BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Gizemli Japonya'da "Nensi Dryu" Passage

Japonya'da zengin asırlık kültür, modern teknoloji, "Nensi Dryu" parlak bir geçit ile birlikte Hayranlara yeni bir oyun verdi. herhangi bir çalışana gibi, her dedektif bazen dinlenmek istiyorum. Hatta tatile dedektif yetenekleri uykuda değildir çünkü Ancak, bizim kahraman, ne yazık ki, bunu yapmak için şanslı değiller. o aslında yeni bir meydan okuma Nensi Dryu böylece karıştı Özellikle. o yaşlardan itibaren nedeniyle onuru üzerindeki olumsuz etkilerini kendi cehalet, atalarının tarihini okuyan yapan ülke, bilmece çözmek mümkün olacak mı? Bir yerde - o Japonya'da davayı çözmeye hazır olup olmadığı yüksek binalar bozulmamış doğa manzarası ile birlikte modern mimarinin son başarıların dizilmiş? Bir dedektif herhangi bulmaca çözebilir söylenir. ne kadar doğru bu ifadeyi anlamaya çalışın.

Böylece, bir pasaj "Nensi Dryu: Su at Gölge" Bizim hafiye dinlenmeye gider gerçeği ile başlar. O durumu değiştirmek için karar verir ve Japonya tüm görkemiyle bu ideal yerdi. Ancak, dinlenme ve korkunç laneti karanlık sularda kavramı uyumsuzdur ve bir kez daha becerilerini uygulamak. korkunç bir yer, onlar kendi partisini almaya çalışırken ve her şeyi tavsiye edilir - Yerel sakinler "Hiei" inanıyoruz. Fakat genç dedektif korkunç otel inanmıyor. O akıl ve mantık yardımıyla olursa olsun taşıyordu etmez nasıl mistik karakteri, herhangi bir olay için bir açıklama sağlayabilir bilir. Eğer içinde yer almak yoksa Tabii ki, "Nensi Dryu" geçişi mümkün olmaz. onlar macera yeni bir girdap içine atılmak için mutluyuz Ancak, oyuncular, bunu empoze etmek gerekmez.

Aslında, "Nensi Dryu" geçmesi oyununda kompozisyon değişiklikler gözlenir olarak bir çok tanıdık bir işlemdir. Buna rağmen, önceki 22 ünite arsa açısından farklı olduğunu ve macera istisna değildir sayılır. oyunda, bölgeyi incelemek şüphelileri belirlemek ve yavaş yavaş tek noktaya düşürmek için bulmaca, görevleri çözmek zorundadır. önceki bölümden aşina olanlar, çabuk oyun içinde dizildi: hala arkaik olduğunu. Cep telefonu ve uzun diyaloglar tekrar sürekli yoldaşları olacak. onlar monoton çalışma yorgun imkansız şekilde inşa edilir çünkü bu bölümünde tüm bulmaca ve görevler, daha ilginçtir.

Özel dikkat grafik ve ses ödenmesi gerekmektedir. Tüm bu Japon atmosfere göre, doku sadeliği rağmen buradadır. her detay, hatta en küçük, aşırı görünmüyor, o başarıyla resmi tamamlıyor çünkü Geliştiriciler iyi, küçük bir dünya düşünülmektedir. Kötü izlenim tek otel bırakır - tüm odalar aynıdır. Ancak, korku anı mevcut olduğunu ve sadece grafik liyakat değil, aynı zamanda ses, çoğunlukla, olduğunu. "Nensi Dryu" nin Passage kereden fazla oyuncu çekinme zorlayacaktır. Tüm melodiler Japon tarzında dekore edilmiş ve korkutucu anları uygun seslerle ortaya çıkar. Böylece, şaşırtıcı müzikle fakir ama iyi düşünülmüş grafiklerin birleşimi hoşgörülü bir muamele bazı dezavantajları verir.

baştan arayışı türün hayranlarına bir meydan okumadır geçit olan,: Kuşkusuz, serideki oyunlarda en iyi parçası "Suyun az Gölge Nensi Dryu" dir. oyuncu mantık maksimum ve bilmeceler ve bulmacalar çözme yeteneği gerektirir. tabii ki, ana karakteri hayatta kalmak için her türlü çabayı gösterecektir, sürece, ipucu yürüyebilir hiç şüphe yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.