HobiDikiş

Ellerinde olan erkekler için Kelebek: boyutlu fotoğraf

Son yıllarda, erkekler için şık kelebek son derece popüler hale gelmiştir. Genellikle resmi olayları ziyaret ederken, hem de sosyal etkinlikler, opera ve tiyatro giyilir. Buna ek olarak, erkekler için kelebek genellikle günlük iş takım elbise ek olarak kabul edilecek sayılırlar. Şirkette izin kıyafet düzeni, bağlı olarak bu aksesuar çok sıkı olması ya da daha doğrusu eğlenceli boyanmış olabilir.

Kim bir kelebek giyer

Hem de geleneksel bağları olarak, kelebekler büyük bir hediye vardır. Kadınlar ve genç kızlar genellikle özel mağazalar, zanaat fuarlarda almadan, kendi pahalı aksesuarları tür erkekler tasvir veya şahsen bir üretim vardır.

makinede bazı temel dikiş teknikleri konuşabilen olanlar için, çalışma karmaşık görünmüyor. Sadece birkaç saat içinde kendi elleriyle yapılan erkekler için Kelebek genellikle fotoğraf çekimi ana "vurgulamak" dir. ustaların malzemenin renk veya doku seçimi konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur bulunmamaktadır gelmiştir.

sadece sağ - o zaman eğlenceli bir uğraş için genellikle kabul edilemez pembe çizgili bir ofis çalışanı salata papyon, varsa.

Ardından Saroy Bernar, kadınlara pantolon rahatlığını ve konforunu açtı, kızlar erkek gardırop daha elementler devralacak. Onlar başarılı arıtma, tersine, yaramazlık yolunda yapmak kelebek kullanılabilir veya.

hazırlık çalışmaları

hızlı ve etkin bir kelebek yapmak için, önceden işyeri, malzeme ve araçları hazırlamak gerekir. erkekler için kelebek yapmak için kullanılan kumaş için öneriler aşağıda verilecektir.

Size Aşağıda dikiş aksesuar için desen görebilirsiniz. Kalın kağıda yeniden çizilmesi, ya da sadece baskı yapılabilir.

Çizim iki bölümden oluşmaktadır. noktalı çizgiler boyunca bunları birleştirmek ihtiyacını dışarı kestikten sonra. Biri parçası olacaktır. Ürünün Her iki taraf iki bölümden oluşacak, bu nedenle tüm dört kesip gerekiyor.

desen altındaki sayılar santimetre erkekler için kelebeğin boyutunu gösterir. Bir adamın boynunun çevresi ölçülerek belirlenir. Bu büyüklükte düzgün yapmaya imkansız olurdu kelebek olmadığı için bu önemlidir.

bir kelebek dikmek için nasıl erkekler için

İlk olarak, malzemeyi seçmelisiniz. o ustaların olarak tasavvur edilmesi gerektiğini haricinde erkekler için Kelebek nadiren yünden dikilmiş. Çok daha sık ipek, saten, pamuklu ya da sentetik kumaş kullanılmıştır.

Bu malzeme zor olması arzu edilir, o zaman kesip dikmek için daha kolay olacaktır. Seçilen kumaş çok yumuşak bir durumda, ara-astar tutkal olmalıdır.

Bu şöyle yapılır:

 • dört bölümden desen kumaş kesim.
 • Nonwoven kumaş iki özdeş elemanları hazırlandı.
 • Dokunmamış parçaların alt tarafına uygulanan ve demir boyutlandırılmıştır. materyal taban plakasına takılı kalmadığını, bir bezle kaplanmış veya kumaşın ön tarafında ütülenmelidir.
 • parçaları tela için sıkıca yapışmış olup olmadığını kontrol edin (katmanları ayırmak için çalışıyor).

erkekler için Zımba kelebek

tela iyi yapışmış ve çok gerisinde değilse, iki parça (dört element iki var) her tarafını dikin olabilir. Daha sonra elde edilen kumaş içinde dışarı katlanmış ve aşağıdaki yapıya teyel işaretçilerini güvenlidir. Sonra bir daktilo ile dikişli. dikiş kenarından düzgün bir mesafe ile düzgün bir şekilde yerleştirilmek üzere.

Aksi takdirde, erkekler için asimetrik kelebek elde edebilirsiniz. Aşağıdaki fotoğraf düzgün idam hattını aramaya gösterir. Ayrıca dikişleri boyunca bir boşluk bıraktığını görebilirsiniz. Boyları 3-4 cm olmalıdır, bitmiş kelebek açmak için yararlıdır. isteğe bağlı olarak Overlok yöntem kenarı.

doğru ürün eversiyon sırrı

Oldukça hızlı ve doğru bir kelebek gibi böyle dar bir ürünü dönecek birkaç numara vardır. Bununla birlikte, bu aşamaya geçmeden önce, bir çizgi dokunmadan, her köşesinde kesmek gereklidir. Bir yay düzenli geometrik şekli oluşturmak için gereklidir.

kıvrımlar üzerinde sığ kesimler yapabilirsiniz.

Daha sonra, sert ve uzun bir şey (örgü iğnesi, nezatochenny kalem Çinli saç tokası) alıp kelebek en geniş bölümüne koydu. Bir kravat koyarak yavaş yavaş ürün içinde çevirmek için.

hizalanma

Ortaya çıkan "sucuk" oldukça çirkin görünüyor, ama henüz tesviye edilmemiş ve ütülenir değil. ürünün gerçek şeklini görmek, cımbız yardımı ile yayılmalıdır. Daha sonra demir dikişli detayları, demir tamamen düz levha elde.

Şimdi kelebek bükülmüş geçtiği boşluğu dikebilirsin. Bu amaçla, için Blindhem. Bu alanda hala yaka altında kaldığı sürece Ayrıca, makinede dikmek olabilir.

İşte bu, iş bitti. Şimdi biliyoruz ki, bir kelebek dikili olduğu gibi, erkekler için aksesuar kravat nasıl anlamamız gerekir. Sitenin yardımıyla düzeltmek için Kelebek uygun boyutta çok kolaydır. anlamak için bir kez yeterli olacaktır. Sonraki fotoğraflar açıkça erkekler için aksesuar kravat nasıl gösterir. Tam olarak kızlar aynı şekilde için Kelebek kravat.

Alternatif üretim kelebekler

Doğru koymak istediğiniz klasik bir aksesuar yapmak gerekli değildir. Sen kendileri için ve gelecekte erkekler için sorunu kolaylaştırabilir.

Aşağıdaki paragraflarda elastik dikmek olan erkekler için kelebek dikiş nasıl anlatacağız.

çözüm için aynı araçları ve malzemeleri artı sakız gerekir.

kesme kumaş

Bu iş için seçilmiş malzemenin üç dikdörtgenler kesmek gerekir. parçaların boyutları:

 1. 30 cm x 15 cm.
 2. 20 cm x 15 cm.
 3. 6 cm, 10 cm x.

İlk iki segment tela veya Dublerin tutkal gerekir.

Şimdi, kesme dikdörtgenler bandı oluşturmak için tüm ihtiyaç:

 • Kumaş parçaları ikiye katlanır.
 • katlama hatları üzerinden basın.
 • Daha sonra açılmak ve açık kenar zautyuzhennoy çizgiye kadar bir yan kapağı.
 • Sabit demir.
 • ikinci tarafı ile benzer şekilde hareket eder.
 • Tüm kesme ve ham kenarları içinde olduğunu, böylece kumaş katlayın.
 • dışarı basın.

Şimdi doğru kaseti almak. Benzer bir şekilde, geriye kalan dikdörtgen bant dönüştürülür.

montaj kelebek

İki büyük şerit dar uçlarında ve dikmek ortasında katlanır. onlar hala görünmez, çünkü dikkatle tüm dikişler yürütmek deneyemiyoruz.

Yine dikdörtgen alır. orta boy detay büyük dikdörtgen uygulanır ve merkezleri bir araya edilir. Daha sonra, sabit iplik (çapraz bağlı) ve dikiş sıkma.

Sonuç iki katmanlı papyon oldu. En küçük bant çirkin yarıda için kılık değiştirmiş olacaktır.

Bu dar kenarlar boyunca ringde yapmak ve kelebek merkezini sürüklemek gerekiyor. Bant yerleştirildiğinde, bunun sıkıca yanlış tarafıyla ürüne dikilir.

Sakız istenilen uzunluğa kesilmesi, dar bir şerit dişli, ve kenarları, katlanmış ve çok güvenilir bir şekilde dikilir. eki yeterli değilse, bu bir kelebek en uygunsuz anda yakasına uçacak garip bir durum olabilir.

Eğer arzu edilirse her iki yöntem de giysiler için çeşitli aksesuarları üretmeye kullanılabilmektedir.

Çocuklar için Kelebekler

annelerinin olacak kadar şanslı Vasıflı işçiler, onların çocukları için doğru aksesuarları seçmek için ne kadar zor farkındayız. Doğru boyut bulamazsa, kumaşın sağ renk veya doku yok.

İşte onların yardımcısı ayrıca kendi elleriyle takı oluşturma özelliği geliyor. Kelebekler okul tatil uyacak veya fantezi dekorasyon görüntü için pervane olarak kullanılacaktır için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Bir değişik «Ayılar alternatif" ve 'tavşan gibi 'küçük beyefendi' takım elbise harika görünüyor'. Genellikle titiz koyu pantolon, beyaz gömlek ve yelek içerir. Tabii ki, büyük bir vurgulamak haline gelmiştir bir papyon, olmadan yapmak mümkün değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.