Spor ve SağlıkKilo kaybı

Vücut evde zayıflama göbek için sarar. karışım bileşenlerinin

Ne yazık ki, bir kadının bedeni ne olursa olsun aktivite ve diyet, bel ve iki tarafın yağ birikimi bulunmaktadır. : Egzersiz ve diyet işe yaramazsa, biz bir daha güvenilir ve etkili yöntemdir hayal etmeye çalışın tavsiye zayıflama için sarma evde göbek. Bu yöntem aşırı santimetre üzerinde değil, aynı zamanda selülit üzerinde sadece kaydeder. dikkate bütün önlemler alındığı takdirde, doğal bileşenlerin kullanımı ile, vücut sargıları hiçbir yan etkisi vardır: bileşenlere alerjik reaksiyonlar varlığı karışımına dahil; varis ve enflamatuar pelvis organların olmaması.

Ne kilo kaybı vücut sarma için daha etkilidir

Anti-selülit gövdesi gibi, aynı zamanda kilo kaybı için saran iki tiptir: Sıcak ve soğuk. İstenilen sonuca bağlı türlerinden birini seçer, ama çoğu zaman kurs boyunca dönüşümlü, hem kullanırlar. gibi işlemleri, bir dizi zayıflama göbek için vücut maskeleri evde:

 • metabolik süreçleri, lenf ve kan akışının akış geliştirilmiş;
 • yenilenmesi, saflaştırma ve yenilenme;
 • doygunluğu ve vitamin ve mineral ile ıslatılması;
 • toksinler ve durağan sıvı madde ortadan kaldırılması.

Bütün bunlar, cilt sıkılaştırma neden yararlı mikro elementlerin pahasına vücut yağ ve vücudun iyileşme azaltır.

sarma prosedürü

Paketleme, herhangi bir özel beceri, büyük finansal giderleri ve olağanüstü çaba gerektirmez. Kan akışını etkinleştirmek için veya ovma sert sünger işlemek: Evde kilo kaybı karın için sarar sarma cildi hazırlamak için tavsiye edilir önce önceki prosedür sayısı en az 12. olması gerektiği gibi, özel bir film ya da tek kullanımlık çarşaf, pişmiş karışımını, sabrını ihtiyaç yapmak için . Bazı karışımların bileşimi için, cildi nemlendirir gerekir sarma sonra kurutulur bileşenleri içerir. Tedavi süresi bir fincan bitki çayı ile bir battaniyenin altında yatan, örneğin sıcak ve sakin yapmak daha iyidir 40 tanesine dakika ve bir buçuk saat, değil.

Vücut evde zayıflama göbek için sarar: tarifleri

 • Yağ sarma. üretimi için Karışımın 20-30 ml bir yağlı baz yağlar (badem yağı, zeytin yağı, kayısı, şeftali, veya üzüm çekirdeği) gerektirecektir 2-5 damla ilave edildiği esansiyel yağlar (turuncu, selvi, mandalina, biberiye, greyfurt, sedir ağacı). Eğer ciltte karışımı uygulamadan önce, bir su banyosunda ısıtılır.
 • Bal şal film zayıflama karın arıcılık bu ürüne bir alerjisi olan kişiler için kontrendikedir. Kim de taşır, bal yağlardan kurtulmak için sadece çünkü o, inanılmaz şanslı olduğunu selülit kaldırır ve cilt gergin ve tonda yapacaktır. Paketleme bir buhar banyosu üzerinde doğal yumuşak bal veya ısıtılmış gerektirir. büyük etkinliği için, anti-selülit etkisi ile temel yağlar ekler.
 • Kısa bir süre içinde yeteneğine sahip sıcak ve soğuk yosun sargıları, deri altı yağ ve selülit kaldırmak için. Taze bütün yaprak ya da toz Bu sarma temeli yosunu olduğunu.
 • mavi kilden Kil vücut maskesi. Bu ucuz ürün harikalar yaratıyor: o gerçekten şifa özellikleri vardır. lenf ve kan akış hızlanma çıkış aktivasyonu ağırlığını azaltmak için ek olarak. Mavi renkli toz üniform bir kıvama gelecek şekilde su ile seyreltilir ve cilde uygulanır.

Kontrendikasyonlar

tüm doğal ve doğal malzemelerle rağmen, kesinlikle sargıları yapmak yasaktır:

 • Hamilelik sırasında;
 • jinekolojik bozukluklar;
 • herhangi bir tümörün varlığında reaksiyona girer;
 • varis;
 • deri hastalıkları;
 • kardiyo-vasküler distoni.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.