Haber ve ToplumPolitika

Dmitry Ovchinnikov: biyografi ve fotoğraf vali yardımcısı

Kasım 2012'de Samara bölge valisi görev bölgesel yönetimin yönetimini içeren bölgesel yardımcısı vali pozisyonuna, adayı olarak Nikolay Merkushin Dmitry Ochinnikova teklif etti. Samara Bölge Duma bu aday oybirliğiyle kabul edildi.

politika Biyografileri

Dmitry Ovchinnikov, aslen Chapaevsk kentinde Kuybiyşev Bölgesinden. Doğum tarihi - 1971/05/04,

Okulda sonrası orta öğretim, o Penza Devlet Teknik Üniversitesi öğrencisi oldu. 1994 yılında bu okuldan mezun olduktan sonra daha sonra eğitim düzeylerini geliştirmeye sürekli çalıştı.

1998 yılında Togliatti sosyoekonomik kolej diploması (- "Fıkıh" özel) aldı.

2002 Kamu Hizmet Ovchinnikov Volga Akademisi sonuna kadar kutlandı.

O kent yönetimine Chapaevsk taşındı Rus gümrük, kariyerine başladı.

2000'den 2002'ye kadar, Dmitry Ovchinnikov ortaokul №4 Chapaevsk müdürüydü.

2002 yılında Eğitim ve Bilim Samara Bölge Bakanlığı Povolzhskaya kontrolünü yürütmek üzere görevlendirilmiştir. Bir süre sonra o toplumsal sorunlarını çözmek için İl Yönetim Novokuybishevsk başkan yardımcısı oldu.

2007 yılından bu yana, Dmitry Ovchinnikov Eğitim ve Bilim Bölgesel Bakan atandı.

2012/11/13 Samara ilinin onun yardımcısı vali atanması yapıldı.

ofisine Atama

yerin yardımcısı vali için Ovchinikova atanması öncesinde bir aydan fazla boş kalmıştır. Alexei Bendusova önce Samara bölgesinde yazı, 2012/10/19, o atandı baş federal müfettiş düzenledi.

Birçok siyasi gözlemci yardımcısı valinin sonrası Mordovia'dan ortak faaliyetlerin tanıdık Merkushino Samara Vali yetkilileri birilerini almak zorunda olacağı yönünde.

Bölgenin yerlileri, aktif özellikle Samara bölgesel yönetimde pozisyonları almaya başladı bazıları Samara oblast valisine danışmanları ve yardımcıları atandı.

Eski bölgesel vali ayrıldı önce Bununla birlikte, çoğu yüksek pozisyon Samara Bölgesi, takımın bir parçası uyruklu çıktı.

sürpriz belirli bir unsuru sunmak rağmen, milletvekilleri Bölgesel Duma oybirliğiyle uzun tartışmalardan olmadan adaylığını Ovchinnikov destekledi.

Duma oturumun sona ermesinden sonra Samara Oblast Vali Nikolai Merkushino açıklamalar ona böyle gençlik ve performans doğasında Ovchinnikov olarak nitelikleri Yardımcısı Vali çok değerli bir varlık gibiydi, basına verildi.

yeni görevinde

Ovchinnikov Dmitriy Evgenevich - vali yardımcısı, oldukça aktif, karşılaştığı zorlukların üstesinden ve astlarının gelen disiplin talep etti.

Özellikle, Şubat ayında Derneği "belediyelerin Konseyi" bu yıl Samara Oblast onikinci kongrede konuşan o bölge valisi yarattığı sorunların çözümü için çalışma prosedüründe toplantının her katılımcıyı dahil etmek gereğine dikkat çekti.

"Tüm başlıca zorluk sürecidir maliyetlerini optimize yetkililerin geçim eşlik mekanizmaları, devlet ve belediye yönetiminin iyileştirilmesi" - Dimitri Ovchinnikov söyledi. Yardımcısı vali yönetim faaliyetlerinde maliyetleri optimize yollarını ele bu yıl Nikolaem Merkushinym Ocak ayında gerçekleşen toplantıda hatırlattı.

Geçtiğimiz yıl, Merkushina göre, belediyeler olmayan hedeflere bağlı ikiyüzmilyon ruble düzenin bütçesinden bir açığı vardı.

Vali toplantıda bazı katılımcılar tarafından bu konuda bir açıklama almaya çalıştı, ama hiçbir şey o anlaşılır duyamadım.

Yardımcısı Vali konuşmasından

belediyelerin başkanlarına konuşan Dmitry Ovchinnikov içinde vatandaşların en muhtaç kategorileri için yeniden dağıtım sotspomosch önlemler konusunda geniş çaplı bir operasyon yanı sıra idari faaliyet giderlerinin azaltılması söz etti.

Ona göre, Şubat 2017 yılında bölgesel otoriteler devlet ve belediye yönetiminin maliyetlerinin optimizasyonu sağlayan kademeli olarak on yedi puanlık bir programı yürütülmektedir başladı.

"Cari yılda belediye idaresi için yapılan harcamaların miktarı 1,8 milyar ruble tarafından azaltılmalıdır," - Dmitry Ovchinnikov söyledi.

genellikle süreli Samara sayfalarında bulunabilir fotoğraf hangi Yardımcısı Vali, o birçok küçük yerleşim kafaları başkanlık harf ve bölge valisinin temyiz listelenen kesinlikle açık görevler olmadığını söyledi.

sosyal desteğin üzerinde

Ovchinnikov açıkça valinin mesajında açıkladığını, Samara bölgesi neyi tarifi içinde geliştirmelidir kaydetti. Bu belge, yakın gelecekte standart değer verilmelidir.

Herhangi bir kişinin bu anlaşılır ve ne amaçla elektrik ya da yanlış hale bölge ve halde meydana gelen süreçlerin algı edilmelidir.

bölge nüfusunun en muhtaç kesimlerinin lehine sosyal desteğin yeniden dağıtım faaliyetleri ile aktive edildiğinde özellikle ilgili olan Dmitry Ovchinnikov göre, zamanımızda kazanıyor - kimin biyografi o sıradan insanların sorunlarının farkında olduğunu söylüyor yardımcısı vali.

ihtiyaçları ve hedefleme açısından yapılan sosyal yardım tahsisi vurgulanması. sosyal ödemeler endeksleme kararı. yoksulluk Ödenek üç kat birçok çocuklu aileler için ödemeleri arttı arttı.

Hakkında Ovchinnikov eleştirdi

Herhangi bir yüksek memur gibi, Ovçinnikov genellikle gazetecilerin eleştirilerine maruz geliyor. Böylece, basında Samara bölgesinde bir siyasi skandala hakkında bilgi sızdırdı.

İddiaya vergi yükü kurtulmak için oldukça etkili şemaları kurmayı başardı şehir Chapayevsk, yetkilileri ve işadamları ile ilgiliydi.

Özellikle, birlikte bağlı girişimcilerle doksanlı işçiler Chapaevsk yönetim arsa, bina ve düşük fiyatla diğer altyapı kiralanan ve satılan beri.

Sonuç olarak, bütçe onlarca tahmini kayıpları, değilse ruble yüzlerce milyon yaşadı. araştırmacılara göre, Samara bölgesel yardımcısı vali ilgi isnat edilebilir bölgesel liderlik, adına kasıtlı göz ardı "Chapaevsk düzenleri" olmuştur.

Dmitry Ovchinnikov, yardımcısı vali: Aile

Uygun denetim Chapaevsk içinde adreste karmaşık olmayan konut binaları satılıyor bulundu. Lenin, 99 - Çocuk Hastanesinde önceden bulunan (toplam alanı. 633,8 metrekare). işlem fiyatı gayrimenkul piyasa değeri ile karşılaştırıldığında azaltılmış altı kat idi.

bu alanlar mağazasında, ticaret ağı "Matrix" kısmını açıldı. ikincisi ünlü Samara Ovchinnikov ailesi tarafından aittir.

Alexey Ovchinnikov - 2008 yılından bu yana yatırım için Başkan Yardımcısı olarak Chapaevsk idaresi kardeşi Dmitry Ovchinnikov düzenledi.

ikincisi de Chapaevsk sermaye inşaat dört nesneler vardır iddia etti.

deposunda polikliniklerde transformasyonu

dükkanda "The Matrix" in Chapaevsk çocuk kliniğinde "dönüşüm" süreci gazeteciler tarafından ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır.

2009 yılı sonu, sokakta tesislerinde de. Lenin, 99 şehir idaresi malı oldu ve Mart önümüzdeki yıl onlar "tesis kompleksinin" transfer edildiler - belediye girişim.

gayrimenkulün piyasa değeri 31 milyon aşıyor ise aynı yılın Haziran ayına onlar Alexander Slepovich tüm 4900000 ruble için ödeme yerel bir işadamı satın aldı.

Daha sonra alan kontrolü Ovchinnikov ailesinin altına girdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.