SağlıkMüstahzarlar

"TRAKLIR" (bosentan): fiyat muadilleri. Nerede ucuz Traklir satın

"Traklir" (bosentan), bir grup damar genişletici (vazodilatör) preparatları ifade eder. Kan damarlarında kullanımları nedeniyle son tabakanın kas duvarlarının gevşemesi için genişletme etkisi yaratır. Bu da, içeri akan kandan oksijen stoklarını artırmak gibi organlar performansını artırmak sağlar.

Ardından, dikkat "Traklir" ürünün, aracın fiyatının yanı sıra edinimi için cazip teklifler açıklamasını sunulmaktadır.

Nerede daha iyi bir "Traklir" satın almak: fiyatı

satın almak Uyuşturucu tedavisi için Kronik hastalık hastaları genellikle oldukça pahalıdır. Bu tür bir kişi, bir kural olarak, onların satın para kazanma fırsatına sahip olmadığı gerçeği ile birleşir. Hastanın sonra iş için daha düşük kapasiteye sahiptir ve hatta hiç devre dışı bırakılır. Tanınmış Hintli şirket Cipla Ltd Bosentas, aynı etkin madde, ve dolayısıyla aynı terapötik etkiye sahiptir - genel tarif araçları üretmektedir.

On Rusya'da "Traklir" fiyat 200 bin RBL içinde tutulur. Ve çevrimiçi WWW.ONKO24.COM kendi soysal, neredeyse 10 kat daha ucuz satın alabilirsiniz. Böyle tedavisi ihtiyacını teyit eden bir belge göndermek için yapmanız gereken.

Düşük maliyetli tablet onların üreticileri piyasadaki ilacın geliştirilmesi, doğrulama ve promosyon para harcamak gerekmez gerçeğiyle sadece açıklanmıştır. o da kalite, ancak, yüksek seviyede kalır. Bu durumda, düşük maliyetli yoksul anlamına gelmez.

tanıklık

Tablet formunda mevcut başlık ajanı. Belli patolojiler (3 yaş ve üzeri gelen yetişkin ve çocuk) hasta için reçete edilir:

  • Pulmoner primer (genetik veya idiyopatik) arteryel hipertansiyon (PAH), hastalığın teşhis II-IV fonksiyonel sınıf olan hastalarda klinik belirtilerini iyileştirmek için ve egzersiz toleransını arttırmak için olan;
  • sekonder pulmoner arteriyel hipertansiyon (PAH), sistemik skleroz arka plan üzerinde işlem;
  • PAH bozulmuş hemodinamik kalp hastalığından elde edilir.

Ayrıca, sistemik skleroz ve üst ve alt ekstremitelerin ülseratif lezyonların ilerlemesi aday "Traklir", yeni ülserlerin sayısını azaltmak için.

dozaj

sabah ve akşam - Aranan tablet yemek ile ilişkilendirilerek olmadan günde iki kez alınan. İlacın kullanımının ilk aşamada ve tedavinin izlenmesinde yalnızca deneyimli bir uzman gözetiminde yapılmalıdır.

ilaç "Traklir" dozu genellikle tedavinin ilk 4 hafta içinde 62.5 mg ve daha sonra 125 mg yükseltilir. Bazı hastalar, 250 mg doz arttırabilir.

Çocuk uyuşturucu vücut ağırlığına bağlı olarak reçete edilmektedir.

Kontrendikasyonlar

"Traklir" atanmamış:

  • 3 yıla kadar çocuklar;
  • hamile kadınlar;
  • hemşirelik;
  • ağır arteriyel hipotansiyon muzdarip;
  • ciddi karaciğer fonksiyonu, orta;
  • ilaca karşı artan bir duyarlılık sahip.

Dikkat hafif karaciğer fonksiyon bozukluğu olan hastalara uygulanır.

talimat: Özel talimatlar "Traklir" hazırlık almak

Terapi karaciğer transaminaz ayda bir kez kontrol edilmelidir. Bir sonraki artışı da 2 hafta sonra dozu, aynı zamanda, bu enzimlerin aktivitesini kontrol edilmelidir.

Tedavi karaciğer bozuklukları ilişkili klinik semptomlar (bulantı, karın ağrısı, uyuşukluk, şiddetli yorgunluk, sarılık) durumlarda "Traklir" ilacı kesilmelidir.

söz konusu tesise Talimatlar ayrıca gebeliğin yokluğunda üreme çağındaki kadınların tedavisini incelemek sunuyor. Ve bundan sonra terapi sürecinde ve 3 ay boyunca, onlar güvenilir kontraseptif kullanmalıdır. tarif edilen hazırlama etkinliği uygulama hormonal kontraseptif azalttığı için, hasta gebeliğin önlenmesi için ek yöntemler kullanılmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.