GüzellikBakım ürünleri

Işıltılı - vurgulayıcı? Bu doğru mu?

Işıltılı - cilt parlaklığını ve vermek için tasarlanmıştır parlak partiküller, sahip olan bir takım şekillendirici yüzleri. Bununla birlikte, aynı işaretleme ve lyuminayzere söylenebilir. o eşanlamlı mı? Pek değil. Aslında, aralarında bir fark vardır, ama net şeyler yapmak için, bize bu kelimelerin kökeni analiz ve hangi kozmetik onlar en uygun görelim.

Işıltılı - Bir "titreşim" (İngilizce ışıltı dan.). Yani ürünlerin diğer türleri ayıran ana şey - küçük veya büyük payet bulunmasıdır. Bu festival akşam varyantı gün o yersiz olabilir veya çok idareli kullanmak gerekecektir. Ama suni ışık altında kendisini tüm ihtişamıyla gösterir - cilt ışıltı yapar. Batılı üreticilerin Shimmer bir dizi üretim doğrultusunda - gerçekten bayram aydınlatma bir akşam kisiye ozel olup, ya da özel bir parlaklık tabaklanmış deriyi vermek esas pullu oluşan yüz ve vücut, evrensel bir tozdur. Bazen sadece payetler Göz veya deri denir. En popüler formatı Işıltılı - Gevşek veya preslenmiş toz.

"Hafifletmek" - kelime "vurgulayıcı" İngiliz vurgulamak geliyor. yüzünü modelleme Bu araç. sessizce kendiliğinden O, ancak istenen alanları hafifletmek için izin verir. Bu Shimmer daha yumuşak ince bir yapıya sahiptir ve hiçbir görünür pul içerir. Bununla beraber, (şişman ama değil!) Nemli doğal bir parlaklık arayan. O düzeltici, tozlar eşit olduğunu, mat dokusu ve yumuşak, ipeksi bir inci vardır sadece. Renklere göre değil temizler, fakat ışık parçacıklarını yansıtan. O gün boyunca kullanılabilir. En popüler vurgulayıcı biçimi - Bu toz, ancak hiçbir kısıtlama yoktur, takım sıvı olabilir.

dönem "lyuminayzer" (veya lyumenayzer - bugüne kadar yaptığı yazılı bir ödünç kelime ve kesinlik) - "parlaklık" parlaklık kelimesinden türetilmiştir. İngilizce yılında Luminizer olarak yazılır. Means güneşli bir parlaklık vurgular. Payetler mutlaka altın veya bronz değildir, gümüş veya başka bir renk olabilir. Ama araçlar hep güneşe bakmak güzel olacak. Çoğu zaman mevcut sıvı biçiminde: peynir altı suyu, krem. Bu formunda olabilir gevşek bir toz.

Gördüğünüz gibi, bu ürünlerin isimleri özellikle gidecekleri bağlı olarak değişir. Işıltılı - Bu akşam şenlikli ürün, pul, vurgulayıcı - güneşli günler için sıcak altın ışıltı - Bu gün yüzü ve doğal ıslak parlaklık, lyumenayzer modelleme için araçlar. Ancak, adı ansiklopedik hassasiyet yok birçok evrensel ürünler var çünkü bulunmaktadır. Üreticiler genellikle vurgulayıcı farksız zarif bir ihtişam ve lyuminayzer sahip olmak demektir "Işıltılı" çağrısında bulundu.

Işıltılı: ışıltılı bir cilt için yorum ve üst 3 en ünlü ürünler

Eğer değerlendirmeleri okursanız, en ünlü aşağıdaki ürünler:

"Guerlain" dan "Meteorlar" - Guerlain Les Meteorlar. tasarım ile etkileyicidir. ciltte çok kolay ve doğal bir parlaklık artı titreşimi verir, ama hepsi gölgede bağlıdır. Bazı sorunlar "Meteorlar" tam allık yerini alabilir. Biçimi - boncuk, kompakt pudra mozaik, kompakt toz topları içinde toz.

"Shiseido" - ve sürüş ışıkları. Soğuk, beyaz - ikincisi sıcak tonu ve ilk sahiptir. Her iki ürün de ayırt veya pırıltılı parçacıklar oldukça imkansız benzersiz bir doku vardır. Uygulandıktan sonra bunlar sadece hafif, yumuşak rasteksheysya deri gibi görünüyor. Biçim - toz.

Işıltılı Bobbi Brown - Tuğla Kompakt - ünlü "tuğla". gün ve gece kullanıma uygun çok yönlü bir ürün. Bu akşam ışığında güzel parıldayan görünür pırıltılar içerir, ancak bize ulaşmak ve ıslak etki sağlar. Kolay bunu allık yerine, biriktirir. Beş yakın tonlarının aynı "tuğla" farklı tsvetotip (beş farklı paletok), için kullanılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.