniden yerleşim Devlet programının katılımcıları Anayasa'da öngörülen temel haklarına yararlanmak mümkün değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.