IlişkilerEvlilik

Koşulları ve Rusya Federasyonu topraklarında evlilik prosedürü ve evlilik için rıza yaşının tanımı. evlilik yaşına istisnaları.

nedeniyle işlem erkek ve dişi olmak üzere iki tarafı arasındaki gönüllülük ve eşitlik temelinde gerçekleştirilir gerçeğine ülkemizin uzaydaki evlilik bağı tescil Formu. Bu evlilik bir durumdur.

Şartlar ve prosedür evliliği de yasal alan Rusya diyelim o çıkarmayacağını kabul evlilik, hangi kaydeden içinde kayıt bürosu. Not o aksiyon soru, bu biçimi işlem, sırasıyla, hem de herhangi bir anlaşma, o verir yükselişi için hukuki sonuçlar için her iki taraf da. Unutulmamalıdır kilise evlilik veya ritüelleri ile anlaşmalı bir evlilik ulusal karakteri, yasal bir alan vardır. istisnalar türlerin, 1941-45 Savaşı sırasında Sovyet hükümetinde yer işgal ettiği bölgelerde kiliseye girmiş edilmiştir bu evlilikler vardır. Böyle evliliklerin aile ilişkiler alanında hukuk maddeleri gereğince bir uyarı ile yasal etkiye sahip - dediler PA kayıtlı olmalıdır. Şartlar ve evlilik prosedürü evlilik yasal etkiler üretmez kayıt bürosunda kayıtlı olduğunu söylüyorlar.

Bu gerekli koşul, sonuçlandırmak ve prosedürü neden olduğu unutulmamalıdır evlilik sona ermesi, süreci her iki eşin rızası olduğunu. Zorla evlilik ülkemizde alanında yasaktır. eşin seçimi evlilik girdiği kişinin isteğine bağlıdır. Kimse eşi ve koca olarak hem bir kişiyi yasaklamak amacıyla seçme hakkına sahiptir. Buna dayanarak, evlilik gönüllü ve karşılıklı olması gerektiği açıktır.

Bu koşullara ek olarak, orada olduğunu anlamalısınız belli bir yaş kişinin, başarı evlilik bağı ona mevcuttur. Rusya Federasyonu kanunla kurulmuş Genel bir kural olarak, bu özellikler için evlilik yaşı on sekiz yaş geliyor. Fakat, beklendiği gibi, hayatta genel kurallardan ayrılmaları ve bazı nüansları tedavisinde milletvekillerine zorlayacak durumlardan her türlü bulunmaktadır. Böylece, düşürücü yaş evliliği ilişkileri is mümkün yalnızca izni ait özel yetkili organlar, hangi mevcut dönem süresi yetkili tarafından eylemidir vasilik. Bu aynı zamanda, böyle bir konsepte koşullarını ve evlilik prosedürü uygular. İki kalplerin birliği giriş için yaş sınırı azaltarak, iki temel koşullar gerekir. İlk koşul nedeni saygılı nitelikte olması ile karakterize edilir. Bu kadarıyla bu nedenler geçerli olabileceğinden, yetkili makamlar karar anlaşılmalıdır. Ayrıca, evlenmesi için bu isteği unutmayın, ancak bunun için gerekli çağına gelmemiş olan, büyük önem taşımaktadır.

evlenmek için, gelecek eşlerin kendiniz hakkında tam bilgi belirten bir bildiri doldurun. Özellikle, deyim pasaport kişinin verileri, daha önce evlilik, isim değişikliği (geçmişte varsa) şartlarını belirtilmiş. ifadesi karı koca hem uygulayabilir, uygulamanın kendisi herhangi bir hukuki sonuçlara neden olmadığını anlamak önemlidir.

koşulları ve evlilik prosedürü tanımlarken, belli bir tip, böyle bir kadının hamilelik devlet veya bebeğin doğumdan gibi bir evlilik uygulama yazma gününde verilebilir durumlarda söz değil. Bu şartlarda, evlenmek isteyenler, kayıt dönemi iradesiyle bir azalma, medeni ilişki veya başvurunun sırasında iki kupa birliği sabitleme sormak serbesttir. Ayrıca, özellik arz eden tüm koşullar belgelendirilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.