Yönetim

Reklam mali yönetim yöntemlerinin Bilgi desteği

küreselleşme süreçleri bilgi alanı, kodların bir sistemin - tabii ki, bugün dünyada gerçekleşmekte küreselleşme genel süreçlerin bir yansıması olarak, ancak mali yönetim bilgi desteği ve reklam bilgilerinin iletiminde kullanılan işaretler küresel bir birleşik sistemin oluşumu üzerinde etkisi olamaz kitle kültürünün, reklam tüketiminde gizlenmiş ürünleri.

Bu nedenle, reklamcılar tarafından kullanılan bir kaynak olarak bu süreci kontrol edebilirsiniz reklam bilgilerinin tüketiciler üzerinde psikolojik bir etki sağlama yöntemlerini sınıflandırmak için bir yol olan mali yönetim mali yönetim ve bilgi teknolojilerinin bilgi desteği sistemi, ve aşırı beyin yıkamaya toplumun savunma reaksiyonu parçası ve kitle davranışı empoze olarak klişeler.

Bilgi desteği promosyon ürünleri ile ilgili olarak terimler "inanç", "öneri" ve "bilinç manipülasyon" net bir ayrım henüz bilimsel literatürde kapsamlı olarak analiz edilmemiş olması anlayışına dayalı finansal yönetim. Bu garip uzay araştırmaları için bir neden sorunun doğasına (reklam etkisi sonuçlarının ekonomik ve politik özellikleri itibaren) "bağımsız" psikolojik yaklaşımın olmaması.

Her iki reklam uygulaması, vurgu dönüşümü yakalamak için çalışırken, reklam veya kültürel çalışmalar, tarihçilerin, sosyologların uygulanan değerine sadece yerleştirilir: İki karşıt taraftan analiz Modern advertologii mali yönetim bilgi desteğini yürütülen alıcı, üzerindeki psikolojik etkileri konusu olması sosyal ve kültürel varlık içinde, her durumda, doğrudan fenomen reklam ile bağlantılı. Reklamverenler piyasa gücüyle değerini düşürür, tam tersine, mali yönetim ve kültürde genel piyasa ilişkilerinin, bilim adamları ve diğer alanlarda bilgi desteği çizmek değerlerini korumaya çalışıyoruz.

Bu durumda, her iki taraf özünde, varlık, ilgili taraflar (birinci - Satış etkinliği ve ikinci - Aynı satış kaynaklanan toplumsal hasarın calculustan) onlar reklam metinlerinin varlığından söz eğer, yöntem, teknik ve öneriler usul ve İkna ayrıntılarına girmeden ve genellikle kafa karıştırıcı terimler kendilerini veya ikna ve telkin, öneri ve bilinç manipülasyon, vb arasındaki farkı göremiyorum olmadan, onlar, "geçerken" bunu bilinç hatta teknolojileri manipülasyon Aşağıdakileri net bir kavramsal ve terminolojik bazında eksikliği ve kısmen advertologami tarafından kabul dikkat etmek önemlidir. "Tüketici salınımı üzerindeki etkisini amacıyla: Böylece, sayısız anlaşmazlıklar ve öneri sürecinin tartışmalara sıklıkla reklam mesajları, notlar, diğerlerinin yanı sıra, bu modern sınıflandırma analiz, diğer birçok psikolojik süreçler ve bazı uzmanlarla (karışık) karıştırılır:

- bilgilendirici:

- ikna edici veya teşvik;

- hatırlatır veya reklamlar stabilite;

- prestijli reklam.

genellikle reklam adamış ders kitaplarında ve el atıf olduğu için bu sınıflandırma dikkat çekicidir. Bu arada, bölünme olarak ilk seçilen kavramlar mantıksal heterojen, yani sakınca yoktur bir (bilgilendirilmesi ve yaklaşık inandırıcı endişe etmeyin hatırlatan kalmadan, özellikle hatırlatmak olamaz) diğer dışlamaz, ve ikinci olarak, reklamı kullanma tüm amaçları kapsamamaktadır.

Böylece, entegre bir çalışma yoluyla inanç, yeme ve bilinç manipülasyon fenomeni analiz önemini kabul etmek, bir yandan gerekli olan reklam metin mesajlarının ve diğer taraftan, bu psikolojik tekniklerin tanımlanması ve farklılaşması için açık ilkeler belirlemeye çalışır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.