Haber ve ToplumÇevre

Kulüpler (Kaliningrad): Açıklama

Bugün gece kulüpleri hakkında söyle. Kaliningrad - iyi yerlerde bir sürü kalmak olduğu bir eğlence şehir. Şimdi popüler mekanlarından bak. Onların özelliklerini öğrenmek, onlarla tanışmış gel, kendileri için bir gece uykusu için bir yer seçmek mümkün olacak.

Gece kulübü "Amsterdam"

Açıklayın gece kulüpleri (Kaliningrad) "Amsterdam" adlı kurum ile başlayın. Litvanya Val'daki burası mı, 38. kulübü haftada altı gün çalışır. Günün on iki saat ile bir restoran olarak cuma restorana suç ortağı ile. Cumartesi zamanlama - on geceleri sabah altıya kadar.

rahat bir atmosfer ve şık müzikal motifleri misafirler memnun. Kulüp kartlarında, "Amsterdam" görevi görür istenen sanatçının konserine bilet indirim alabilirsiniz. Kurum kıyafet kuralı.

Bu çok popüler gece kulübü (Kaliningrad) 'dir. ziyaretçilerin Yorumlar kurumu sadece olumlu bırakın. Burada atmosfer harika çünkü kulübün Misafirler, buradan memnunum.

Evrensel Gece kulübü

Başka hangi ünlü gece kulüpleri (Kaliningrad)? Örneğin, Evrensel. Kulüp Prospekt Mira, sabah beşe kadar 23:00 dan Cuma Cumartesi 33. Works tesislerinde yer almaktadır.

kulüp iki katta yer almaktadır. iki dans kat vardır. bir kurum olarak, rahat kanepeler ve duman nargile oturabilir. Kulübümüzde farklı tarzlarda müzik dinleyebilirsiniz. kızlar için giriş gece yarısına kadar serbesttir. kurumda üç saat bütün gelenlerle girebilir sonra ve ziyaret için ödemek zorunda değildir. menüde sunulur ilginç önerilerin çeşitli. Kurum dans ve kızlar performanslarını izlemek, iyi bir zaman olabilir.

Kulübü "Platin" (Kaliningrad)

Hafta sonu Gece kulübü bu dönemde ful sunmak burada çok popüler. 5:30 23:00 sokak Dmitry Donskoy, 19. İşleri Kulübü üzerinde bir kurumdur.

Bu kulüp sadece genç insanlar gelip olduğunu. Burada, yeni insanlarla tanışmak istiyorum sosyalleşme eski nesil temsilcileri karşılayabilir. kulüp profesyonel DJ olmuştur. gösterileri ve konserler çeşitli sıklıkla vardır. Sen tablolar-kitap önceden olabilir.

Şehirde Ünlü yerler

Popüler gece kulüpleri (Kaliningrad):

  1. Bar-kulüp "Saygı". Leningrad bölgesinde yer almaktadır. Adres kurumu: Litvanyalı Val, 38. İşleri Salı günü Kulübü, Perşembe, Cuma, ve Cumartesi. Burada ziyaretçiler lezzetli bir yemek olabilir. alkol ve içecek severler çubuğu kartı takdir edecektir. Burada büyük ve geniş dans pisti, dans dinlenebilir.
  2. "Gezegen" kulüp. Bu restoran adresinde yer almaktadır: ul. Chernyakhovsky, 26 çalıştırır Cuma ve Cumartesi günü kulüp, sabah altıya kadar akşam altıdan. Bu tesis, istirahat edeceğiniz bir eğlence kompleksidir. bir kulüp Büyük bir dans pisti. ustaca çağdaş müzik ve doksanlı yılların hit karıştırır bir okul profesyonel DJ'ler konuşmacılar. Bu pizza dahil yemeklerin lezzetli çeşitleri sunulmaktadır. Rahat ve samimi bir atmosfer can ne lütfen misafirler kurum.
  3. En iyi gece kulübü. Sabah altıya kadar geceleri on kadar, Cuma ve Cumartesi günleri çalışıyor. Bu tesis şehrin en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Burada Oranları, hizmetin en üst düzeyde mevcuttur. Başka ne isterim not etmek - bu iç. Daha sonra çok şık. Müzik ardından büyük bir. kulüp lezzetli kokteyller servis edilmektedir. bir kurumda bile en zorlu ortalama ne seviyor bulacaksınız. kulüp kıyafet kuralı.

Son olarak, küçük

Şimdi sen (Kaliningrad) gece kulüpleri ziyaret edebilirsiniz biliyoruz. Size kendileri için iyi bir birim seçmek mümkün olacağını umuyoruz. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.