Spor ve SağlıkUygunluk

Torba her sporcu içinde ne olmalı?

torba her atlet içeriği ne olmalıdır?

O öğrenmek için zamanı!

çantasından doğrudan başlat

Bir spor çanta seçimine iki temel yaklaşım vardır: "evye ama her şeyi tırmandı" minimalist yaklaşım ve spor salonunda çok fazla zaman harcamak, o zaman, geriye sadece spor tutmak mümkün olacak çünkü, kesinlikle ikinci türü seçmek gerekir, ancak başka şeyler yanı sıra söz konusu kuru kalmasını sağlamak mümkün ve her zaman olacaktır güvenliği.

Bir şişe su

Vücudun Sabit hidrasyon - bu egzersiz sırasında ve sonrasında, önce bir önkoşuldur, yüzden her zaman yeniden kullanılabilir su şişesi elinde olduklarını çok önemlidir. Doğal olarak, kesinlikle herhangi şişe sığacak, ama aynı zamanda güzel bir şişe etiketleri ve farklı renklerde seçebilir. Buna ek olarak, özel bir şişe sıvı sızmış, daha az olası hale getirir uygun bir kapak vardır.

Kablosuz kulaklıklar

Eğer kablosuz kulaklık kablolu geçerseniz, hemen fark eder ve geri ilk gitmek istemiyoruz. Artık sürekli kafa karıştırıcı teller ile uğraşmak zorunda ve size favori müzik olmadan spor düşünemiyorum, özellikle egzersiz çok daha keyifli hale getirecek cihazınızda, bağlı hissetmeyeceksiniz.

elinde telefon için Kılıf

Eğer müzik dinlemek için telefonunuzu kullanabilirsiniz Tabii ki, eğer, eğitim oturumunu belirlemek GPS kullanımı zamanlayıcılar ayarlamak ve benzeri, bu uygulamanın kullanılmasına müdahale etmemesi için telefonunuzla almak sağlayacak bir yöntem gerekir. Orada farklı cihazların bir dizi, ama aralarında en iyi önkol takılır telefonunuz için bir örtü.

havlu

spor salonundaki veya egzersiz programına bağlı olarak, ter silmek bir havlu, gerekebilir. Neyse, bir havlu - bu bazı eğitim olmak ister ve teri silmek istediğinizde böyle kendinize kahve dökmek olduğu gibi diğer durumlarda, yanı sıra, kullanışlı olacaktır çok yararlı bir şeydir.

temiz giysiler iki dizi

Çantanda yeterli alan varsa, her zaman temiz giysi bir değil iki set ile götürün. Eğer boşluk yoksa, o zaman en azından iki büyük giysiyi olmalıdır. Eğer ayrılırken spor salonuna, o da size bir seçenek sunar gittiğinizde Bu sadece bir seçenek sağlar. Örneğin, işten sonra spor salonuna gidin. Eğer bir egzersiz yaptıktan sonra çalışma giysiler giymek istiyor musunuz? Çok zor.

Kuru torbası ya da özel çanta

eşyaların temiz Haklısınız güzel spor çanta içinde bir terli egzersiz yaptıktan sonra ıslak şeyler koymak. O, hoş olmayan değil mi geliyor? Bu nedenle, sen ve sen yapmamalısınız. En basit çözüm - Eve dönmek ve çamaşır makinesinde onları atmak mümkün an kilitlenebilir ayrı bir paket veya torba, içinde ıslak şeyleri tutmaktır.

nosh

Spor salonuna her ziyaretçinin en önemli kural nedir? Her zaman eğitimden sonra zamana uyarlanmış bir aperatif taşırlar. Hemen bir egzersiz yaptıktan sonra işe yarar bir şey yemiş ise, yoğun yük sonra vücudun iyileşme verimliliğini artırmak mümkün olacaktır. Bu karbonhidratlar, proteinler ve elektrolitleri yemek için iyi bir ısırık içermelidir.

Mini hijyen

Eğer giysi şampuan veya duş jeli vardı istemiyorsanız, o zaman büyük şişe ve ambalaj hijyen sürmez. Yani sadece yeni başlayanlar yapmak. gezginler için bölümünde, Büyük şişe senin hijyen dökmek hangi mini şampuan ve mini jeller ve mini saç kremleri, yanı sıra özel ambalaj bulabilirsiniz.

kuru şampuan

Bazı insanlar ya da bu sebepten için egzersizden hemen sonra bir duş ziyaret etmek mümkün değil. Eğer iyi bakmak gerekir spor salonu, sonra bir yere gitmek gerekiyorsa, sen, saç yağları tüm çekme onlara temiz bir görünüm veren bir kuru şampuan kullanma hakkında düşünmek gerekir.

vücut için ıslak silme bezleri

Eğer bir egzersiz yaptıktan sonra duş giremeyen eğer ter kokusu kesinlikle başkalarına tatsız olacak şekilde Yine, sen sadece saç değil, aynı zamanda vücudun düşünmelisiniz. vücut için ıslak mendil birkaç paketleri getirin. Evet, onlar çocuklar için tasarlanmıştır, ancak bunları kullanamaz anlamına gelmez. Zaten dolu olduğunda bile ek olarak, küçük bir kap çantanıza küçük bir cebe kolayca uyum sağlayacaktır.

atlama ipi

Kesinlikle bir ip getirmelidir. Eğer spor salonuna alamayan bile, her zaman her yerde hızlı bir kardiyo gerçekleştirebilir. Kesinlikle onları her yerde bulabilirsiniz ve bunlar pahalı değildir. Daha deneyimli "jumper" için sürüm daha gelişmiş (ama daha pahalı) vardır.

jimnastik kurdele

ipin ek olarak ayrıca bir jimnastik kurdele getirmelidir. Bir kompakt paketi kolay, çok hafif olduğunu ve her yerde eğitim vermek için de uygundur. ofiste kaldı ve bir spor salonu ziyaret etmek mümkün olmayacaktır Yine, sen, nerede olursanız çalışmak için kullanabilirsiniz.

deodorant

Bu tartışma olmadan gitmek şeylerden biri. Ayrıca, size deodorantı bitti bir durumda olmak isteyecektir olası değildir, çünkü kesinlikle seninle bir değil iki deodorantı almalı, ama hiçbir şey ter kokusunu ortadan kaldıramaz. Eğer Aceleniz ve evde sabah deodorant kullan unuttuysanız, o zaman her zaman daha sonra bunları kullanabilirsiniz.

saçlar için yedek lastik bantlar

spor salonları, çünkü birisi en az bir kez diş eti saç teklif etti ama evini unuttu içinde eğer iyi olurdu. Ancak, bu tür hizmetlerin bilmediğimiz, yani saçlar için lastik bantlar ambalaj kendinize tutmalı. Sen bunu yapmak için size karışmaz böylece saçınızı tutacak Sakızın kullanabilirsiniz.

Nabız

egzersiz sırasında bir kalp atış hızı monitörü - Sınıflarınızdan performansını izlemek için harika bir araç. Eğer "eğitim bölgesi" kalp hızında ise Yani görebilirsiniz. Buna, maksimum kalp hızının 50 ila 85 oranında bir alandır. Bu çok rahat değilse, ya da çok sen aşırı yormadığınız olmadığını kontrol etmek için harika bir yoldur.

eğitim ayakkabıları

Doğal olarak, eğitim ayakkabıları hakkında unutmamalıyız. Ayakkabı seçimi - her zaman kişisel tercih ve rahatlık meselesi. ayakkabı taşıma gelince, bazı insanlar torbaya koymak sevmiyorum. Eğer onları tedavi varsa, herhangi bir spor çantasına spor ayakkabı sizin çifti eklemek sağlayan özel fermuarı almalısın.

güneş gözlüğü

Herkes aksesuar çok sayıda elinde olmayı sever, ancak güneş gözlüğü her zaman el altında olmalıdır. Doğal olarak, sokakta spor yapmaya varsa onlar durumunda bir spor çanta içinde olmalıdır, bu nedenle gözlerini koruyabilirsiniz.

Yoga Minderi

Sık sık yoga yapmak veya sokakta ya katta çalışma yapılması varsa, mat taşımalıdırlar. Eğer herhangi bir yüzeyde üzerinde yatan rahat hissettirecek kadar kalın olan bir mat arayın. Ayrıca, yüzey kolaylıkla temizlenebilir gerçeği düşünmek gerekir.

Masaj döner veya bilyeli

Kurtarma - herhangi bir egzersiz önemli bir parçasıdır ve bu elbette size masaj silindiri veya topu, bir minyatür boyutta yararlıdır. Ama ölçüde çantanıza çok yer alabilir, bu yüzden onlarla yanı sıra spor ayakkabıları ile başa çıkabilirim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.