HobiDikiş

Plastik şişelerden çiçekler: adım bilgi adım ile bir ana sınıfı

Son zamanlarda, şehirde bitişik alanları çimenler ve evler plastik el sanatları ile dekore edilmiştir. Kar sadece erimiş ve böbrekler çimler üzerinde, ağaçlarda göründüğünde zaten plastik şişelerden çiçek süslüyor. Bir alanda Usta sınıfı, bu malzemenin iç ve bahçe bitkileri makalede ele alınacaktır.

Temel kurallar plastik şişe ile çalışan

Bir öğretmeni eşliğinde daha iyi yetişkinler ve daha büyük çocuklar için plastik çalışma ile. Aslında Bu reklam zaman dikkatsizlik yaralanmalara yol açabilir ki, delici aletler (makas, bız, bıçak, kesici), aerosol boya, yangın çalışmak olmasıdır.

renk tekniği imalat basittir: plastik tabana çevirmek için bir desen çizin. Sonra, çarşaf, yaprakları kesilmiş veya çiçek hazırdır. Çiçeğin ortası veya tığ deliği olan havya çalışma parçalarını delip ve ateşle yaprakları forma ekleyebilirsiniz. saten şeritlerin renkleri oluştururken hemen hemen aynı bükme oluşturma alev altında ters tarafa lob daha sonra, birinci kenara yakma. Bu prosedürde cımbız kullanın.

onun üstünden mümkün bir plastik şişe çiçeklerden olun. Bu durumda, bir delik organlarındaki ve pistil pozisyonunu sabitler kapak kendisi, delinir. Yaprakları yangın veya yeşil elektrik bandı vasıtasıyla bağlıdırlar. Kök ayrıca plastik wrap veya bandı eritilebilir. mevcut gibi bitkilerden Yani, yağmur aerosol alkid veya akrilik boya karşı dirençli boya için tavsiye edilir.

hasır çitler ve ağaçlar için Dekorasyon

şube yataklar çitler çeşitli örgü. titreşim dalları farklı renklerin güzelliğine ekleyin. ağaçlar da gövdelerine deforme olmaksızın, plastik çiçek ve bir ip ya da kablo ile diğer meslekler süslenmiştir.

plastik şişelerden küçük beş yapraklı çiçek nasıl düşünün. Ana sınıfı çok basittir.

 • Kağıt beş taç yapraklı çiçek çizin.
 • şişesindeki işaretleyici desen taşıyın.
 • ön formun kes.
 • Eller elinde yaprakları bükün.
 • Alev çiçeği çelik kesitler yumuşatmak için tüm kenarları davranın.
 • Sonra onları eğmek veya eğmek yapmak için yaprakları alev altında gidin.
 • birbirlerine boşlukları deneyin.
 • iki yerde bir iğne ile renk ve pierce ortasında belirleyin.
 • iki ya da üç takviye kanadına geçen bir tel vasıtasıyla iş parçasını bağlayın.
 • ve telin yanlış tarafında uçları aşırı kesti bükmek.
 • Şimdi çiçek çit eklenebilir. Eğer delikler yapmak istemiyorsanız, daha sonra ilk boş eki kapak geçer şişenin üst yapılabilir.

sokaklar ve evler için Güller

Farklı boyutlardaki gül üretimi için desenleri çizmek gerekiyor. daha elementler, bir plastik şişe çiçeklerden daha güzel (fotoğraf güller nedeniyle farklı boyutlarda yaprakları için çok katmanlı yaratır teyit).

kağıt üzerinde dikdörtgen ve kare yedi desenleri (bu tek gül unsurlar olacaktır) çizin. kendi sınırları içinde, sınırları içbükey bir enine kesite sahiptir, dört yaprakları, çiçek, görüntüler. Şimdi şişe üzerinde dikdörtgen ve kare parçaları taşırlar. çiçek desenleri bunları kesin.

gül ortasında dikiş yardımıyla delikler açın. yaprakları yukarı kaldırarak bir mum üzerinde Şimdi tüm opal,. Erimiş plastik ciddi yanıklar meydana unutmayın, bu nedenle bir cımbız kullanın.

Üç dar açılı olan dört yaprakları çanak yaprağı Sonraki kesim. Ayrıca, orta ve ateş opallerinde delik yapmak. bir santimetre spiral şerit genişliği şişe kesilmiş sap için.

gül oluşumu

alev üzerinde oplavte kalın kablo sarma plastik şeritler. Telin bir ucu boşlukları çiçekler ve çanak yaprakları (Eğer azalan sırada aşınma olan) bırakmak üzere. gül orta boncuklu ve tel güvenceye alınabilir. Ya da bir şişeden, küçük bir daire kesip stamens oluşturan ateşe, şeritler halinde opal kesti ve çiçeğin ortasına ekleyin.

Daha sonra, 3 saplı sapı üzerinde yeşil şişe kesim yaprak kalıbından. bir mum üzerinde Opal iş parçası. Alev büküm altında sapı ve eriyik plastik kenar sarma kök gül alt tabakayı ekleyin. Bu plan uyarınca, kendinize bir sürü yapmak.

Onlar boya rötuş ise plastik şişelerden yapılmış Çiçek, daha gerçekçi olacaktır. Örneğin, damar ya da koyu bir kısmını çekmek için yapraklar; yaprakları renk geliştirmek veya ekstra gölge ekleyin. daha kolay, sen yaprakların yeşil renkte bant kaynaklanıyor sarabilirsiniz yapmak.

plastik şişelerden Olağandışı çiçekler

Usta Sınıfı - bu gerçek çiçekler plastik yapmak nasıl gösterir çünkü deneyimini aktarmak için çok ilginç bir yol.

 • Bir kapaklı üst kesilmiş Yedi şeffaf plastik şişeler.
 • 6 çentik şeritler, şekil ve zift alevle üzerinden bunları opal. bu ilk vygnite her taç yaprağı olarak. Sonra kenarlarında Opal ve sonra orta lob üzerinden gitmek.

 • Renk preform kırmızı aerosol boyalar.
 • Yüzey yaprakları kuruduktan sonra, renk sarı boya ortasına konur.
 • Her çiçeğin kapak makas ve dişil ve erkek dişi organ boncuklar yapılabilir yükseldi şekilde çapın dikiş deliği kullanarak yapmak.
 • Yeşil (o SEPAL olacaktır) boyayın.
 • Onun burnu olmak telin uçlarını büküm olacak tel büyük boncuklar, üzerinde tokmağı dize için. Ancak o zaman 22 adet yazın. yeşil boncuklar.
 • Stamenler cam boncuklar ve 19 adetlik aynı şekilde yapın. mavi boncuk.

Biri için, bir buket çiçek pistil ve stamens 6 toplamak bir iplikle onları sarın ve yapıştırıcı ile kapağa takın gerekir.

Bir buket çiçek koymak

Bizim çiçekleri Cleave gibi, bu nedenle herhangi bir fotoğrafı sapı üzerindeki konumları düşünün. bir bitki için plastik şişelerden çiçekler yedi adet yapmak. Stamenler kuru iken, yeşil şişelerde 8 büyük yaprakları, dört orta ve küçük oval yaprakları yapılmış.

bir alev ve biraz vypryamte üzerinde her taç yaprağı tedavi. Bir delik bir yaprak tabanında ve yapmak, tel takmak. Şimdi sapı için bir metre kalınlığında tel veya kablo alıp doğru pozisyonda çiçekleri düzenlemek başlatın: 20 santimetre, 3 çiçekler ve daha sonra aynı mesafe boyunca bir çiçek, vs. üstünde - saplarını olarak, 3 çiçekler, farklı yönlere bakmak 90 derece bükülür.

Daha sonra, 10 santimetre sonra, 2-3 adet yaprak sabitleme başlayan ve en genç ile sona eriyor. aşağıdaki gibi yani konumdur: Küçük iki, yaprak dört sayıda, orta iki satır ve iki küçük yaprak. yeşil elektrik bandı ile bağlanmış saplar. Bu çiçekler bir yatakta kurulabilir.

Palms - plastik şişelerden ilginç makaleler

Çiçek genellikle şeffaf şişe yapılmış, ancak kahverengi kaplarda ne yapmalı? Ama bir palmiye ağacı yapalım! Biz kahverengi ve yeşil şişe gerekecektir. gövde için hurma yüksek rüzgar dayanmak zorundadır ki, topraklama kablosu içinde digged. Kahverengi şişe 8 dikenli dişleri olan bir kenar kesilmiş olması gerekir. Dibe bırakırsanız, o zaman bir delik, ancak şişe üst kullanılıyorsa, kapağını açınız.

Kablo don zubevidnye kahverengi kütük üzerinde, yapraklar, el ile veya bir alev aracılığıyla yanal olarak germek kabuğu etkisi yaratır. Bir kez yeşil kabın yapmak yaprakları takmak, palmiye ağaçlarının istenilen uzunluğa ulaştı.

yaprakları için şişenin dibine kesilir ve en uzun şeritler halinde kesilir. Bu durumda Kapak gerekli değildir. ipe Sonraki istenen uzunlukta yaprak koymak ve palmiye ağacı gövdesine bağlanır. daha dallar daha görkemli bir ağaçtır, do, ama sonra kalın bir ip alır.

Sarı zarif çiçekler

plastik şişelerden narin çiçekleri nasıl düşünün. şöyle Usta sınıftır.

 • şeffaf şişelerden keşmiş yokuş aşağı.
 • Sonraki onlara bir gül gibi, düzenli yaprakları çiziyorsanız: tabanında ve geniş sınırlarla dar.
 • bir mum üzerinde her taç yaprağı SEARING.

 • Şeffaf veya yeşil şişe de alevi oplavlivaete 10 dişleri ile çanak yaprakları olmadan bireysel yaprakları ve petioles bölmek.
 • Yalandan boş akrilik boyalar: sarı yaprakları ve kırmızı kenarları, yapraklar ve çanak - yeşil.
 • Yaprakları daha sonra sapına bağlı olması, iki delik açmak.
 • Şimdi yarısında top kesme köpük.
 • bunu Boya sarı, ve alt - yeşil.
 • Yangın sıkılacağından tomurcuk vasıtasıyla, bir sekme hangi eklemek için bir kesi yaparak ortasında.
 • Kalan yaprakları gerektiğinde, belli bir eğim oluşturur sokun.
 • çiçek hasat edildikten sonra, baş aşağı çevirin.
 • Yeşil renkli, o kebap çubuk yerleştirin.
 • Üzerinde sinirli çanak yaprağı ve yaprak.

Bu düzen bir sürü oluşturmak.

kıvırcık çiçekler

Şimdi bakalım Woodbine master class. Plastik şişeler (renkleri - transparan gelen bırakır - yeşilden) standart düzeni hazırlamak, tepe ve dip kesti. Yaprak Şişe 10 santimetrelik bir sarmal genişliğinde kesilir. bazı yerlerde sapı büküm, kesilmiş ve bir mum üzerinde erimişti dal uzunluğuna bırakır üzerinde çizin.

Sonra büyük ve küçük beş yaprakları, iki renk desenleri yapmak. Ayrıca mum ve renk mürekkepleri Searing. Çiçeklerin ortasında delik yapmak ve bir tel organlarındaki birkaç boncuk toplamak için, iki şablon bağlayan.

Bir sonraki adım sarmaşık yaprakları sağ yerlerde delikler delip ve çiçekler aşırı tel uçlarını keserek ve yeşillik içinde saklanarak hasat yükledikleriyle etmektir. Ayrıca, tüm sargı dalları bir ışın, tutturma halinde katılması ve bir çivi veya tencere bekle.

Gördüğünüz gibi, plastik şişelerden bahçe ve ev için çiçek çok çeşitli yapabilirsiniz. Doğal ve doğallığı, renklerin yardımıyla bunları yapabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.