SağlıkAlternatif tıp

Vahşi köklerinin tıbbi özellikleri gül ve başvuruları

birçok hastalığın baş yardımcı en eski tesislerinden biri, yabani gül olduğunu. Ve bu neredeyse her şeyi biliyorum. Ama şimdi birkaç kişi şifa sadece meyve olduğunu biliyoruz. tıbbi özellikleri kuşburnu kökleri vücut savaşmaya yardımcı bakteri ve virüsleri.

yapı

C vitamini, soğuk nitelikteki hastalıkların tedavisinde yardımcı olur, normal zihinsel süreçlere yol açar ve bağışıklık sistemini korur.

B2 çalışma vücut değişim işlemi güneş ışınları (UV) etkilerinden retina korur geliştirir. O stres hormonlarının üretimi sorumludur.

E vitamini ayarlayan ve sinir sistemini normalleştirir, moralinizi düzeltir, yorgunluğu giderir ve hücre zarları korumaya yardımcı olur.

PP enerjiye yağların ve şekerlerin dönüşümünü teşvik eder ve normal doku büyümesinin sağlar. vahşi köklerinin Bu tıbbi özellikleri yükseldi ve kilo kaybı ile yardımcı olur. Vitamin PP da pankreas, karaciğer, diyabet, tromboz hastalıkları ve kardiyovasküler anormallikler gereklidir.

B1 dikkat ve hafızayı geliştirir, sakin ve sinir sisteminin işleyişini geliştirmek, hücreler eski beyin büyümesine izin vermiyor yardımcı olur. Engelli insanların bakterilere ve virüslere karşı mücadelede yardımcı olur. vücutta B12 vitamini ile etkileşimde toksinleri nötralize eder.

Due vitminu P vahşi tedavi edici özellikleri rose root bağışıklığı, erken yaşlanma önleme ve birçok hastalığın önlenmesi artırır. vitamin etkileşimde Cı kılcal kan damarlarının bir bağlantı görevi olarak kabul edilir hiyalüronik asit, çöküşü izin vermez.

K vitamini böbrekleri sağlar ve kan pıhtılaşması normale teşvik etmektedir.

vahşi kökleri gül: Uygulamayı

Bu tıbbi bitki taş veya yardımcı olur kum böbreklerde hem de pankreas ve mesane. Bunu yapmak için, özel bir et suyu hazırlamak. Nasıl kök kuşburnu demlenir? (Cam daha az) kaynar su dökülür (yaklaşık 2 çorba kaşığı. Kaşık) öğütme ve. Daha sonra, yaklaşık 15 dakika boyunca düşük ısıda pişmiş, soğutulur ve süzülür. fincan günde 3 kez üçte birini iç. Zengin et suyu, daha sağlık eylem için gerekli aktif maddeler içerdiğini dikkate değer.

Ayrıca, gül kalça ve köklerinin iyileştirici özellikleri bacakların hareketi ile ilgili sorunlar vardır bir açık hava banyosu olarak kullanılır. Diğer bir deyişle, felç görülmektedir. O (yukarıda reçete ile kullanılabilir) suyu hazırlamak ve sıcak su ile banyo içine dökün gerekir.

Kontrendikasyonlar

Eğer kardiyovasküler sistem hastalıkları ile ve vahşi köklerini kullanmadan önce bu alanda sorunlar gül varsa bir uzmana danışmak gereklidir. Eğer tromboflebit veya tromboz yükselmesi eğilimi varsa, (doğal ve kimyasal) Tüm ilaçlar, bitki içeren yasaktır kesinlikle açığız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.