GüzellikBakım ürünleri

Parfüm Givenchy Dahlia Divin: bir piramit, müşteri yorumları

Parfüm Dahlia Divin Givenchy, Dahlia Noir kokularının çizgisini sürdürerek 2014'ün en parlak prömiyerlerinden biri oldu. Yaşlı akrabasının aksine, bu parlak bir güneş parfümüdür. Givenchy Dahlia Divin nasıl kokuyor, müşteriler bu konuda ne söylüyor? Okumaya devam edin ve bu ürünün tüm ayrıntılarıyla ilgili ayrıntılar verelim.

Genel görünüm

"Tanrıçayı kendin de aç" parfüm sloganıdır. Özenle kalibre edilmiş, biraz klasik ve aynı zamanda sıkıcı bir odunsu çiçek kokusu. "Baba", parfümün, tüm dünyanın hayran olduğu birkaç şaheser notası yaratma yeteneği ile ünlü olan François Dimasi'nin dehasıdır. Efendi, yaratılışını narin ve enfes koku, çocukluğa benzeyen parlak sulu notalar olarak tanımlıyor. Sonra parfüm sahibi layık bir tren yaratmak için sıcak köpüklü aksan ile değiştirilir. Parfüm Givenchy Dahlia Divin, bir koku haline gelen altına benzer.

Aynı konuda şişenin tasarımı. Süt beyazı bir plastik kapaklı mütevazi bir klasik kavanoz, açık kehribar rengi bir sıvıyı güzelce ortaya koyar ve altın bir iplik biçiminde boyun yüzeyi ana dekoratif unsur haline gelir. Zarif renklerdeki zarif şişe, soyunma masasını süsleyecektir.

Kullanılabilir hacim 30, 50 ve 75 ml'dir.

Reklam kampanyası

Modern tanrıçanın şekli hangi kadını hak ediyor? Parfümün yüzü Alisa Kiz idi - sadece son derece çekici bir kız değil, aynı zamanda bir şarkıcı, besteci, oyuncu, yönetmen ve hayırsever. Ünlüler için ilk güzel reklam kampanyası (daha önce Reebock spor kıyafeti ve BlackBerry cep telefonlarını temsil etti). Yaratıcı yönetmen Givenchy Ricardo Tishi ile yakın arkadaşlığı sayesinde aromanın yüzü oldu. Daha önce bir çok projede başarıyla birlikte çalıştılar ve "kokunun yüzünü" seçme konusunda soru geldiğinde, Kiz'in adayı derhal onaylandı.

Tim Walker, bir reklam videosu ve afiş çekti; Ricardo Tishi, birkaç esnafın neredeyse 500 saat çalıştığı lüks bir kıyafet hazırladı ve Alisha sadece videoda ana rolü oynarken, aynı zamanda ona müzik yazdı. Atış, Versailles'de gerçekleşti; arsa planına göre, ışıltılı bir elbisedeki tanrıça, parfüm kavramına tekabül eden basit bir tahta kutudan patladı.

Alisha tüm görkemiyle kendini gösterdi - mükemmel bronzluğu elbisenin rengiyle güzelce renklendirildi ve toplanan saç ince boynunu ve yüksek elmacık kemiklerini gösteriyordu. Mücevher tamamen yok, makyaj makul ve dikkat çekici değil. Bir kadının gerçek güzelliği - reklam yaratıcılarının göstermeye çalıştığı şey budur.

Piramit

Givenchy Dahlia Divin isminin "İlahi Dahlia" olarak çevrilmesine rağmen, dahlias parfümü kelimenin tam anlamıyla kokmaz.

Bu parfümün piramidi:

  • Üst notalar: plum mirabel;
  • Kalp: beyaz çiçekler (çoğunlukla yasemin sambac);
  • Taban: vetiver, sandal ağacı, patchouli.

Givenchy Dahlia Divin'in kokusu nasıl kokuyor ve ne kadar dirençli?

Sıcak ve şehvetli bir koku ama çok hassas. Yumuşak, biraz tozlu, tatlı bir akor akoruyla açılır ve yerine yumuşak yasemin verilir. Sonra koku, dayanıklılığını uzatmakla kalmayıp aynı zamanda özel bir nitelik kazandıran ve tatlı şekerli kokular kategorisine girmesine izin vermeyen sıcak bir ahşap tabanı ile açığa çıkar.

Parfümerlerce güvence altına alındığında, Givenchy Dahlia Divin, kadınlıklarını rahatsız etmeden vurgulamak isteyen bayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Bu "pahalı" koku, ancak mantıklığın eşiğinde, bu yüzden giymek kolay ve keyifli. Tatlılık tüm sese nüfuz eder, ancak boğucu olmaz.

Parfümlerin kalıcılığı fiyat kategorisine karşılık gelir - en az 10-12 saat, orta sintine. Temel notalar bir günden sonra bile hissedilir.

Müşteri fikriniz

Parfümeri, başkalarının deneyimine dayanan doğru izlenimi vermenin zor olduğu bir alandır. Parfüm üzerinde Dahlia Divin, Givenchy incelemelerinden hem olumlu hem de olumsuzdur.

Satın almayı sevenler, narin çiçek krem kokusunu not ettiler. Genç, eğlenceli bir kuşağın aroması değil, aynı zamanda bir kadının kokusu, profesyonel ve aynı zamanda gerçek bir başörtülüdür. Muhteşem dayanıklılığı var, yıkandıktan sonra bile kıyafet üzerinde kalmaya devam ediyor. Tabii ki, bu pahalı bir parfüm, ancak çok ekonomik bir şekilde tüketildiğinden, bir şişe sizi uzun süre memnun edecektir.

Fakat Givenchy Dahlia Divin'de hayal kırıklığına uğrayanlar onu aşırı "doğruluk" ve karakter eksikliği yüzünden suçlarlar. Bazı bayanlara aroma çok klasik ve yaşla ilgili görünüyordu.

Buna ek olarak, pek çok kişi sentetik bazın kimyasal notlarını beğenmedi.

Dolayısıyla parfüm ve cildinizdeki, probdaki veya mağazadaki testçinin üzerinde nasıl oluştuğunu aklınızdan geçirmeniz en iyisidir.

Tarihin devamı

Eylül 2015'te tuvalet suları Givenchy Dahlia Divin Eau de Toilette'e verildi. Şişenin şekli tamamen orijinal versiyonla aynıdır, ancak kapak şeffaf plastikten yapılmıştır ve sıvının kendisi daha hafif, şeftali tonudur. Gül altın rengindeki şişenin kaplaması ile mükemmel uyum sağlar . Koku yazarları Francois Demachi ve Michel Almarak'dır. Satın tuvalet suyu 30, 50 ve 75 ml miktarda olabilir.

Parfümün yüzü hala Alisha Kiz.

Fakat bu parfümün yaratılması, Givenchy Dahlia Divin'in daha az dirençli bir versiyonu değil. Onun biraz farklı piramidi var:

  • Üst notalar: kırmızı Sicilya portakal, şeftali, siyah frenk üzümü;
  • Kalp: gül, yasemin;
  • Taban: sandal ağacı, misk, paçuli, vanilya.

Bu koku nasıl kokuyor? Parlak meyve akorlarının yerini kremsi ahşap sıcaklığı alır ve kokusu hem taze hem de sıcak olarak yönetir. Uyumlu olarak birbirleriyle birleştiklerinden, notları tek tek ayırmak zordur.

Alışverişçiler Givenchy Dahlia Divin Eau de Toilette hakkında ne düşünüyor? İncelemeler, hem orijinal sürümün hem hayranları arasında hem de hatersiz olumlu. Her iki alıcı grubu da parfümün hafifliğini takdir etti ve ikincisi daha ilginç ve daha az sentetik buldu. Koku, gündelik hayatta giymek için mükemmel, ayrıca oldukça sağlam.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.