SağlıkMüstahzarlar

Ürün açıklaması "Metiluratsil" (tabletler)

Hazırlama "metilurasil" (Tablet) - iyi bir tekrar üretim özelliklere sahip olan bir yüksek verimli bir maddedir. Bu kullanılan bakteri hastalıkları, sindirim sistemi ve hematopoetik sistemde bozukluklar, hem de zehirlenme.

Hazırlama "metilurasil" (tablet): bileşiminin, açıklamalar ve farmakolojik özellikleri

İlacın ana etken madde - bu Methyluracilum. Her bir tablet madde, 500 mg ihtiva eder.

vücuda nüfuz, metilurasil doku beslenmesini arttırır ve onarım hücreleri ve dokuları uyarır. Ayrıca etkiler İnsan bağışıklık sistemi, çünkü uyardığı süreç süreçler oluşumu beyaz kan hücreleri ve diğer etmenlerin dokunulmazlık, şunlar da dahil humoral ve hücresel.

Öte yandan, ilaç bu şekilde anti-enflamatuar etkiler uygulayan, proteolitik enzimlerin aktivitesini inhibe eder. ilaç değişimini normale çünkü nükleik asitlerin mukozasında, bu sindirim sistemi hastalıklarında oldukça etkilidir.

İlaç "Metiluratsil" (tabletler): kullanım talimatları

Oldukça sık, uyuşturucu bozukluklarının çeşitli tedavisinde reçete edilir sindirim sistemi, özellikle bağırsak ülserleri veya midede. ilacın iyileşmeyi hızlandırmak için yeteneği nedeniyle, hastalar iyileşir veya kırıklar ve yanıklar de yavaş açık yaralarla tabletleri alabilir.

ilaç hafif lökopeni varlığında etkilidir. Bazen nötropenik anjin tedavisi için reçete edilir.

reçetesiz rağmen, ilk olarak bir doktor sigarayı danışmadan bu hapları aracı alın. Doktor gerekli tedaviyi reçete ve hastanın hastalık evresi gelişimi, hastanın yaşı ve İnsan vücudunun genel durumunun formu tarafından yönlendirilen bir dozu alan olacaktır.

Kural olarak, çocukların yarım tablet alarak, üç ila sekiz yıl arası (t., E. 250 mg) günde üç kez. Gibi yetişkinleri, onlar tavsiye alarak dört tablet başına bir gün. Maksimum günlük doz 3 mg aşmaması gerektiğini belirtmek gerekir (altı tablet geçmeyecek şekilde).

ilacınız bir yemek sırasında veya hemen sonrasında en iyisi atın. aç karnına ilaç İçme tavsiye edilmez. kurs süresince gelince, hastalığın şekline bağlı olarak değişir. Örneğin, bağırsak ülserleri ilaç 30 ila 40 gün alınmalıdır.

İlaç "Metiluratsil" (tabletler): kontrendikasyonlar için

Bu araç çok fazla kontrendikasyon yoktur. Başlamak için, bu ilacın aktif madde alerjisi söz etmek gerekiyor - bu durumda kullanımı tedavisinde kontrendikedir. tıp üç yaşından küçük olan çocuklara uygulanmamalıdır. Çok dikkatli bir şekilde hazırlanması "Metiluratsil" hamile kadınlar açılımı - Bir doktor potansiyel faydası çok zarar aşıyor yalnızca onu belirler.

ilaç sadece hafif formları, lökopeni tedavisinde kullanılabilir. Daha ciddi durumlarda, - Kronik veya akut lösemi lösemi formları varlığında - Bu araç geçerli değildir. Tümör sindirim sistemi bulunur olsaydı daha yasak ve kapanır. Kemik iliğinin malign hastalıklarda ilaç yazma imkansızdır.

Hazırlık "metilurasilin" (tabletler): Mümkün advers reaksiyonlar

Çoğu durumda, ilacın iyi insan vücudu tarafından tolare edilmektedir ve advers etkilere sebep oldu. Bazı durumlarda deri döküntüsü (ürtiker) şeklinde alerji gelişimi içinde. Oldukça ender hastalar baş dönmesi ve baş ağrısı şikayetçi.

Ilacı aldıktan sonra Başınız başlar, o zaman bu dönemde, götürmek değil arzu edilir.

Tıp "Metiluratsil" (tabletler): yorumlar

Bu tıp Yorumlar ağırlıklı pozitif. Ama çoğunlukla ikincil uyuşturucu olarak kullanılır. Olumsuz tepkiler nadiren kaydedilen - ilacın kullanımı genellikle herhangi bir düşüş ya da sağlığının bozulmasına neden olmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.