Sanat ve EğlenceFilmler

Hollywood ve Rusça olarak en yüksek ücretli aktörler

Modern şov dünyasının başarılı yıldız milyon dolarlık gurur sahipleri oldukları bir sır değil. En yüksek ücretli aktörler etkileyici miktarda filme katıldığınız için alırsınız. Omnipresent Forbes sinematik Olympus üstünde olanların gelirini yeniden hesaplamak için çok tembel değildi.

Rusya'da en yüksek ücretli aktörler. 2013th yıl

İlk olarak - rezil Nikita Mikhalkov. O bir aktör olarak talep birçok film ödül ve ödül vardır oldukça içindedir. Üstelik Mikhalkov başarıyla sahiplerinin Rus Birliği başarmıştır. Gelir Nikita Sergeyeviç son bir yıl içinde iki buçuk milyon dolar oldu.

Ivan Ohlobystin en yüksek ücretli oyuncuları «değerlendirmesi ikinci satırında yer." O en öngörülemeyen ve ironik yerli film yıldızı olarak kabul edilir. filmlerde çekim yanı sıra Ivan aynı zamanda yukarıda şirketin yaratıcı yönetmeni, reklamcılık ağı "Euroset" salonlarında katılımını kolaylaştırır. Bütün bunlar ona iki milyon dolar kazanmak yardımcı oldu.

Üç lider Fyodor Bondarchuk kapatır. Ona hatırı sayılır meblağlar Kazanç sadece çekim değil, aynı zamanda kendi işlerini yardımcı olur. Yani, Bondarchuk film şirketi sahibi, birkaç Moskova restoran ve suşi bar olduğunu. Kapsamlı gelir Fyodor Sergeyevich 2013 yılında $ 1,9 milyon oldu.

çok zengin, ama daha az Gosha Kutsenko olarak seyirci böyle aktörler (bir buçuk milyon dolar) tarafından sevilen değil, Sergei Bezrukov (1200000), Dmitriy Pevtsov (aynı miktarda), Anastasia Zavorotnyuk (milyon "yeşil").

Hollywood'un en yüksek ücretli aktörler

Kimse sürpriz olacağını ilk etapta - Robert Downey Jr. Filmleri "büyük bir başarı" algılanan ve ilgi ile geri ödenebilmektedir. Düşünün: ofis kutusu resimlerinde "Iron Man 3" ve "Yenilmezler" birden fazla milyar dolar her sorumluydu! Sonuç olarak, 2013th yıl için, Robert onun kumbara 75 milyon $ eklendi.

Otobiyografik filmi "Sihirli Mike" Channing Tatum sıralaması 2 yerde kalmasına izin "yüksek ücretli aktörleri." Film o Broadway'de gösterinin açıklama koymak ve aynı adı taşıyan çubukların ağı açmaya karar verildi o kadar başarılı oldu - "Sihirli Mike" Oyunculuk ve girişimcilik $ 60 milyon kazanmak için 12 ayda Channing izin verdi.

2013 yılında, görkemi zahmet ve Hyu Dzhekman. Romanın picturized sürümünde Katılım "Sefiller" Viktora Gyugo "Oscar" ve bizim sıralamasında üçüncülük için ona bir aday oldu. Jackman da başarılı bir girişimci olduğu dikkat çekicidir. O kahve ve çay üretimi için bir şirketin sahibi. Bu işin tüm geliri Hugh sadaka kabul ediyor. Geçen yıl o $ 55 milyon kazandı.

nondistressed aktörler arasında da ayırt edebilirsiniz Mark Wahlberg (52 dk.), Duane Johnson (46m.), Leonardo di Caprio (39m.), Adama Sendlera (37 dk.), Toma Kruza (35m.) Denzel Washington ( 33 Mili.) ve Radoslav'ın Nisona (32m)..

Biz 2013 yılında en yüksek ücretli oyuncuları yıllardır yaratıcı başarıları bizi memnun edecek umuyoruz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.