Haber ve ToplumKültür

Anlam ve kelime uygulaması: "barebuha" nedir

yaygın ve belirsiz: Argo ifadeler iki kategoriye ayrılabilir. Bu nadirdir ve genellikle problem sözlerle olduğunu. Onlara tepki bunların anlamları, nasıl uygulanacak ve sözlüğü alınmaları için gerekli olup olmadığını nasıl bilinmemektedir. Ne barebuha sıradan insanlar sorarsanız, versiyonları bol sadece her şeyi karıştırmayın.

jargon özel bir kategori

yakından jargon ile ilişkili olan, kaba bir dil, aynı zamanda pek çok uygun kategoriye ayrılabilir. Dışında genital argo, hayvan istismarı ve sözde sortirnaya kelime, yani jargon ve çeşitli vücut salgıları ile ilişkili hakaretleri duruyor. Özellikle ilgi çok onun dışkı ödenen. Bu açıkladı kolayca - bir itici görme ve koku, doğal kaçınma duygusu, bütün bu hakaretler seçimi için en iyi seçeneklerdir. Genellikle bütün çocukluk dışkısından en yaygın adlarıyla güncel, fakat istisnalar vardır. Ne barebuh anlama geliyor? Nasıl hatta böyle bir kelime aittir bilerek kelimesini deşifre?

Bütün bu kavramı burada oldu bazı Latin dili ile paralellikler bulmaya çalışıyoruz rağmen orijinal bulmak mümkün olmadığı gerçeği ile karmaşık Anlamak, bilmiyorum. Dil paralellikler de düzenlenen değildir. O bu tür kendiliğinden nispeten yaygın aldı kelimeyi ortaya varsayılır. en beklenmedik barebuha sorusuna tüm yanıtların ise - şen, kaygısız insanlar. Belki de gömlek-adam ifadesi ile bilinçsiz paralel olmakla birlikte, gerçekte, bu sözler hiçbir ilgisi yoktur. Aslında, her şey çok daha kolaydır.

barebuha nedir?

yanlışlıkla herhangi hayvan ve karışık paspaslar uzun saç tutunmuş, internet, aslen sözde dışkı üzerinde toplamak başardı tanımlara göre. Sahipleri değerli yün kaliteli bakım sağlayamaz eğer Çoğu zaman, bu uzun saçlı koyun, Indianapolis ve Pace muzdarip. Şimdi kelime "barebuh" insanlar için de geçerlidir. Tabii ki, uzun saç insanlar yok ama anal alanında bazı oldukça önemli derisini sahiptir. iç çamaşırı dışkı, saç ve tiftik kişisel hijyen küçük parçacıkların eksikliği deri ve şiddetli kaşıntı tahriş hoş olmayan bir koku ile yığınlar halinde birbirine yapıştırma ile. Barebuhoy da değersiz kişi denir ya motivesiz zamanki hakaret olarak bu kelimeyi kullanmak olabilir.

bakımın incelikleri

Bu hoş olmayan bir fenomen kurtulmak için nasıl söz konusu mantıksal Ne barebuha, insanlar ilgi bilerek. Günlük yaşamda, kişisel hijyen temel kuralların gözetilmesi kolayca sorunu ortadan kaldırmak için, ancak bazı ayrıntılar vardır. Her zamanki tuvalet kağıdı sadece baş edemez böylece kalça arasında aşırı kıllanma, müdahale edebilir. Çok iyi, bide kullanmak mümkün olup olmadığını, ancak sıhhi tesisat her yerde kurulu değil ve yolda veya alan koşullarında ciddi bir sorun haline gelebilir. Sabun ve ılık su - ideal bir çözüm, ancak yine bu her zaman uygun değil. Kişisel hijyen için ıslak mendil istifi - bu kompakt, kullanışlı ve pratik bir yoldur.

argo kullanımına uygunluğu

sözlüğündeki nispeten yeni argo ifadesini göründüğünde, sözlü fikir tartışması bir yerde berbat etmek istiyorum yardımcı olamaz. Bu durumda, kelime "barebuhi" özellikleriyle ilgili hatırlamak gerekir. rakibi tanımak ve yeterince uyazvlonnym hissetmek başardı için İlk olarak, yanı yaygın değildir. Tabii ki, tonlama ve jestleri etkisini artırabilir, ancak bu bile sıcak kavga Yukarıda kontrolünü gerektirir. İkincisi, kendi rezervleri argo kendinize saklamak daha iyi olan bir durum yoktur.

Üst düzey yaş, rütbe veya sosyal pozisyonun insanlara iş iletişim, resmi açıklamalara ve itirazlar özellikle bu kategoride Tamamen kabul edilemez argo, bu sizin için gerçekten önemli olup olmadığını. Ama bir sanat Resepsiyon olarak, karakter ve bireysel ifade özelliklerin konuşma yapmak, argo sadece yeri doldurulamaz. argo ana tehlike ikisi de kendi hedeflerinin gerçekleşmesine ve tamamen resmin bozmak ve o kadar kolay değildir geri yardımcı olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.