ÇirkinlikInşaat

Aydınlatma ile Asma tavan

Asma tavanlar genellikle evler, evler ve daireler kullanılmaktadır. Onların yardımı ile, sadece yüzey daha pürüzsüz yapamaz, aynı zamanda tavan eşsiz orijinal biçimini vermek. iki seviyeli sisteminin monte alçı kullanıldığında bu seçenek genellikle elde edilebilir.  

Özellikle etkili bir bakar asma tavan aydınlatma ile. İlk bakışta göründüğü gibi kendi elleriyle bir tasarım olarak zor olmadığından emin olun. Kardeş alçıpan brainer monte edilebilir. hemen her usta kuvveti altında çalıştırın. Duvara monte On metal profil, ve ona sahip - o Alçıpan. Özel MACUN sızdırmaz duruma getirilen tabakaların arasındaki eklemler. Dubleks ancak daha karmaşık gerçekleştirmek ve oldukça mümkündür.

Yani, nasıl bir sahte tavan yapmaya aydınlatma ile? Eğer sayfaları yüklemeye başlamadan önce, kablolama bakmak gerekir. Aşağıdaki basit kurallara uymanız gerekir:

  • profilde doğrudan telleri çalıştırmayın. Eğer komşular sel Örneğin, bu çok tatsız bir duruma yol açabilir. Buna ek olarak, teller erişim ki bu durumda çok sorunlu olur, değiştirilmesi gerekir. Bu nedenle, tamamen sızdırmaz contalar olmalıdır özel yuvalar kullanarak telleri döşenmesi için.
  • bağlantı tellerine özel olarak belirlenmiş kutuları yalnızca üretti.
  • teller gelecek yüke şekilde seçilmelidir.
  • Anahtar yerine "sıfır" nin "aşamasını" kırmak gerekir.

iki düzeyde yürütülecek olması halinde aydınlatma ile tavan Asma, çok daha etkileyici bir kardeş daha görünüyor. en az 15 cm geri gerekir yüzeyi üzerinde, çünkü bu durumda Ancak, sadece yüksek tavan boşluklu bir cihaz mümkündür. Bir açık nedenlerle, oda istenmeyen düşüktür. Birinci düzey tek seviyeli tavan yükleme olduğu gibi aynı şekilde sabitlenmiştir. ikinci profil üzerine monte edilmiş, ancak birinci tabaka boyunca giposkarton edilir.

Bu tasarım fikirleri sayısız uygulanabilir. İlk seviye, örneğin, bir film ya da kaplama, ve ikinci kapak su bazlı boya matt light yansıtan iyi bitmiş olacak. seviyeleri arasında geçişler genellikle sadece düz değil, aynı zamanda kıvırcık yapılmaktadır. aydınlatma tasarımcısı ile Asma tavan da oda aydınlatması açısından yaratıcılık için büyük kapsamını sağlayabilir.

Orta ışık kaynağı genellikle ilk düzeyde asılı. Çoğu zaman bu klasik bir avize. Elbette, dairenin iç hesabı özellikleri dikkate alınarak seçilmelidir vardır. Bir tarafı olarak, seviyeleri arasında, LED şerit çok etkileyici görünüyor. kurulumu için uzman katılımı gerekmez. Tek yapmanız gereken tek şey - düzgün bir niş içinde sabitlemek ve bir güç kaynağına bağlayacak. ışıklı Asma tavan LED veya enerji tasarruflu lambalar ile donatılmış konvansiyonel lambalı yapılabilir. Bunlar sıcak değildir ve çok etkileyici görünüyor.

aydınlatma alçıpan ile aynı düzlemde yer alacak eğer Bu durumda, tesisin ana zorluk sadece bunların altında dikkatlice ve sessizce delikleri ihlal oluşabilir. daha hareket edecek ise, kablolama ve sayfalar arasında eklem içinden atlayabilir.

Umarım alçıpan sahte tavan nasıl genel olarak anlamak ve ışıklarla süsleyin. dairenize için bir tasarım seçmek için karar vermek, inanılmaz şık ve özgün iç olsun. Böyle bir tavan tasarımı ev dekore etmenin en etkili yollarından biri olarak kabul edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.