Ev ve AileÇocuklar

Vücut Bebek - Bebeğin gardıropta «olmalı»

Çocuklar için ürünlerin piyasa çok büyüktür. ebeveynler hem de çocuklar tarafından takdir edilecektir şey - Bu her büyük üretici yeni bir şey ile gelip çalışıyor nedeni budur. Bebekler için giyim istisna vardır. Birkaç yıl öncesine kadar, bebekler kostümleri zavyazochkah, kaporta ve raspashonok üzerindeki sürgü oluşuyordu. Birinci ve ikinci hala günümüz çocukları dolap bulunabilir eğer, ikincisi neredeyse tamamen çocuklar için giyim herhangi katalogda bulunabilir fotoğrafları olan bebekler için vücudu değiştirilir. Birçok anneler bu eleman biliyorum, ama bu teklif edilen bolluğu içinde kaybolmak değil mi?

Ne yeni doğan vücut için yararları ve ne yaptıkları

konuşmadan evvel, bu yüzden bu şey ne anlamaktır neden ihtiyaç. Vücut aslında, tamamen kendi kabartmayı ortadan kaldıracak ve çocuk arkalık altında crumpling bebeğin bacaklarının arasına bağlanır uzun bir tişört,. Böylece, böyle bir şeyin içinde bebek çok rahat olacak.

Yararlı gövde ve (uzun kollu), ısı (kısa kollu veya olmaksızın) ve soğutulur. Daha önce de bahsettiğimiz yelek karşılaştırın, avantajları açıktır: hayır zavyazochek ve düzeltmek için ihtiyaç. annelerin setine göre, bu buluş çok küçük çocuklar için çok faydalı olduğunu ve zaten üzerinde rulo öğrenmiş olanlar için, oturup tarama ve belki de yürümek.

Bebek Vücut nelerdir

renk ve boyutlarda ve seçim zenginliği hayır demek. Her şey oldukça basit. biz vücudun aralığını dikkate olursa daha az farklı seçenekler bulunabilir. İlk olarak, farklı uzunlukta kollu ürünler vardır.

İkinci önemli nokta - boyun nasıl. Her iki yaka, T-shirt üzerinde gerçekleştirilen hiç farklı olabilir, ya da bir boyun yapılabilir. onlar başının üzerinde giyilmelidir çünkü yenidoğanların için bu tür modeller görev genellikle, deneyimsiz anne için çok karmaşık, çok rahat değil. İstisna - Bir gömlek gibi giyilen ve düğmeli olabilir tüm uzunluğu boyunca vücut üzerindeki düğmeler. Biraz daha az yaygın modifikasyon - prensibi yelekler butonuna burkulma.

Vücudun bazı türleri yeterince geniş boyun yapar omuzlar örtüşen ile dikin çocuğun üstüne koyma rahatlığı için.

Vücut Bebek: alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini

vücudun çoğu zaman sentetik küçük bir miktarı ile, pamuk kumaştan yapılır. seçtiğinizde, belirli bir modeli iç dikiş dikme işlemi öğrenmelisiniz. Onların kalitesiz rahatsızlık veya bebek yumuşak cilde zarar verebilir. onun tersyüz gibi görünen yani vücut Baby bazı türleri, seamy idam.

Dikkatle bebek henüz doğmaz, özellikle büyüklük seçimine ilişkilendirmek: o küçük küçük olacaktır muhtemeldir. Büyük miktarlarda satın almak istiyorum yenidoğanların, bir vucut seçerken, bir yaşın altındaki bebekler çok hızlı büyüyen ve tamamen her üç ya da dört ayda bir gelmeye gardırop değiştirmek olduğu hatırlanmalıdır. çalışmazlar zaman bu kadar kısa bir sürede tahammül çünkü Yani, bir çok şey kazanmak değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.