GüzellikBakım ürünleri

Niş parfümler - a ... niş parfümeri: yorumlar, fiyatlar, fotoğraflar

Bu yayında, bir "niş parfümeri" olarak fenomen bahsedeceğiz. Bu kavram genel kitleye bilinmemektedir ve ne olduğunu bilmiyorsanız şaşırtıcı değildir. Bu terim hakkında bilgi almak ve lüks ve geleneksel tatlar farklıdır (seçici) Ne niş parfümeri bilmek zamanı.

Ne seçici parfümeri gibi kokuyor

Ben kokuları izlemesi ve daha fazla "lezzetli" kabarcıklar değerinde kozmetik ile ev rafta? Bu adı nedir?

biz herhangi bir şehrin sıradan ev birkaç daire baktı verirse, çoğunlukla televizyonda veya parlak içinde parladı bu isimler, tarafından karşılanması muhtemeldir. Dior, Dolce Gabbana, Versace ... Bu isimler dergi sayfalarından inerler yoktur ve okuyamaz hatta çocuklar, onlar bu sözleri biliyorum. Yani, hem de dünya çapında tanınmış moda markaları, bir niş parfümeri değildir. Bu kokular elbette, kokusunu ne, fiyat, şöhret değişir ve üç gruba ayrılır çıkıyor.

Kütle-market, lüks ve niş parfümeri

reklam - O motorlu ticaret doğrudur. Bu% 90 pazarlama çalışıyor yeni sezonda moda ne olacağını belirler ve güvenli hissetmek için kendinize kıyafet veya makyaj satın. Reklam da teşvik ve parfümler. Sen bilinçsizce dergisinde güzel yerlerinden ve sıradışı resimlerin etkisi altında, ilk şey kesin markalara bize gelmek ve tadı bir şey seçin.

Böylece, aromalar ilk ve en yaygın grup - kitlesel pazar veya tüketim malları. Parfümler çok sık hipermarketler, kozmetik mağazalarda satılan ve çünkü küçük kozmetik mağaza ve geçişler de büyük bir talep. Bir parfüm Forge zor değildir ve bu tatlar herkesçe bilinmektedir çünkü kalpazanlık, "yaramazIığa" konusunda farklı - küçükten büyüğe. Koku, sofistike hoş ve kolayca ayırt değil. İlginçtir ki, geçen yüzyılda moda ev lezzetleri 2-3 yıl pişmiş ve şimdi bir tane her mevsim üretirler. Yani yaklaşık% 75 pazar payına alır ana kitle-pazar kazancıdır.

Lüks kitle pazarına daha değerlidir Parfüm, aynı zamanda yaygın olarak bildirilir. Bir örnek olarak, Chanel Guerlain markalar ve kokuları daha çok şık kıyafetler ev üretilmektedir. Değil çok geride Ancak, mücevher ve parfüm ev, yeni kokular ve yüzde yüz maç moda trendleri olduğunu. Neden bu kadar? Aslında bırakmadan önce ürünlerin geliştirilmesinde rol parfümörler tercihleri ve beklentileri tanımlayan muazzam kitlesi araştırmaları harcamasıdır. Kim parfümler lüks yaratır? Çoğu zaman yeni işler için kesinlikle reçete ayarları izleyin sanatçıların bütün bir ordu. Perfumers yapamaz ve onlar yüzde yüz müşteri isteklerine uygun olacak bir ürün oluşturmak için, ruhun dürtü için verim.

Seçici - tatlar yeni konsept

Niş parfümler - kimsenin beklentilerini uymayan parfümcüler - bireylerin oluşturulmasıdır. Parfüm Bu büyük (genellikle niş parfümler yeni öğeler suit kadar mal olabilir) ve "ses" ve malzemeyi hiçbir maliyeti. Bu malların değerini belirler ne - Seçici parfümeri için özel olarak mümkün deri birden parlak havai fişek koku açmak yapar, yüksek kaliteli hammadde kullanımı. Buna ek olarak, altın, özel ahşap veya kıymetli taş olarak ambalaj tasarımında kullanılan pahalı parçaları, bazı ürünler için. Ama sıradışı ambalaj - bu oldukça bir istisnadır. selektif parfüm değerinde ilk etapta - o niş parfümeride belirleyici faktördür. dahil olmak üzere en tanınmış markaları seçici Penhaligon en Jo Malone, Montale, Creed, Le Labo, M. Micallef, Amouage, Parfums de Rosine, Byredo, Fragonard, Frederic Malle, Kilian Serge Lutens düşündü.

Yirminci yüzyılda parfüm işinde tarihine

Ne biz zaten anladım "niş parfümerisini," yapar ama neden "kokulu gerçeklik" bir dal var mı?

Bunu yapmak için, geçmişte biraz geri gidin. Sadece bir yüz yıl önce, parfümler birkaç sürü vardı ama güç ve emniyete halkı ziyade. Ama mallar daha ucuz ve daha erişilebilir hale gelmiştir sanayi üretiminin gelişmesi ile, parfümler de belirgin bir şekilde düşmüştür. 50-60 yıl içinde, neredeyse herkes tarafından kullanılabilir hale geldi ve bir süre sonra, doksanlı için, üreticiler tam olarak ürünlerini satın almak için müşteriyi ikna etme hakkında düşünmeye başladı. Sonuçta, çok talep aştı ve parfüm tüketici için çalışmaya başladı çünkü sunuyoruz.

Şimdi parfüm evler sadece bir şey yaratmak için durdurdu ve insanların isteklerini karşılayan bir ürün yapmaya başladılar. dar sınırlar içinde çalışmak istemiyorum orijinal yaratıcıları, adı altında gizleyerek girmiş "seçici parfümeri."

Farklı niş parfümeri nedir

Yani parfümler niş olarak bu alanda kokular özellikleri nelerdir? farklı bir lezzet, en iyi hammadde, reklam neredeyse tamamen eksikliği, satış sıradışı bir yer: Moskova Mağazaları aşağıdaki özelliklere sahip, size seçici sunmaya hazırız.

Parfüm - ilk ve en önemli fark, niş parfümeri olduğunu. Hedef lüks ve kitle-pazar tüketici parfüm ve en çekici "şeker" oluşturmak için ikna ederse, bu konuda seçici yaratıcıları bile sanmıyorum. Niş parfümeri çekici ve itici olarak "görüntü" tamamen düşünülemez olabilir. Islak tütün, kauçuk, bal şurubu veya tatmin gayakovogo ahşap, misk notaları düşünün - bir niş parfümeri bu. hiç kimse kayıtsız kalır değil - parfüm, kafa karıştırıcı olabilir karışıklığa neden, aşık ya itmek ama tam olarak ne çünkü ona çok farklı olarak Yorumlar.

seçici maddeleri

Üreticilerin sıradan 'parfümler ucuz sentetik malzemeleri seçerek, daha ucuz ürün peşinde olursa, niş ürünlerin parfüm bu konuda sanmıyorum. Eğer yanı sıra kaliteli şarap için yer ve toplama süresi dahil her bir "madde" iyi parfüm, için kendi özellikleri olduğunu biliyor muydunuz. Örneğin, çoğu "doğru" çiçekler portakal ağacının Kuzey Afrika'da veya Fas'ta hasat. Parfümcü ihtiyaçları gayakovogo ağaç konsantre olursa, o zaman Endonezya'da bunun için gidecek. Bu hammadde büyük ölçüde parfüm geleceği fiyatına göre belirlenir olduğunu. Seçici bazı türleri bağlı bir bileşeni bulunmadığı için çok sınırlı bir ölçüde görünür.

kral veya paketleme için Elbise

Sen Rhinestones ve ışıltı istiyor? Sonra sizin için - lüks parfüm ve kitle pazarı. Özellikle dergilerde masum alıcılar için parfüm şişesi nasıl oluşturulduğuna dair anlatan özel baskı yaptı. Komik, değil mi? Sadece bir parfüm gerekirken Şişe, rafta olduğunu!

Seçici gelince, parfüm içeriği ziyade görünüşüne daha çalışmak. istisnalar olsa da Çoğu zaman, niş kokular ambalaj, sağduyulu ve özellik görünüyor. Bir örnek olarak, marka Martina Micallef, boyalı ve manuel bir şekilde taşları döşenmiştir şişeleri. Tabii ki, ambalaj ücret karşılığında alıcı başkası değildir.

malzeme hacimleri

Ne kadar böyle Niny Richchi olarak yeni bir lezzet ile üretilen kabarcıklar, sence? mal kozmetik ve hipermarketler tüm mağazalarda getirmek gerekir çünkü binlerce kaynak,! Seçici için olduğu gibi, üretimi doğrudan bileşenlerin sayısı ile ilgilidir. Eğer sınırlı miktarda alabileceğiniz bir koku hammadde oluşturmak gerekiyorsa, imalatçı sadece birkaç kabarcıkları serbest bırakabilirsiniz. Bu nedenle, parfüm belirli türleri için tam anlamıyla sıraya.

satış yeri

Eğer seçici ilgisini ediyorsanız, büyük bir hipermarket içine acele ya lezzet için kozmetik satın almak için alışveriş, o zaman hayal kırıklığına uğrayacaktır. Niş parfümeri "Rive Gauche" satılık değildir, ancak selektif özel butiklerde bulabilirsiniz. satış Burası nedir?

Özünde, bu tür lezzetleri ile butikler - "döküm" bir tür noktaları arasında kozmetik yayıldı. Gibi onlar bir sürü insan yok ve kesinlikle sıra göremez. Ayrıca, bu mağazalar müşteri promosyonları müsamaha yok ve satış yaygındır. Müşteri güvenebilirsiniz çoğu seçilen koku hediye olarak yine aynı markanın banyonun koleksiyonundan bir şeyler alabilirsiniz gerçektir. Kural olarak, düzenli müşteriler sahibinin şahsen bilen butik ve aralarındaki güven ilişkisi ekledi.

Bu dükkana gitmek için korkmayın! Eğer niş parfümeri dünyayı dokunmak istiyorsanız lezzetleri ile tanışırız, bunlarla olmasıdır. Ama içinden gördükten sonra, satıcıya beri, iyi yıpranmış alıcı olduğunu iddia yok! Sadece niş parfümeri hakkında bir şeyler öğrenmek isteyen olduğunu kabul etmek daha iyidir.

Ve fiyat, Moskova seçici parfümeri maliyeti ne olacak? koku bu tür fiyat 20 ml'nin 2000 ruble olması pek mümkün değildir. Ama o kadar para değil, itiraf etmeliyim - sadece aynı miktarda Eğer 100 ml örneğin popüler ve reklamı parfüm satın alabilirsiniz. Ne seçmek için - karar.

Bir başka temel fark

Niş ve seçici parfümeri hemen reklamı gerçeği ile lüks ve kütle kokuları farklıdır. Bu böyledir. Parlak sayfalarından gelmez yeni bir ürün veya popüler bir koku satın alarak, bunun için şimdi ödüyoruz: reklam (bölüm sinema modelleri ve yıldızlar, dergilerde ve mağazalarda bir PR şirketi probnichki) için yaklaşık% 60, paket ve çalışma ödeme% 30 koku oluşturan ve ham maddeden sadece% 10.

niş kokular durum, diyebiliriz, taban tabana zıt olduğu oldukça farklıdır. ama gerçekten eşsiz yapı için, bu kitle pazarı için tasarlanmış nedeniyle Seçici pek reklamı ve reklam için değil, kutu için ödemezsiniz.

Kendiniz için bir niş parfüm nasıl seçilir

değil parfüm her türlü seçici sondaları ile küçük butiklerde satılan Niş parfümeri "Rive Gauche", görünmez. Böyle parfümler tamamen sıradışı ve kendiniz için satın Fakat, önceden denemek değil mi, bu nasıl olabilir ki? Özellikle bu amaç için o otlivanty vardır. öyle değil mi, çünkü, yüksek maliyeti Seçici parfümeri herkese açık değildir ve mutlaka o kıymetli şişeyi satın alma fırsatını sahip olacak eğer sen kazanmak olduğunu bilmek gerekir?

çevrimiçi mağazalar ve küçük butikler sizi otlivanty satın alabilirsiniz. Seçici parfümeri sadece özel küçük kaplar (atomizörler), 2-5 ml'lik bir hacme içine döküldü. Pek çok değerli sıvı ile şunları yapabilirsiniz "protesto" lezzet ve parfüm gibi olsun veya olmasın belirler.

Bir seçici para harcamaya değer mi

Gördüğümüz gibi, niş parfüm - bu ucuz değil. gibi seçici gibi enfes şey üzerinde para harcamak isteyip oldukça makul bir soru var. Buna ek olarak, kokular çok tuhaf değil herkesin tadı niş parfümeri için vardır. Böyle kitlesel pazar ve daha pahalı suit olarak da daha kolay Markalar, iyi tanınan ve her şeyin tadını edilir.

Eh, bu sorunun basit cevabı hayır. Belirli bir koku bağımlısı adamı ve onun kültürünün tadı anlatır. niş parfümeri çok daha pahalı lüks maliyeti olmaz gibi, hatta para değil. Ancak hayatın bir noktasında bazı insanlar sadece popüler kokular geldiği ve bir şey daha bireysel istemek başlar.

Seçici incelemeleri

Nerede bir kitabın eski veya nadir baskısında hakkında yorumlar bulabilirim? Böyle şeylerin forumu bilenler ve yorum bırakmayın sohbet odalarında konuşmak kalmamasıdır O açıktır. Niş parfümler - popülerlik ve kamuoyu üzerinde göze çarpan budur. Tabii ki, değerlendirmeleri bulabilirsiniz, öyle bir şey - "Evet, koku, ilahi" ama bu diyebilirsiniz ne?

O seçici birinin görüşü olamaz güvenmek çok benzersiz ve bireysel kokuyor unutmayın. Yalnızca tat ve arzu değil, başkasının tavsiyesi sonrasında kendileri için bir parfüm seçmelisiniz. Başka insanların görüşler okuyan sizi uyarmak istiyorum çünkü sadece kendi sezgi ve algılama izleyin. Ancak, tatlar çeşitli selektif arasında kendini beğenme onların bir şeyler bulacağınızdan emin olduğunu unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.