BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Hitman: Contracts": süren oyun. ": Sözleşmeler Hitman": Passage Mission 4

Bugüne kadar, gizli eylem türü çok yaygın ve iyi bilinen, ancak daha önce farklıydı. Ve "Hitman" - sadece düzeyde sonuna ulaşmak için rakiplerini yok etmez oyunculara sunan ilk olduğunu bu oyunlardan biridir ve aslında düşünmek ve her şeyin kesinlikle sessiz krank gizlice hareket ederler.

": Sözleşmeler Hitman" Bu makalede oyun üzerinde durulacak. Onun geçit mümkün olduğunca ayrıntılı olarak gözden geçirilecektir. Bu sadece on yıl önce yayımlanan serinin üçüncü bölümü olduğunu kerede demeliydim, ama yine de hiç bir şey yitirmemiştir. oldukça birinde ilk iki bölümden bir derleme olduğuna dikkat edin: Eğer yerlerin önceki bölümleri size bilinenden seyahat ve sen müşteri tarafından imzalanacak olan sözleşmeler için yürütmek gerekir. Doğal olarak, gelişmiş grafik ve fizik bu bölümünde, bu tür yavaşlama süresi ve üçüncü kalmaz, dünyayı görmek için fırsat değil, aynı zamanda ilk kişi olarak bazı ilginç noktaları ekledi. ": Sözleşmeler Hitman" Ancak şimdi, biz oyun içinde görünen bahsetmiyoruz. Passage - biz odaklanmalıdır ne var burada.

İltica Sonrası

oyunda: - Bir psikiyatri hastanesinde kaçan nasıl anılarla "Hitman Sözleşmeleri" geçit senin karakterin halüsinasyonlar başlar. Tabii ki, bu bir bellek, ancak bağımsız hareket gerekecek. Yani, amacınız - hastaneden kaçmayı, ve bunun için özgür (nispeten) bina çevresinde hareket etmesine izin verecek üniformalar, pick up gerekir. doğrudan temas olacak Doğal olarak, eğer, hızlı tanımak ve nötralize, bu nedenle doğrudan temas önlemek için iyi olur. Tabii ki, silah, çok sayıda mevcut, ancak bu oyunun amacı en - Eğer seviyesini ya da hiç öldürür veya yalnızca sessiz öldürülmesiyle geçmesi hangi bir senaryonun dikkate alınması gereken bu pasajda yüzden sessiz.

Genel olarak, fark edilmeden tüm oyun geçmek oraya nasıl açıklanacaktır. Çok zor, ama mümkündür, bu nedenle uygun bir kostüm arayışına girmesiyle. En kolay yolu bornoz psihbolnogo olsun. döner merdiven, isyan görevli polis ve ona fark edilmeden aşmaya çalışan Way, aksi takdirde sessizce misyon geçmek mümkün olmayacaktır. Sonra balkonda çıkmak ve bekçi araçtan uzak hamle kadar bekleyin. ": Sözleşmeler Hitman" o oyunun içinde yapmanız gereken tek şey var - arabaya tırmanmaya ve kapalı sürücü hızla aşağı atlamak. Biraz daha rahat sadece düşmanları öldürmek, ama yine de en ilginç - misyon tamamen fark edilmeden geçmesine: geçit, tabii ki, değişebilir.

Et King'in Partisi

Çoğu zaman, süren oyun "Hitman: Contracts" belirli karakterin eleme olacaktır. Puskusa ve Sturrock - İkinci misyon ise iki kişiyi öldürmek gerekir. Bunu yapmak için, bir kasap dönüşür ve bir parti, dinlenme hem mağdurlara gitmek gerekir. Sadece onlar farklı alanlarda birçok insan aralığında ve hedefleri beri, elimine edilemez çünkü. Yani sessizce ilerleyiniz - mutfağa gidip Sturrock için tavuk plaka almak. şef geri çevirmek ve darbe ne zaman ona kılıç bunu sakla. hızla, sonra Sturrock önce tavuk bir tabak koyun bıçak dışarı çıkarır ve onu öldürür. Eğer sessizce Satıcı boruları ortadan kaldırmak ve onun üniformasını değiştirmeniz gerekecektir kendim inmek bıçağı, bırakın.

psikotrop maddelerin, Puskusu büyük dozunu birleştirmiş bir tüp, öner ve kapatıldığında, atın, sonra da sessizce geri kamyona binayı terk ve bırakın. Tabii ki, örneğin, Puskusa tuvalet izlemek veya çatıda almak ve bir keskin nişancı tüfeği gelen Sturrock ortadan kaldırmak için, alternatifler vardır. Gördüğünüz gibi, süren oyun "Hitman: Contracts" farklı olabilir - Önemli olan hedef sonucu elde edilmiştir ve fark edilmeden bırakılmaktadır.

Bjarkhov Bomba

Yani, geçen oyunu devam "Hitman: Sözleşmeler". Görev 3 oldukça uzun, ama son derece zor değildir. Yine iki gol var - bu Bjarke ve Fuchs bu defa. Ancak bu burada bitmiyor. Gördüğünüz gibi, iş büyük miktarda bulacak, böylece de hala denizaltı patlatmak gerekir. Fuchs ile başlayın. Bunu ortadan kaldırmak için bazı formda değiştirmeniz gerekir. En kolay yolu limanda bir hamal etkisiz hale getirmek. Eğer giysilerini temin sonra Fuchs yönelik müshil çorba bir gemiye gidip doldururuz, sonra dolaba saklanmak. Fuchs tuvalete koşarak nasıl bekleyin ve sessizce şekilde atın.

Sonra dışarı çıkıp kabin Byarkova asker izleyin. Orada, sessizce onu tasfiye ve denizaltı almak için ceketini Fuchs almak gerekecektir. Bunu zayıflatmak ve mümkün olduğunca çıkmak, ama çok uzak, uzaktan kumanda hala çalışabilecek durumda olacak şekilde yerleştirin. Hemen sen tahliye olacak uçağın, patlayıcı vadede etkinleştirilmesinden sonra. ": Sözleşmeler Hitman" geçit Sen oyunu daha karmaşık hale gelir ne kadar hızlı görebilirsiniz. 2 misyon çok daha kolay ve daha kısaydı.

Beldingford Manor

Ne oyunda daha da hazırlar "Hitman: Contracts" geçit? 3 misyon bitti ve şimdi onun karmaşıklığı ile tüm oyunculara bilinen, dördüncü yukarı almak zorunda. Yani, amacınız - İki Beldingfordov, baba oğul, hem de rehine serbest bırakılmasını ortadan kaldırmak için. Yani, önce sen o kadar kolay değildir yapması gereken evin Beldingfordov içine almak gerekir, sürece her muhafız ön köşelerinde gizlemek zorunda kalacak, böylece giysi ücretsiz yararlanabilir ve bahçesinde olmaz olarak, ek olarak, henüz köpekler vardır. Bir aile evinde kendini bulduktan sonra, daha sonra aynanın arkasında gizli bir odada gizlemek zehir bulup çalmak gerekiyor. İki adam zehirlemeye - Eh, şimdi bir amacı var. Yaşlı adam oğlunu sütüne zehir dökmek gerekir ve - viskiye.

Sadece hepsi bu değil - Eğer konak çıkmak ve rehin özgür olmalıdır. trafik sıkışıklığı azaltmak Neden gardiyanlar santraline koştu. Bu arada, esirleri serbest bırakmak için bir tuşa çalabilir. İlk bakışta, bu çok basit gibi görünebilir, ama gerçekte çok zor bir geçittir. Çok sık yapmanız gereken bu görevde hızlı ve net kararlar almaya ihtiyaç önüne konacak: "Hitman Sözleşmeleri" (Mission 4 oyununda en zor biri olarak kabul edilir), sadece sürekli olduğunu.

Rotterdam'da buluşma

Ne sürprizler size daha geçişini hazırlayan? "Hitman: Contracts" (Mission 4 geride kaldı) ve misyon çocuk oyuncağı olmayacak. suçlayıcı fotoğraf çekerken, Lyutgera Van Leuven ve o tutar esir, - Yani, sonraki göreviniz iki kişiyi daha ortadan kaldırmak gerekir. Eğer kuyruk sonuna yakalamak için hiçbir şansı olacak dek zaman Van Leuven ve saklambaç geçirdi bisiklet kulübü nüfuz eder. sessiz sedasız onu boğmak için bir fırsat olarak onu sürece izleyin. bedeni ile fotoğraf çekmek için unutmak ve sonra Bodruma ve o esir tutulan nerede bulmuyorum. Konuşurken hiç böylece odasında elektrik açma ve ardından tekrar misyon başladı hangi kamyon, gidin - hepsi bu.

Ölümcül Kargo

Bu misyonu, gemi patlayacak gereken bir bomba vardır. Bunun olmasına izin olamaz ve tek yolu bunu önlemek için - bu gemide de Boris, öldürmek için. Yani, bir takım elbise çalışma bulabilirsiniz şantiye, için yol yapmak. Bununla beraber, daha kolay gemiye erişimi olan iskele ve bekçi değişikliği, almak mümkün olacaktır. Hızla içeri yol yapmak ve kabin Boris saklanmak. Onun için bekliyorum, sessizce şekilde imha ve bırakın. Zaman kısıtlı, bu yüzden çabuk hareket etmelidir. komando şeklini almak ve geminin ele geçirilmesinde yer almaya - alternatif yoktur. Böylece Boris'i ortadan kaldırarak, herhangi bir sorun olmadan kalabalıkta kaybolmak mümkün olacak. Sen çatısına tırmanmaya ve bir keskin nişancı tüfeği kaldırabilirsiniz - seçenekler boldur.

Ticaret Gelenekler

Sırada ne var oyuncular geçişi için hazırlanıyor? Bir sonraki görevde: "Hitman Sözleşmeleri" (Mission 7 bu bölümde kabul edilir) iki gol, Fuchs ve Wulff yok edilmesini kapsamaktadır. Sonra bomba çalmak zorunda. Bu misyon ilk bölümünde oynanan oyuncular, arasında en sevdiği biriydi. Artık geliştirilmiş ve ileri versiyonunda oynatabilirsiniz. Yani, önce otelin misafirleri birini nötralize ve rozetini almak gerekir. girişinde sizi arayacaktır, çünkü tüm silah atmak unutmayın. İkinci kata Yüksel ve Wolf numaraya bitişik odaya geç vardır. Balkonda gizleme ve koruması eylemlerini izleyin. En kısa sürede o odasına dönen, gelip onu boğmak, balkon atlamak. Sessizce tuvalete gidip Kurt öldür, ama bir işaret asmak unutmayın ayrılmadan önce aksi cesetler çünkü, "Rahatsız Etmeyin". Ve bomba taşınması için kullanışlı olacaktır durumda, almaya unutmayın.

Şimdi aşağı inip havuza inmek. Fuchs seçilecektir kadar bekleyin ve saunaya gidebilir. maksimum ve hayatta kötü adamı pişirmek için buhar sökün. odaya anahtarlarını götürürler ve oradan - çok bomba. Şimdi sadece otelden dışarı almak zorunda ve misyon bitti.

Öldürülmesi bir ejderha

Oyun en ilginç anlardan biri "Hitman: Contracts" - 8 görevi. Passage çok basit, ama daha az etkileyici olacaktır. Yani, Red Dragon büyükelçisini yok etmek gerekir ve bunun için çeşitli yollar vardır. Öncelikle, onun çay ona zehiri dökün ve o onların susuzluğunu gidermek için karar verene kadar bekleyebilir. Eğer bir keskin nişancı tüfeği alıp alamayacağınızı İkincisi, bir çok elverişli keskin nişancı pozisyonundan seçin. Eğer binada bir bomba bulabilirse Eh ve üçüncü olarak, büyükelçi patlatmak. zehir sürümü en basit ve etkili Ama.

Wang Fou Olayı

Bu görevde size büyükelçinin doğrudan dört güvenlik görevlisi büyükelçisini Mavi Lotus kaldırıp gerekir. Gördüğünüz gibi görev daha zor olacak, böylece şimdi o kapıdaki korumaları vardır. büyükelçisini aldığı restoranda iki korumaları öldürmek başlatın. Çatıya tırmanın ve iki muhafız birbirlerine olacak ne zaman, o zaman tek atışla ikisi de öldürebilir an için bekleyin. Daha sonra makineyi mayın ve büyükelçi ile birlikte diğer iki muhafız vardır limuzinin, geçmiş gitti emin olmak gerekir. En kısa sürede otomobil ve limuzin seviyesini çekti olarak, patlayıcı etkinleştirin. Bu görevde tamamlanabilir.

Deniz Katliamı

tüm artar karmaşıklığı, şimdi hemen her iki örgütün iki büyükelçiler, yanı sıra yerel şerifi ortadan kaldırmak gerekir çünkü. Yani, elbiselerini alarak orada restoranın bodrum içine almak ve aşçıya ortadan kaldırmak gerekir. Bundan sonra, madalyon alarak haberciler biri var sokakta, gitmek ve onu öldürmek. Diğer sonra masaya gerekmektedir (tabii ki, onu öldürmek olduğunda) barış görüşmelerini kesintiye, mesajı iletmek ve savaş başlatmak. Bunu yapmak için, daha sonra kendilerinin hizmet verebilir bir bar ve içki zehir erişime sahip olacaktır. En kısa sürede büyükelçi ve içeceksiniz şerifi olarak, onlar ölecek, ancak bir madalyon bırakmak ve sessizce yok olabilir.

Lee Hong Suikast

": Sözleşmeler Hitman" bu görevde, Li Hong ortadan kaldırmak gerekir, isminden de anlaşılacağı gibi, bu oyun hemen hemen tam geçiştir. Görev 11 çok basit en zor, ancak değil. Ayrıca kasadan inanılmaz pahalı ve önemli heykelciği çalmak, var denemek gerekir. Yine, eylem restoranda yer alır ve kıyafet değiştirmek ve yemek ve garson gerekecektir. sırayla tüm bu müshil almak ve bir tabak Hong görevlisi bunu dökmek. Aslında Hong çanak bekçi müshil podsyplete eğer onunla tuvalete kaçmak ve bir şey yapamaz olmasıdır. bekçi kaldırılır Ama eğer sessizce Hong boğmak ve güvenli yaptığı anahtarını alabilir.

Bundan önce, size bir heykelcik ile güvenli tam yerini gösterecektir muhbir ile kanalizasyonlarda karşılaması gerekir - ve kupayı almak ve oyun misyonunu bitirmek için kafa gerekenyer orası "Hitman: Sözleşmeler". Onun konakta Hong öldürmeye çalışırken Passage (11 misyon oyuncular arasında da çok popüler), farklı olabilir, ancak bu çok daha zor restoranda daha olacaktır.

Hunter Ve Avlanan

": Sözleşmeler Hitman" pasajda O oyun içinde sona erer. 12 sonuncunun misyon ve burada flashback tükendi ve yani pratikte hesaplanan bir dedektif kurtulmak için gerçek bir sorun, mücadele gerekir. Sen sessizce otelden dışarı almak ve bir dedektifin gelmesini bekleyen sokakta gizlemek gerekir. doğru anda bir köşede ve ateş arkasından dışarı Bakmak - hep kafasında, aksi takdirde misyonu başarısız olur. Ve bu kadar-hepsi tanık ölü ve Kırk yedinci kim olduğu hakkında bir şey söylemeyeceğim.

O, kesinlikle yavaş hızı bir Kariyerinizin soğuk kanlı katil sürdürmeye başka cinayet mahallini terk etmek olabilir. Ya onun kökenli sırrını bulmaya ve her zamanki klon içinde pranga atmak ve açık tam teşekküllü bir kişi haline değil karar verir? Bir sürü gelmişti projelerinin bu dizi oynamaya devam ederse Bütün bunlar, öğreneceksiniz ve onlar, kendi orijinal bütün muhteşem ve türün kanunları izleyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.