SağlıkAlternatif tıp

Çay "Fitosedan numarası 2": rehber, yorumlar, kompozisyon

bitkisel "Fitosedan 2 numaralı" nedir? Talimatlar, kullanım için etkinliğinin yorum ve endikasyonları daha sonra ele alınacaktır. Onlar kontrendikasyon varsa da malzemeyi bu doğal ilaç parçası edildiği hakkında bilgi ve edecektir.

İlacın bileşimi ve ambalaj toplama

Hangi bileşenler çay "Fitosedan numarasını 2" içerir? Misafir uzmanlar tamamen bir grup içeren bir doğal ilaç olduğunu iddia yatıştırıcı otlar. Hemen bu ilacın maddeler çok iyi deneyimli phytotherapeutists katılımıyla koleksiyon seçilen unutulmamalıdır.

Bu nedenle, sedasyon yükü% 40 Motherwort ot içeren, şerbetçiotu% 20,% 15, nane yaprakları sapları, valerian% 15 ve% 10 meyan kökünün rizomlar.

Bu ilacın satışında karton kutularda temin edilir. Sedatif toplama № 2 toplu olarak imal edilebilir ve filtre torbaları 2 g paketlenebilir.

Bitkisel tıbbi özellikleri

Hastanın bitkisel "Fitosedan sayısı 2" etkisi nedir? Talimatlar, yorumlar o olduğunu söylemek , sakinleştirici münhasıran bitkisel kökenli olan. Koleksiyonun yapılan infüzyon hafif bir sakinleştirici ve spazmolitik etkiye sahiptir. o doktor randevuları olmadan mümkündür, ancak kesinlikle ifadesine uygulayın. kabul ilaç kontrendikasyonlar sahip olmasından ötürü de dikkatle beraberindeki talimatlarını okumalısınız.

Doğal kökenli ilaç kullanan amacı nedir?

Neden bitkisel "Fitosedan 2 numaralı" kullanılır? Talimatlar, yorumlar aktif aşağıdaki koşulların tedavisinde kullanıldığını bildirmiştir:

  • uyku bozuklukları;
  • Hasta anksiyete arttı;
  • hipertansiyon gelişme ilk aşaması.

Biz 2 sayısını dikkate yatıştırıcı toplama sıklıkla (karmaşık terapide) sindirim sisteminin kas spazmları kullanıldığına dikkat diyemeyiz.

bitkisel ürünlerin kullanılmasını (infüzyon) Yasakladı

Bazı durumlarda, sedasyon toplama kontrendike? Deneyimli profesyonellerin raporlarına göre, bu tür ilaç olarak kullanılması arzu değildir:

  • emzirme;
  • koleksiyon parçası çim, karşı aşırı duyarlılık;
  • gebelik;
  • 12 yaşından küçük çocuklarda.

Ezilmiş bitkisel "Fitosedan numarası 2": deyim

Misafir uzmanlar en etkili kırılmış malzeme şeklinde satın almışsanız ilaç, olduğu kabul bildirmektedir. Nasıl pişirilir? 3 ya da daha büyük bir kıyılmış otlar ilaç infüzyon 10 g için bir emaye kap içine yerleştirildi ve 1 bardak veya kaynamış su 200 ml (sıcak) dökün edildi. Elde edilen karışım, sıkıca kapatıldı ve kısık ateşte konur. İstenirse, bir emaye kase su banyosunda yerleştirilebilir. Bu ısıl işlem daha nazik olun ve koleksiyonun tüm olumlu özelliklerini korur.

İnfüzyon ¼ saatlik bir su banyosu dayanım, ısı çıkarıldı ve 45 dakika boyunca oda sıcaklığında soğutulur.

Kalan hammaddeler özenle ellerini sıkmak, ince bir elekten enamelware içeriğini süzün. Daha sonra, elde edilen bitkisel infüzyon hacmi 200 ml ılık su ile ayarlanmıştır.

ele alınan araçlar kullanılmalıdır gibi? Bu ısı şeklinde ağızdan alınır. İki kez 1/3 fincan ilaç infüzyon dozaj yemeklerden önce yarım saat boyunca günde. Bu çare 2-4 hafta boyunca olmalıdır atın.

Bira filtre torbalarda "Fitosedan 2 numaralı"?

İlacın bir biçimi olarak kabul edilen kullanımı kolaydır.

1 filtre torbası (2 g) bir miktarda toz toplamak bir emaye veya cam çanak içine yerleştirilmiş ve daha sonra, kaynayan su (yaklaşık 1/2 kap), yaklaşık 100 ml dökülmüştür. Bundan sonra, malzemeyi sıkıca kapalı olup, yarım saat ısrar. O kadar çok kadının infüzyon hazırlanması için bir termos kullanmak unutulmamalıdır. Bu gibi bir aygıt, daha konsantre bir ilaç sağlamaktadır.

Bu süreden sonra, demlenmiş filtre paketi ağır atılmıştır. elde edilen kahve ile ilgili olarak, hacmi su ilave ederek 100 ml 'ye ayarlanmıştır.

Nasıl bu çare almalıyım? O yemeklerden önce 25-30 dakika süreyle günde iki kez 1/2 fincan miktarında (ısı şeklinde) iç atandı. 2-4 hafta boyunca bu ilaç alın.

Gerekli tedavi "Fitosedanom 2 numaralı" ama sadece doktorun tavsiyelerine, tekrar edilebilir edin.

bitkisel infüzyon kullanılması önerilir önce şiddetle sarsıldı.

infuzyonlarından sonra yan karakteri Tepki

Bu alım tesisleri kabul advers reaksiyonlarının gelişimini neden olabilir? Uzmanlar genel olarak bu infüzyon hastalar tarafından iyi tolere edilir söylüyorlar. bazen rağmen alerji belirtilerine neden yok. Ayrıca, ters tepkiler varolan kontrendikasyonlar rağmen İlacı aldıktan olanlarda gözlemledik.

aşırı doz vakası

Doz aşımı belirtileri fonların uygunsuz kullanımından ne doğabilecek var? Tavsiye anlamlı derecede yüksek olduğu dozlarda bitkisel infüzyon kronik uygulaması hasta, kas güçsüzlüğü yaşamaya çalışan kapasitesi ve uyuşukluk azaltılmış olabilir.

ilaç etkileşimleri

diğer ilaçlarla "Fitosedan 2 numaralı" karşılama infüzyon birleştirmek caiz midir? Uzmanlara göre kabul şarj merkezi sinir sistemi üzerine etki inhibe hipnotikler ve diğer ilaçların terapötik etkisini güçlendirebilir.

özel bilgiler

reçetesiz olarak eczanelerde Alım ücreti "Fitosedan numarası 2" olabilir.

Tedavi sırasında, bu zihinsel berraklık ve artan konsantrasyon gerektiren tehlikeli makinelerle hem de sınıfta, araç sürerken dikkatli gerektiği anlamına gelir.

tüketici Yorumları

Şimdi alıp "Fitosedan 2 numaralı" nedir biliyor? Talimat, ilaç toplama kompozisyon yukarıda sunulmuştur.

insanlar hastaya dikkate hakkında neler söylediğini? Uyuşturucu çok verimli ve etkili sakinleştirici olarak davranır savunuyorlar. Başlıca avantajı bunun doğal maddeler sadece bir parçası olduğunu. Ayrıca pozitif hastalar değerin toplama cevap. Eczanelerden 50-70 ruble satmak.

Bitmiş infüzyon "Fitosedan № 2" nin İddiaya tüketici kabulü hızlı sedasyon ve kan basıncı ve iyi bir uyku hafif bir düşüş teşvik etmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.