SağlıkMüstahzarlar

Kadınların değerlendirmeleri: hemşirelik anneler "Laktogon" yardımcı araçlar

Bir kadının temel amacı - bir anne olmak küçük adam doğurmak. Uzun bebeğin önce izinli seks birçoğu bu önemli yaşam olayları hazırdır. Bebek alışveriş üzerinde yürüyen bir gelecek aile üyesi için giysi ve aksesuarları sonra bakıyor yeni doğan, gebelik ve bakımı sırasında doğru beslenme konusunda bilgi arayışı içinde dergilere göz gezdirme biri. Ve tabii ki, tüm kadınlar hayatının ilk aylarında bir çocuk yeterli beslenme, hekimler anne sütü inanmak en iyi seçeneği alma endişesini taşıyoruz. Özellikle genç anneler emzirme sorunları ile baş yardımcı olmak için, şirket "Leovit" örneğin "Laktogon" gibi bir araç yarattı. Onunla ilgili yanıtlar bu makalede bulunabilir. çay ve tabletleri: biyolojik olarak aktif gıda katkı maddesi iki versiyonu unutulmamalıdır. Bunlardan hangisi alışveriş çözmek için kullanmak daha uygun olur.

Tabletler "Laktogon": bileşimin

Eylem demektir laktasyon artırmak nedeniyle, öyle onun bileşenlerine:

  • Havuç suyu. etkili bir doğal arttırıcı bir madde olarak bilinen anne sütünün üretimini artırmak. Normal büyüme ve büyüyen organizmanın gelişimi için esansiyel beta-karoten ilave kaynağıdır.
  • Isırgan. Bu laktasyon uyarır. Bu bir tonik etkisi vardır.
  • Kekik. Ayrıca analjezik etkiye sahip laktogonnyh sürekli olarak geliştirmektedir.
  • Dereotu kötü kokulu. Böylece anne sütü üretimini artırmak için katkıda kan damarlarını genişletir.
  • Arı sütü. Bu sesi aktive, bozulmuş laktasyon geri yardımcı olur.
  • potasyum Iodit. Tiroid bezinin vücuttaki iyot eksikliği telafi ediyor normalize eder.
  • C vitamini bağışıklık sistemini emziren anneye güçlendiren güçlü bir antioksidandır.

"Laktogon" (çay): Bileşimi

bitkisel içecek aşağıdaki maddeler "Leovit" şirketi tarafından laktasyon artırmak için dahildir:

Tüm bu otlar güçlü laktogonnym eylem var.

aracı dozajlama

Bir sonraki bölümde okuyabilir hangi Çay "Laktogon 'yorumları, keseler mevcuttur. her seferinde bir poşetin günde iki kez şu şekildedir: onun kabul sürüyor. Bir fincan torbayı koyun sıcak su ekleyin ve 10 dakika demlenmeye. 10 gün boyunca yemeklerden önce içilir. aşağıdaki gibi Tabletler kullanılmalıdır: Günde 3-4 şeyleri kahvaltı, öğle ve akşam yemeği sırasında. 10 gün - Tedavinin gidişatı aynıdır.

Ürün incelemeleri

Birçok kadın "Laktogon" fonları anne sütü üretimini artırmak için kullandı. Bunlardan Yorumlar, çoğunlukla olumlu. Tercihi bu dizideki çaya verildiği belirtilmektedir. Belki de bu emzirme mümkün olduğunca sıvı içmek geliştirmek için emziren annelere doktorların tavsiyesi nedeniyle. Kadınlar yazdığını bu ürünlerin yarısında ortalama anne sütü miktarı artar kullanımı. Dedikleri gibi laktasyon inhibisyonu ciddi sağlık sorunları ile ilişkili Ancak, sorun verileri üzerinden diyet takviyeleri olması pek mümkün değildir çözmek için.

Biz "Laktogon" laktasyon artırmak için araçlar değerlendirilmiştir. Kadınların etkinliklerini onaylamak Yorumlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.