SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Gece Şarkı. Ne Horlama neden olur?

Uyku çok önemli. Bu tam olmalı ve rahatlamak ve önümüzdeki gün için güç toplamak için bir kişi sakin olmalı. dinlendirici bir uyku için temel koşul - sessizlik. Bunun yanı sıra, duygusal arka planını sağlığını etkileyen olarak. Örneğin, bir tıkalı burun, ya da vücut ısısı normale göre anlamlı derecede yüksek ise, ikisi de yüksek dereceli rüya hiçbir soru olabilir. Ve uyku horlama vermeyin. Ve o önemli değil, o uyuyan ya yakındır birisini horluyor.

Horlama - Sonunda kronik hastalık haline (tedavi değilse) bir patoloji. insanlar horlama Neden, uyku sırasında bu tür hoş olmayan ve yüksek seslerle nedenleri nelerdir? nedenini bulmak için, fenomen kendisi doğasını anlamalıdır.

Bir Horlama yapar nasıl

İnsan nazofarenks dilin. İşlevi son derece önemlidir. yemek yeme burun boşluğuna girmek ederken izin vermez. Bir erkek yalan söylemez, serbest halde dil, sadece boğazında asılı. Ama bir dil de dilin tabanında düştükçe, bırakmaya gereklidir. Uyku sırasında, bir kişinin nefes istikrarlı ve sakin. havayı teneffüs zaman burun ve boğazdaki aynı sekme titreşime söyledi. Nefes burundan yapılırsa, dil titreşim küçük, onun sesi neredeyse duyulmaz. Ama hava ağzından gitme yutma, dil tüm telefon horlama güçlü ve yüksek seslerden, sonuçlanan kuvvetli titreşimle başlarsa. Ve bu arada, ağız yoluyla uyku sırasında nefes ana ve bu fenomenin ana nedenidir.

horlama meydana bilerek, nedenleri tıbbi teori ve karmaşık terimler delving olmadan takılabilir. Böylece, birinci ve yaygın nedeni - bir burun tıkanıklığı. yetersizlik uyku sadece geçici (örneğin enfeksiyon) sırasında burundan nefes almak için, horlama nedenleri ortada ve biz hastalığı ile bağlantılı olarak yapılacaktır söyleyebiliriz. eğer kötü burnun sürekli serilir kronik hastalıklara fizyolojik nedenlere veya bağlı. horlama Diğer nedenler nadirdir. Bunlar fizyolojik anormallikleri ve anormal yatmaktadır nazofarenks yapıları. Horlama damak düzensiz şekiller veya burun ağır büyümüş lenf dokusu septum veya solunum yolu eğriliğini kolları olanlar oluşabilir.

zaman "X" kaçırmayın

Bir kişinin horlar ederse, doktorlar açık ve net bir biçimde onu hasta inanıyoruz. Evet, göz ardı edilemeyecek bir hastalıktır. Ama nadiren gece nefes özelliğini tartışmak ve genellikle isteksiz horlaması danışmak ve tedaviye başlamak için hekime cesaret. Ve bu yanlış. Birçok En yaygın horlama, tedavi edilmediği takdirde, solunum durması, asfiksi ve ölüme neden olabilir bilmiyorum. alarm çalmaya ne zaman? C: horlama gecenin senin (ve yalnızca) sürekli eşlik olduğunda bir kere.

Birçok hasta giderek erkeklerde değil kadınlarda horlama nedenleri hakkında konuşurken neden sorun. progesteron horlama gelen fuar seks korur olarak İşte, bütün hormonlar bulunmaktadır.

Nasıl sağlığa Horlama yapar

Belki horlayanlarda oluşabilir hastalığı aktarmak için, bu gerekli değildir. o yol açabilir ne Zaten çok net. Horlama tüm nedenlere sonra vücudumuzda ne olacağı hakkında bize bildirin. Solunum durması onun tezahürleri herhangi korkunç olur. O Her durumda 5 saniye veya 25 numaralı sürer fark etmez, bütün vücuda, özellikle beyin için çok stresli. Sonuç, kısa süreli durdurma nefes ve sinir acı, ve As endokrin sistem, ve kalp.

en doğru sonuçları yapalım ve bu hastalıktan muzdarip herkese, horlama ve er ya da geç tüm horlayanlar bekliyoruz sonuçları neden olur ne söyleyebilirim. Çalıştırın ve hemen tedavi edilmesi gerekir. Zaman değerlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.