InternetSosyal Medyada Sitesi Tanıtım

UC nedir? Nasıl "Sınıf arkadaşları" Tamam elde etmek?

Sanal hayatın bugün bizim şimdiki yaşamın büyük bir bölümünü kaplar, çok önemlidir. İnterneti kullanarak gerçek hayatta ne ilgisi çok şey vardır.

İnternette, çok önemli bir rol elektronik para ile oynadı. Onların yardımı ile, sosyal ağlar ve diğer internet hizmetleri gibi çeşitli hizmetlerin ödemesini yaptı. Ama ağda ortak para birimine ek olarak, bazı online kaynaklar, e-para keyfini insanları sunuyoruz. Tamam ve odnoklassniki OK nasıl en temel yöntemler göz önünde bulundurun.

Biz RuNet en popüler biri düşünürsek sosyal ağ odnoklassniki, o zaman para Tamam kullanır. Ancak, herkes Tamam nedir ve nasıl elde edilebilir bilir. Baştan alalım.

Ne Tamam

Bu odnoklassniki kullanılan bu tür yerel para birimi vardır. Verilen bir sosyal ağdan çevrimiçi oyunlarda kullanılan ve nerede erişim sadece elde edilebilir işlevlerine erişmek için, sanal hediyeler için gereklidir.

Şu anda, soru, daha acil hale odnoklassniki OK nasıl.

İşte tamam elde etmenin en güncel yöntemlerdir. Hepsi tamamen meşrudur.

  1. uygulamalar veya internet projelerinde belirli görevleri gerçekleştirin.
  2. Onların arkadaşlarına ticari proje davet ederek seyirciyi doldurun.
  3. Çeşitli yarışmalarda üyesi olun.
  4. indirimler ve promosyonlar OK alım.

Daha ayrıntılı OK elde edilmesi için yöntemler

ücretsiz Tamam almak için, aşağıdakileri yapabilirsiniz. "Moderatör" başlatın. Sağ sınıf arkadaşlarına sayfanın üst kısmındaki arama gerçekleştirilir bir alandır. Orada kelimesi, "moderatör" emreder. Bulunan uygulamasını çalıştırın. Bunu 19 milyondan fazla kişiyi kullanıldığını görebilirsiniz. Onları katıl ve uygulamayı tıklayın. Uygulama başlatıldıktan sonra biz diğer kullanıcılara fotoğraf ve video onaylayabilir. Biz de bunları değerlendirebilir.

bir çizgi ile kırmızı bir daire

: Is - fotoğraf veya video varsa, koy

  1. Hakaret.
  2. Erotica.
  3. Spam.
  4. Görüntü bilinen kişi.

Her doğru cevap için, puan belirli bir miktar alabilirsiniz. sizin gibi diğer insanların onları takdir etmek zaman doğru cevaplar dikkate alınır.

Bu noktaların birkaç bin yazarak, biz müzayedeler gidin. İşte değil Tamam oynanan ve onlar için o satın almak. Bugün odnoklassniki Tamam almak için serbest yollardan yapılabilir tek şeydir.

Eğer Tamam alabilirsiniz başka nasıl

Sen SMS yoluyla hesabınıza para olabilir. Bu Tamam almak için en basit ve en uygun şekilde biridir. Güncelleniyor evinizden doğru yapılabilir. Yalnızca cep telefonu numaranızı girmeniz gerekir. Eğer kodlayacak cevap SMS mesajları, alıncaya kadar Bundan sonra, beklemeniz gerekir. o silinecektir nerede çünkü Hesabınız, para belirli bir miktar olmalıdır.

Bir sonraki yolu - plastik kart kullanmaktır. Örneğin, «MasterCard» veya «Vize». Bu yöntem satın almak için en güvenli yolu olarak kabul edilir. Ödemenizi onaylandıktan sonra, "al" butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Sen popüler elektronik sistemini kullanabilirsiniz. Bunlar: WebMoney Yandex Para, kivi çanta. WebMoney Kayıt karmaşık ve hizmet Yandex üzerinde e-posta hesabınızda doğru olabilir kendinize Yandex-çanta kayıt edilmez.

Ayrıca terminalleri kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Böyle eylem için Terminal kivi en iyi yer. Daha sonra, hizmetler için ödeme "öteki" tıklayın ve "Sınıf arkadaşları" seçmek için gitmek gerekir. Ödeme yapıldıktan sonra aldığınız kod beş gün içinde kullanılmalıdır. Odnoklassniki yılında bir ruble tek Tamam eşittir.

Ücretsiz OK Get Nasıl

Prensip olarak, kendi sanal hesap doldurabilir diğer kişiyi yardımcı olabilir. Eğer ödül sadece sağ Tamam ağda, bir yarışma kazanmak, bu durum oluşabilir. Burada değer Tamam tahakkuk sadece miktar oynayacak. Ama bu çok nadiren gerçekleşir.

Yukarıdaki yöntemlerin hepsi yanında banka Tinkoff Tamam verdiğini belirtmek gerekir.

Bu tekliften yararlanmak için, banka uygulaması için arkadaşlarınızı davet etmek gerekir. Bir kişinin kredi kartı uygulamasına gidecek ve kendiniz için sipariş olacaksa, banka size 250 OK talep edecektir.

Ücretsiz Tamam, bonus olarak alabilirsiniz

Tamamen yasal yoldur. Onun sınıf arkadaşları kendileri ile geldi. aşağıdaki gibi, bu yöntemin özüdür. Eğer yüz ruble tutarında hesabınızı doldurmak ise, 5 Tamam olsun. 14 OK - iki yüz ruble için hesaba fon zaman. Ve böyle devam eder.

Ağda Tamam butonuna nakit isteyen birçok dolandırıcıların olduğunu hatırlamak da gereklidir. İnternet ücretli yazılımı indirmek ve bu program sanal paranın çok sayıda tamamen ücretsiz almak için yardımcı olacaktır söylemek istenir dolandırıcılığı, teklifleriyle iç içedir. Ama aslında, bu programların tümünü - sahte.

Onların kişisel bilgisayara bir program indirmek. Yükleme sırasında, cep telefonu numarası götürmek zorunda bir pencere vardır. diye girilen en kısa sürede hesap para büyük bir miktar düşülür.

Ama başka bir seçenek olabilir. Programı çalıştırdığınızda, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz istenir. Bu durumda kendinizi ona bir giriş ve şifre verdi, sonra bir süre sonra hesabınız kolayca, bir saldırgan tarafından çalınması.

Ayrıca, iki düzenleme aynı zamanda, yukarıda anlatıldığı gibi olabilir.

Hala sahte bir web sitesi Sınıf arkadaşları yönlendirme bağlantıları görebilir ve OK satın almak istiyoruz. Para ödenir ve istenen sonuç kimse alır.

Demek ki odnoklassniki Tamam almak ne sakınca ve nasıl baktı. Açıkça dikkatlice her şüpheli teklifleri tedavi gerekir kadar özgür peynir sadece fare kapanı olduğunu anlaşılmalıdır. Ücretsiz olarak OK herhangi şüpheli ücretli programları indirmek için sunan çevrimiçi projeler inanamıyorum. En iyi ihtimalle, sadece para kaybedebilir ve en kötü ihtimalle bir virüs veya kötü amaçlı yazılım bulaşmış olabilir ve hesabınızı kaybederler. Para ödemek istemiyorsanız, iyi bir işi yapma ve nakit takas OK aldı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.