ModaGiysi

Nasıl mükemmel sütyen seçmek için.

Birçok kadın, uygun sutyen bulmak kesinlikle mümkün değildir. Ve tüm bunlar sadece yanlış tercih olmasından boyutunu. İç çamaşırı hem kötüleşebilir ve rakam artırabilir. cehenneme uygun şekilde yönetmek, ekstra ağırlık ve ogreshnosti rakamları gizlemek oldukça mümkündür.

Doğru seçimi yapmak için, bir şey satın almaya yardımcı olur seller, güven gerekir. sütyen çeşitleri çeşitlidir, bu nedenle tavsiyem zarar vermez. Zaman izinleri ve mağazanın büyüklüğü, arzu çamaşırı Yani, eğer hala deneyin. En az beş farklı modeller sunmak için satıcı sor. şey kez uygun seçtiyseniz olmasıdır sutyen boyutunu, diğer modelin sadece de size oturup anlamına gelmez. Bu durumda takılması büyük önem taşımaktadır.

Hoşunuza giden bir şey, dikkatli bakım gerektirir ve hepsinden önemlisi, hemen sizin gibi model ve firmanın büyüklüğü bir kaç parça satın. hale getirmek için emin bir gömlek ya da tişört giymek için gerekenleri tam olarak seçin. boyutu yanlış kaldırdı ise, hemen belli olur. o plastik daha iyi dönüşümü mümkün olduğundan ek olarak, bir sutyen seçerken, tasarruf değmez.

Nasıl seçimler, sağ yaptık olduğunu anlamak için? Birincisi, önünde sutyen hiçbir kırışıklıklar. İkinci olarak, sıkı değil, sadece ekstra ağırlık vurgulayabilirsiniz. Üçüncü olarak, kayışlar özgür olmak, ancak tüm haznelerce tam göğüslerini doldurmak için emin olmamalıdır. Dördüncüsü, yumuşak bir sutyen seçmek en iyisidir, bu nedenle uygun giysi altında fark değildi.

Birçok kadın münhasıran seksi iç çamaşırı satın eğilimindedir. Eğer aralarında iseniz, iyi bir kalite seçmek gerekir ve her gün giymem. Buna ek olarak, bir sutyen ve külot aynı renk olmalıdır. Her zaman beyaz ve siyah sütyen vardır her kadının gardırobunda unutmayın. Bej keten terk etmek daha iyidir - bu süslemek veya cinsellik ekleyebilir şey değildir. renk iç çamaşır giysilerin altında görülebilir ise, örneğin, yelek dışına, aynı tonda büyük küpe takabilir.

bir sutyen giyen gözlenmelidir ana kural, - bu başkalarına görünür olmamalıdır. beyaz gömlek veya bluz dantel iç çamaşırı giymeyin, bu kaba ve tat eksikliği gösterir.

için bir sutyen nasıl seçileceği merak kilo avantajlara sahip Birçok kadın, büyük göğüsler. Birincisi ve en önemlisi, güvenilir ve güçlü bir eki olacak bir model arayın. bardak sadık kalmaz, göğüs girmemektedir emin olmak için deneyin. Elbette, bir, ekstra ağırlığa sahip bunları gizlemek insanların arzu anlayabiliyorum, ama daha küçük boyut sorunlarınızı çözeceğini düşünmüyorum. Bedeninizi uymuyor iç çamaşırı giyen, sadece kendi eksikliklerini vurgulamak.

Sonra gür formların alanında özel başarıları iftihar edemez tam tersine kadınların bu grup vardır. Için küçük göğüsler bunu kaldırır bir sutyen aramaya kesinlikle gereklidir. Bu iç çamaşırı göğüs sıkı hale şeklini büyütür. Asansörler ve sütyen kadınlar için idealdir göğüsler sarkmış doğumdan sonra veya başka nedenlerle.

Her durumda, bir alışveriş gezisi iç çamaşırı oluyor, açıkça bu tasarrufu değer harcamaların bir öğe, olmadığını kendim anlamalıdır. Kalite ve rahatlık - bunlar böyle alışveriş yönlendirilmelidir iki temel kriter vardır. Ve iyi bir, koydukları ile sadece doğal malzemeler ve ürünler üreticileri seçmek için gerekli olduğunu belirtmek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.