BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Içinde HAC yasağı kaldırmak için nasıl Detayları "CS: GO"

Eğer oyuncak çeşitli serbest zaman harcama bir sevgilisi vardır, o zaman, muhtemelen, bilirsin, kelime "hile" what. Bu "araçlar" ile diğer oyuncular için mevcut olabilir çeşitli eylemler gerçekleştirebilir. Şu anda, birçok kullanıcı bazı eklemeler kullanın. Çoğu zaman, bu yöntemler yasadışı. Tabii ki, oyunların korsan kopyalarını korkutucu farklı takviyeleri kullanmak, ancak Buhar kullanırsanız, o zaman hileler korkunç sonuçlara yol açabilir.

VAC-ban

": GO CS" Bugün bu konuda olduğu nasıl tartışacağız. Eğer ücretsiz olarak alabilirsiniz ortak hileleri kullanırsanız, o zaman eninde sonunda VAC-ban tabi olabilir. Aslında, çok sık olur. Orada, aslında, kullanılabilecek hiçbir özel hileler vardır, ama çok riskli olarak oyuna getirmek için. ": GO CS" Bugün içinde HAC yasağı kaldırma hakkında genel soruların yanıtlarını vermeye karar verdi. Eğer aldıysanız orada artık sona ermiş ve bu sorunu çözme gerçekten çalışma yöntemleri olarak bu talihsiz yaptırım kez hayal kırıklığına ve ellerini koymak gerekir.

destek

Bir "istisna" ulaşmadan Elbette, çok değil oyuncuların olası sonuçları düşünüyoruz. ( "Buhar"): "GO CS" Böyle bir olay oldu ve bu popüler projeye katılmaya devam etmeye devam etmek istiyorsanız Ama yine, sen HAC yasağı kaldırmak için nasıl sorusuna bir çözüm bulmak zorundadır. Tipik olarak, bu yaptırımlar kaldırılmaz, ancak yine de oyuna geri dönmek istiyorum, o zaman açıklanan yöntemi test etmelidir. Yani, bizim sorunun çözümü geçelim (nasıl HAC yasağını kaldırmak için "CS: GO"). Hemen yukarıdaki yöntem bir çalışma çözüm bulmak mümkün insanlara hala önce minnettar kullanmış herhangi bir garanti, ama yine de birçok oyuncuyu veremez unutulmamalıdır. Yukarıdaki yöntemi kullanmaya karar bile, bunun herhangi bir olumsuz etkisi gerektirecektir olamaz. "CS: GO" Bunu yaparsanız, içinde HAC yasağı kaldırmak için nasıl sorusuna başka bir seçenek bir çözüm düşünün konsolunda, o zaman biz farklı teklifler destekleme konusunda mesaj gönderebilir ve kaynak kodunu değiştirmek için emin olmak için teşvik ediyoruz. Farklı dilde yazmaya çalışmak ve mevcut istekleri kopyalamazsanız de yararlıdır. Bu durumda, destek ekibi bir toplantı için size gidecek bir şans var.

talimat

": GO CS" in HAC yasağı kaldırma sorununa ana çözüm aşağıda verilmiştir. ilk şey Buhar destek sayfasında gidip yeni bir hesap gerekir. Rus ve İngilizce yazmak değil önerilir. Ardından, Yeni bir konu ve bölüm "kilit VAC» türünü göstermek açmak gerekecektir. Ardından, sorunu tanımlamak ve hizmet kurallarının ihlali bir hataydı ve bir daha olmayacak yönetimini bilgilendirmek. ": GO CS" Bu içinde HAC yasağı kaldırma konusunu ele şansı veren tek yöntemdir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.