GüzellikSaç

Kısa ve orta saç erkek saç stili "kap"

Bugünkü Erkekler saç stili "kap" insanlığın güçlü yarısında popülerdir. Aslında tüm sayesinde bu saç modeli özel bakıma, tesisatın uzun saatler gerektirir. "Cap" her zaman şık görünüyor hem iş görüntü için idealdir yanı sıra günlük yaşam rutin için.

Her sezon, onların moda insanları getiriyor istisna ve için moda olan erkek saç. Ama yıl popülerlik yılında zemin kaybediyor değildir saç vardır. Bu erkekler için saç "başlığı" yer alır. Benzer bir saç kesimiyle gençlerin Fotoğraflar cesur ve çekici.

saç kesimi Teknik uygulama

Kuşkusuz, sadece kuaförde nitelikli kuaför olabilir saç gerekli formu vermek için. Ama kesme "başlığının" tekniği oldukça basit dikkati çekiyor ve kendi başlarına bunu yapabilir.

yavaş yavaş kafasının tabanına kısaltır taç, saç önemli bir uzunluğu aşağıdaki gibi saç kesimi karakterize edilebilir. Bu durumda, saç uzunluğunun pürüzsüz gölgelendirme yoktur. ancak istenirse geçiş daha belirgin olabilir. Örneğin, bir keskin kesme her bir geçiş uzunluğu üzerinde gerçekleştirilir. Ne zaman, saç yapısına yüz ve kafa şekli dikkat etmelidir seçin.

Akut geçişler gözlenir görsel olarak saç miktarını arttırmak ve düzgün bir gölgeleme başlığı şekli bulunan oval hale gelir.

Erkekler saç stili "kap" seçilen şeklin rağmen, kafanın alt kısmında oluşturulur. alttan kademeli sostriganie saç Üretilen. Bir yumuşak bir geçiş dairenin üstüne oluşturulur. bir tarak ve makas kullanılarak saçın dibini Sostriganie. tarak dişleri kendine görüntülenen ve daha sonra makas saç büyüme çizgisini kısaltır kullanırlar. gerektirecektir net bir geçiş oluşturmak için inceltme makası, iki bölgeleri seviyeye yardımcı olacaktır. "Parmaklar" saç kesmek için yeterince pürüzsüz gölgeleme için. büyüme karşı daha iyi saç kavrayın. oksipital kısmı aşağıdan yukarıya doğru kesildiği.

Gençler sık sık "başlığının altındaki" yaratıcı ve cesur saç seçenekleri belirleyin. Örneğin, yuvarlak patlama ve uzun kilitleri ile kombine kesmenin.

artıları saç kesimi

Bu saç kesimi sınırlı değildir. Bu onun evrensel olarak kabul neredeyse her erkek uyuyor. saç "başlığı" Wear erkekler yaş ve ergenleri ilerledikçe başarılı olabilir. Başka saç gibi, "kap" avantajları ve dezavantajları vardır. Avantajları şunlardır:

 • Düz saç ve bukleler ile mükemmel bir kombinasyon;
 • gür hacim ince saç yapısına sahip olanlar için bir avantajdır saç miktarı, büyütür;
 • özel aletler olmadan hızlı kurulum saç modeli;
 • bakım kolaylığı;
 • iş ve gündelik giyim tarzı kombinasyonu;
 • saç modeli her yaştan erkek uyan;
 • İyi bile asi saçları görünüyor.

Bu varyant seçerken dikkat etmek gerekir avantajlara sahiptir.

eksiklikleri hakkında Biraz

Bu dünyada her şey, artıları ve eksileri vardır. Erkek ya da dişi "kapak altındaki" saç, kendi dezavantajları vardır:

 • Kalın ve kaba saça benzer bir kesim yapmak zordur;
 • yumuşak bir geçiş yüzü ile üçgen şekli sadece standart olmayan oranlarda podchernet;
 • regrown saç görünümünü bozan, çünkü saçın şekli olması düzenli, güzellik salonunda tamircilik olmalı ve saç modeli çirkin görünüyor.

Yukarıda sıralanan eksiklikler, hala onurunu aşmaması unutulmamalıdır. sizin için mükemmel bir seçenek seçmek için yardımcı olacaktır profesyonelleri güvenecek kadar çekici bir görüntü yaratmak.

"Şapka" varyasyonları

klasik ve asimetrik: erkekler için saç kesimi "kapak" İki tip vardır.

 1. klasik sürümü bir kapak şeklinde üst şeridi üzerinde kesilmiş olması ile karakterize edilir, ve alt düz bir çizgi bulunur.
 2. Asimetrik sürümü birkaç alt tipi bulunmaktadır:
 • düzensiz alanlar veya bölümler ifade edilmiştir;
 • burada, değişik bölgelerde tüylerin uzunluğu;
 • bir kapak, kapaklar düzenlemesi bir saç üst kısmı kulak üst ve ikinci sınırlıdır - lob düzeyde. Bu büyük bir seçenek saç standart olmayan bir gölgedir.

Model saç kesimi ve saç uzunluğu

"Başlığının" klasik versiyonu kısa saçlı daha iyi görünüyor.

orta uzunlukta saçlar için ideal bir seçenek olacaktır asimetrik saç kesimi. Bir adamın yüz hatlarını vurgulayan orta saçlar iyice sıradışı tonları üzerinde Erkekler saç stili "kap",.

yapıyı sararken yapılan uzun saç üzerinde biçmek. İdeal düzenleme doğrudan patlama ve yanal uzatılmış pryadok ile varlık çerçeveleme olacaktır.

Klasik varyasyon üzerinde durmak olamaz Cesur erkekler, stilistler her iki tarafta yuvarlak patlama veya kısaltılmış şeritleri kullanan görüntüye "lezzet" ekleyebilirsiniz. Ostriganie tüm ihmal etmek mümkündür. istenilen şekilde kesip deneyimli usta için yeterli hayal gücü ve çekiciliği göstermek için değiştirilebilir.

stil hakkında herşey

stil çeşitli yolları vardır. Örneğin, kısa saç erkek saç stili "kap" çabuk stil. Sadece serbest zaman birkaç dakika seçin. saç jölesi veya köpük üzerinde uygulanan ve sonra saç kurutma makinesi gerek kuru saça.

Stil orta uzunlukta ve uzun şeritler biraz daha fazla zaman gerekir. Ancak bu durumda, bu fantezi için iyi bir fırsattır. köpükler ve kurutucu ile, yaratıcı stil, renk ihmal ve sıkı saç modeli oluşturabilirsiniz.

Uygun bakım saç kesimi olmadan çekici görünecek gerçeğine güvenmeyin. Periyodik kuaför ziyaret saçlarıyla tamircilik olmalıdır. Regrown ipliklerini onlar sadece saç kesimi yağma, adam görünümünü süslemek yoktur. "Kapağı" Adjust arzu bir her iki aydır.

Klasik saç daha güçlü seks arasında popülerliğini kaybetmeye asla. Bu nedenle, kısıtlama ve sadelik yaratıcı ve özgün varyantların her türlü geniş bir seçim liderleri.

stiliste kalıcı saç temiz ve zamanında yolculuk: erkekler tarafından takip edilecek iki değişmez kurallar vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.