BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Çeşitleri için avı - "Maynkraft" bir çubuk Ifrit nasıl yapılır

Seyahat ve dünya "Maynkrafta" keşfetmek, sen şaşırtıcı ve tehlikeli yaratıklar çeşitli karşılaşabilir. ölüyor Çoğu bize tam bir oyun hissetmek mümkün olmayacaktır onsuz nadir ama gerekli malzemeler, vermek edebiliyoruz. Bugün soruya bakın: Maynkraft "Nasıl bir çubuk Ifrit yapmak" "?"

Bu nedir?

Bu nedenle, çubuk Ifrit. İngilizce versiyonundan çeviri farklı olabilir açıktır. Ancak, çoğu durumda biz sözde yangın çubuk bahsediyoruz. Eğer farklı bir isimle nesneleri düşme yerine istenen nesneyi almak değil Yani eğer şaşırmayın. "Maynkraft" in Ifrit çubuk aşağıdaki açılardan kullanılır.

  1. İksir.
  2. End (Kenar) için portal açmak.
  3. Yakıt.

"Maynkraft" bir çubuk Ifrit yapmadan önce, bir şeyi anlamalıdır - fair play çok zor ve tehlikelidir eğer. Bunu daha ayrıntılı bu bahsedelim.

araştırma

Aslında bu soruya "Maynkraft" in çubuk Ifrit yapmak için nasıl olarak kendisi yanlıştır. Bu yapılamaz ve çıkarılabilir. Ve sadece kendi, yani bu nesne oluşturmak için otomatik bir çiftlik inşa edemeyiz.

Adından da anlaşılacağı gibi, çubuk özel yaratıklar ile ekstrakte edilebilir - efreet. Ve onlar cehennemin kalelerde münhasıran yaşıyor. Bildiğiniz gibi nedenle, öncelikle bir kale bulmalıyız. Bunlar sadece alt dünyada bulunan ve çok tehlikeli olan.

eğitim

Ne pin için gitmeden önce ilk yapmanız gereken? Önce uzun bir yolculuk için hazırlamak gerekir. Eğer deneyimli bir oyuncu iseniz ipuçları bunu yapmak için gerekli olduğunu iyi bilmektedirler bile olmadan. üç şey size yararlı bir.

  1. Gıda.
  2. İyi bir silah.
  3. Kalite araçları.
  4. kiti yürüyen.

Şimdi bu öğeleri görelim. Eğer gıda ile stok gerekir ve her şeyi kelimeler olmadan net değilse, o paragraf 2 ve 3 ne anlama geliyor? Cehennemdeki kale çok derin yer. Orada çıkarılan malzemeler, elmastan yapılmış araçların kullanımını gerektirmektedir. Tabii ki, bu gerekli değildir, ancak, çekirdek Ifrit aşarak, paralel ve bu gibi nadir malzemelerden bazılarını almak için iyi olurdu cehennemi taş.

silahlar ile ilgili olarak - bu da bir elmas olmak zorundadır. Efreet çok güçlüdür ve o ne olduğunu anlamadan bir hazırlıksız oyuncu öldürebilir.

yatak, tezgah, bir pişirme raf kapıyı oluşturmak için gerekli elemanlar: mart seti altında bazı gerekli evde öğeleri ima eder. Genel olarak, her şey geçici barınak oluşturmanız gerekir.

savaş

Bu yüzden odalardan birinde bir dayanak bulmak için bile bir kale bir cehennem bulmak ve onun yanında elde edebilir ve idi. Bir sonraki adımınız çok tercih edilir ki, spaunera efreet veya tek çetelerin tespit etmek olacaktır.

Efreet Tahmin hangi bir duman sütunu vardır yüz hatlarını vücudun (belki bunlar en barlar) etrafında döner ve birkaç bölümleri. Onlar saldırı ateş topları seferde 3 adet. Biz kalenin dar koridorlarda bir savaş olduğunu düşünüyorsanız, atlatmak problemlidir. bir darbe olarak, yaşamın 8 adede kadar sürebilir, bu toplam 8 x 3 = 24 olduğunu. değil kolay bir iş - Bildiğiniz gibi, böyle bir yaratık öldürmek için.

durum son darbe mafya aksi takdirde istenilen web almazsınız, hiç kurt terbiye bizzat başvurmaları gerektiği gerçeğini artmıştır. Ne tavsiyelerde bulunabilir? Kullanım altın elma. Çok pahalı kraft, ama 5 dakika boyunca ateş verir. Bunu elde etmek için, yani altın bloklarının kırmızı elma ve not 8 (sekiz), 72 ihtiyaç altın külçe.

altın elma kullandıktan sonra, 5 dakika mümkün olduğunca çok sayıda işaretçilerine almaya çalışırken olacaktır. Bunlardan, sen pişirme raf yapabilir ve akarsu iksirler yangın üretimine koydu.

Nasıl başka bir şekilde "Maynkraft" bir çubuk Ifrit yapılır? Hiçbir şey. onlar seni öldürmedi, bu madde çetelerin dışarı girmemektedir. Sen uygun bir yerde çetelerin teleport bir portal yakın spaunera inşa, tuzaklar demir Golems kullanabilirsiniz, ancak tam üretim çalışmaz otomatik hale getirmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.