Ev ve AileÇocuklar

Bebek için gümüş kaşık. Bir hediye değil midir?

Gümüş herhangi bir ürün daha zarif bir hediye hayal mücevher, sofra ve şık aksesuarları olsun zordur. Çocuklar için Presents - istisna değildir. Son yıllarda bu değerin öğeleri, hatta yeni doğan bebekleri vermek moda haline geldi. çocuk için Gümüş Kaşık - hoş bir sürpriz değildir? En azından ebeveynler bebek için. kaşık, sippy bardak, tabaklar - Ancak kendileri ilk eşyaları dahil her şeyin en iyisini onların çocuk sahibi olmak konusunda genellikle endişe edildi bulunmaktadır.

Birisi diyebilir: Küçük çocuklar ve değerli metaller arasındaki ilişki nedir? en doğrudan, gümüş uzun antibakteriyel ve antiseptik özellikleri beri bilinmektedir çünkü. Basit bir örnek: gümüş damarlarda su aylarca bozulmaz. Benzer şekilde, gümüş iyonları ile doyurulmuş dağ yaylar, su, uzun süre saklanabilir ve onun tıbbi nitelikleri kaybetmez edilebilir. Gümüş tabak ve çatal bıçak sadece güzel değil, aynı zamanda hijyeniktir.

en küçük adam için mevcut geri dönelim. Hiçbir fırfırlar çocuk gümüş kaşık temsil edilmiyor. o bebeğin hayatının ilk günleri de mikroplara karşı koruma güzel şeyler, onu çevreleyen beri önemli değil mi? Asıl - doğru seçim yapmak için: gümüş kaşık çocuğun yaşına uygun olmalıdır. lapası ve patates püresi - Örneğin, yeni doğmuş bir kırıntıları sadece ilk yemek için (bir kahve daha fazla değil) küçük bir kaşık gerekir. Ve çocuk kendini yemeye çalışan başlar zaman, dişin her şeyi denemek, o zaten kendi ayarlanmış olmalıdır: onun kase, tabak, içme kase, kaşık. gümüş, tabii ki. Eh, zaman o bu seti satın başardı ve eğer zaten dedesi takdim edebilir. Bir bebek için Gümüş kaşık böylece tasarım özel dikkat gereklidir, bunun için doğru boyutta olmalıdır. Kaba sivri uçlu bir kalem ve keskin kenarlar olmuştur kabul edilemez. Onu tutunabileceği küçük işlemek için çok kaygan olmayan rahat olmalıdır.

Başka bir şey tasarım ilginç bir desenle küçük bir kız veya oğlan için değil, donuk uygun olmasıdır. Güzel çatal bıçak - bu iyi bir iştah olduğunu. Çocuklar için gümüş kaşık ve çocuğun bir anma işareti veya isim uygulanmasını, gravür içerebilir. Bu konu sonsuza ailede kalır çünkü Kısacası, seçim, ciddiye alınmalıdır ve belki çocuk uzun yıllar kendi çocuklarına gösterecektir.

Şimdi bebek için gümüş kaşık güzel ve kullanışlı nesne ve onların sağlığına zarar olasılığının olduğunu ne olacağına dair. Ne yazık ki, ticaret ağında ürün kalite kontrol gerekliliklerine sanki hafif başlattığını, değil çok zor. Genellikle saf gümüş alaşımları için şüpheli ihraç edilebilir. Gerçekten yararlı bir alaşım - gümüş ve oksijensiz bakır. Diğer tüm seçenekler takı için hediyelik eşya için de kullanılabilir. üreticileri genellikle alaşım lake ve aynı zamanda bebek için çok zararlıdır. Bir örnekten hangi kalite gümüş kaşık çocuğun bağlı olduğu açıktır. Nasıl dolandırıcılık ve standart altı satın almalar görmelerini engellemek? Satıcı soruyorum: tek bir yolu vardır hijyen sertifikası. herşey yolunda ise, o zaman daha da başarılı yaşam çocuk için zemin hazırlanması ve soy metal cihazların ona ilk tabloyu satın alabilirsiniz. güzel şeyler ile çevrili büyümek olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.