SağlıkMüstahzarlar

Ilaçtır "Laktaz Bebek": özelliklerinin kullanımı

İlaç "Laktaz Bebek" Doğumdan itibaren çocuklar için laktaz enzimi ilave bir kaynak olmasıdır. Özellikle bebekler ve küçük çocuklar ihtiyaçları göz önüne alınarak eczacı ve çocuk hekimleri tarafından tasarlanan ve kullanım kolaylığı sağlayan ve depolama sırasında yararlı özellikleri kaybını önlemek, en az optimal doz temin edilebilir. ilacı kullanma "Laktaz Bebek" özel karışımlar kullanılarak mükemmel bir alternatif karışık beslenmesidir. Ayrıca, bu vasıtalar, arzulanan klinik etki elde etmek için daha az zaman gerektirir ve bu şekilde önemli ölçüde gücünü artırmak. Bu ilaç yapay beslenme ile ilgili yeni doğan ve güç için önerilir dikkati çekiyor.

salma formları ve ilacın özellikleri

Mevcut demektir "laktaz Baby" , böylece yaklaşık 700 U saf enzim laktaz içeren bir aktif terkip maddesi olarak hareket eden, iki yüz yirmi miligramlık kapsüller hacim şeklinde olabilir. Ayrıca, bu formülasyonda yer alan temel yardımcı maddeler, orta ve maltodekstrin trigliseritlerdir.

kullanılmak üzere tıbbi endikasyonların listesi

vasıta "Laktaz uygula Bebek" talimatı durumunda süt ürünlerinin daha iyi asimilasyon için ipuçları laktaz eksikliği sıfır yedi yaş arası çocuklarda veya zayıf tolere. Buna ek olarak, bu ilaç yaygın olarak diyare, gaz yapma dışkı köpüklü eşlik ekşi koku ağırlıkça büyüme eksikliği ve güçlü bağırsak krampları gibi hoş olmayan semptomlar ortadan kaldırmak için kullanılır. Böyle enzim olarak sistemlerin fonksiyonel gelişmemişlik, ayrıca yaşamın ilk yılında başlayarak "Laktaz Baby" için bir araç yapmak için gösterilmiştir zaman.

İlacın Özellikleri

Her herhangi bir süt ürünleri beslenme olmalıdır aktif ilacı uygulayın. Bu durumda, bir yıl yaşın altındaki çocukların beş ile yedi yıl için bir veya beş kapsül içeriğini ve çocukları dışarı atmak, beş yıla kadar bir yıldan diğerine, sıvı küçük bir miktarı ile çocukları bir kapsülün içeriğini dışarı atmak - iki ila yedi kapsül (ne hacmine bağlıdır bebek maması tüketimi). ilaç ifade süt veya diğer süt ürünleri düzenine doğrudan ilave edilir. Besleme iki ila dört dakika sonra başlamalıdır. beş yıla kadar çocuklar kapsülün sadece içeriği, gerisi (mümkünse) tüm kapsülleri yutabilir ilaç verilmelidir.

Ana kontrendikasyonlar ve advers etkileri

Bir laktaz enzimi veya ilaç "Laktaz Bebek" diğer bileşenlerine standı bünyesine ve hipersensitivite kullanımına ana kontrendikasyonlar. Yan etkiler kaşıntı, ürtiker ve döküntü olarak tezahür eden alerjik reaksiyonların esas olarak farklı bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.