SağlıkSağlıklı beslenme

Kilo kaybı için sağlıklı beslenme. Nasıl olmalıdır?

Televizyon ekranlarından yapanlar ne demektir kilo kaybı için sağlıklı beslenme herhangi bir diyet daha fazla olduğunu ısrar? İlk olarak bunun doğru ürün ve yöntemler bunların hazırlanması için, belirlemek seçimi söz konusu enerji değerini, vb eser elementler ve vitaminler güvenliğini. D.

Doğru nedir beslenme? Öyle ayrıca, gün boyunca yemek makul bir dağılımı. Araştırmanın sonucunda kurulan hekimler olarak, obez insanların çoğunluğu kahvaltı ihmal. Ancak, tıp kaybetme ağırlık sadık arkadaşı olduğunu kanıtlamıştır - doyurucu bir kahvaltı. Düzgün gündüzleri yiyecek alımını dağıtmak için yardımcı olur.

Doğru beslenme - o da kızarmış minimum bulunuyor. Bu, güveç haşlanmış gıdalar değiştirilmelidir. İdeal - gemi satın alın. Isıl işlem sonucunda vitamin ve minerallerin büyük bir yüzdesi yok olur. Bir düdüklü tencere neredeyse tüm besinleri kaydetmenize olanak tanır. yemekler daha hafif ve düşük kalorili böylece Gıda suda pişirilir, o daha az yağ içerir. Kuru baharatlar üzerine - ekşi krema, sıcak sos mayonez değiştirin. gibi birçok taze sebze yiyin.

Yönetmelikler yarı mamul ürünlerin sağlıklı bir diyet hatası gerektirir. Tabii ki, zaman yetersizliği, ravioli edinimi ve haklı gibi, benzeri görünümünde. Onlara kullanılan doğal, katkı ve tatlandırıcılar için kaç yerine kullanılan düşünün Ancak, o zaman zaman tasarrufu sağlığınız ve şekle istisnai zarara neden olacağı belli olur. Eğer köfte ve Bahar rulo seviyorum buysa, daha az sıklıkta onları yemek ve sadece ev üretimi daha iyidir.

Başka ne "kilo kaybı için sağlıklı beslenme" kavramına dahildir? Yalnızca pişmiş, taze yemek yemek gerekir. Yani, gıda ısınmak için yoktu küçük miktarlarda pişirmek gerekir. Bu, elbette, çok zor yapmak, ancak bunun için çalışmalıdırlar.

kilo kaybı için sağlıklı beslenme optimum ortalama miktar tüketilen günlük kalori gerektirir. Bunu yapmak için, onlar (sezgisel) sadece tartılarak, saymak titizlikle günde enerjiyi tükettiği gıdaların besin değeri gerekmez. Bu kurala uymak için, hızlı bir şekilde işlemek zor çok ağır gıda vücudu aşırı yüklemeden, 3-4 saatlik aralarla az miktarda sağlıklı ve doğru ürünleri yemeye çalışın. daha zamanı değil bu işleme, daha büyük olasılıkla aşırı kilolu gereklidir. Bu nedenle, bitkisel salata yerine krem şanti tatlılar yemeye çalışın.

Tüm diyetisyenler ünlü sloganı - bol su içmek. Olağan temiz su. Norm - en az bir buçuk litre günde. Eğer yapabilirseniz, daha içilir. Bu arada, sıvı, önemli, sıvı gıda (çorba, püreler ve t. D.) elde edilir. Bunun gibi, gıda sindirimi daha kolay olan, mide ve tüm sindirim sistemi için yararlıdır.

Ayrı gıda alımı - kilo kaybı için sağlıklı bir diyet dayanmaktadır başka kural. Bu karbonhidrat ve karıştırmak anlamına gelir proteinli gıdalar. Balık, yumurta, peynir, et, tahıl ve patates sadece sebze yemek gerekir. Şimdi bu prensip birçok kişi tarafından takip edilmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.