KanunDevlet ve hukuk

Toplam kıdem

Sigorta süresi - işçilik ve diğer sosyal açıdan yararlı bir etkinlik toplam süresi, bu süre boyunca Emeklilik Fonu'na katkıları. Bu süre ne olursa olsun mevcut kesinti, ayarlanır.

Bir Emeklilik için Kıdem yasal değere sahip olduğunu. Böylece, set tazminat yaşlılık üzerine mevzuat tarafından sağlanan ve bazı durumlarda, sakatlık veya kurtulan faydaları.

Genel kıdeme ilgili kanunların temeli etkinleştirildiğinde günü, herhangi bir iş çalışan, hem de diğer faaliyetler, bir çalışan olarak bir vatandaş tarafından yürütülen ettiği vatandaş, sosyal sigorta çalışanları veya işçiler tabi değildir. Belirtilen kategori de yer ve dağ kurtarma birimi paramiliter koruma, özel iletişim organları servis edilir. toplam hizmet süresi de tarımda, bireysel iş faaliyetlerini içermektedir.

çalışma engeli boyunca başlayan toplam aktivite ve geçici sakatlık dahil çalışma dönemleri ile birlikte (grup 1 ve 2) yaralanma ilgili veya mesleki hastalıkların bir sonucu olarak. hizmetin toplam uzunluğu engelli çocuklar için (o tıp kurumunun sonuca üzerinde bakıma muhtaç ise) yaşlı ve benzeri sağlar dönemleri dahil.

Tüm yatırıldı süreleri genellikle gerçek uzunluğuna göre hesaplanmaktadır. Bazı durumlarda, hizmetin toplam uzunluğu mahsup tercihli bir şekilde gerçekleştirilir.

çalışma aktivitesi toplam süresi iş yerinde verilen belgeler, uygun olarak tespit edilir. hizmet süresi teyit eden bir temel belge olarak istihdam geçmişini duruyor. yokluğunda veya yanlışlıklar veya faaliyetlerinde yanlış girişler varlığı halinde tarafından desteklenebilir siparişler ekstrelerinin , sertifikalar, tablolar ve maaş, performans, sertifikalar, sözleşmeler konusunda kişisel hesapları çalışmaları hakkında bilgi içeren faaliyetleri ve diğer belgeler uygulanmasına ilişkin işaretleri yazılı anlaşmalar faaliyet.

Yapımı istihdam kayıtları mevcut düzenlemelere dayanarak. Yani, belgeyi tamamlanması için özel talimatlar vardır.

iş etkinliklerini belirli belgelere uygun, iş defterine girilir sadece bu veriyi onaylamak için. çalışma dönemleri hakkında tüm sorular aynı zamanda ihraç nedenlerini içermelidir. Bunun bir istisnası görevden de çalışana verilir belgelerdir.

yurtdışında istihdam Rus vatandaşlarının Tecrübe Dışişleri Bakanlığı tarafından onaylanmış olup belgelere göre belirlenir. Yabancı ülkelerle ilgili anlaşmalar varsa, onlar tarafından yayınlanan belgeler, dikkate ve yasallaştırma olmadan alınacak.

Özel durumlarda, zaman onay tanığın ifadesine yardımıyla yapılabilir. Bunlar çalışma, bir çalışan olarak vatandaşın işini onaylamak, hem de bağlantılı olarak sosyal sigorta tabi vatandaş hangi ödemelerin Emekli Sandığına yapılmış olan faaliyetler olabilir. iş faaliyetlerinin süresi tanıkların ikamet topraklarında yetkili organlar tarafından ayarlanır.

acil durumlarda hizmet süresi teyit belgelerinin kaybolması durumunda, iş faaliyetlerinin süresini teyit için belli bir prosedür davranır. Bu durumlarda, özel bir komisyon tarafından kurulması etkinliğin süresi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.