HobiDikiş

Çocuklarla kağıt silah nasıl yapılır

kağıttan yapılmış hediyeler Her yıl artan popülaritesi. Ve yaklaşan tatil - Vatan Günü savunucusu. Ve onların çocukları ile zaman anneler tabanca figürler makinesi, şurikeni, tanklar, uçaklar yapmak, vb ve babalarımızın ve dedelerimizin vermektir. Bizim kağıt, odaklanır kağıt silah yapmak için nasıl. Çoğu çocuk beni arayıp montaj başlatın. Bu yaratıcı süreç sizi birleştirecek ve çocuk beceri ve gelişecektir ince motor becerileri.

kağıttan silah nasıl yapılır

Şimdi sunulacak düzeni talimatlara göre doldurulmalıdır. Silahı yapmak için, örneğin karton, ağır kağıt alın. Silah desen bulmak Ön ve çizim iyi olup olmadığını, kendinizi imal. dikkatle çizilmiş her detaya dikkatle ayırın. Aynı büyüklüğüne emin sol ve sağ tarafını olun. Bunu yapmak için, kağıdı ikiye katlayın. Ve sonra gelecek zanaat hatlarını işaretleyin. Çizim hazır olduğu için, dikkatlice kesin. karton, kalem çizerek ilerleyin. Kes.

Ana el elemanı - kartuş için oluk. parçasını keserken dikkatli olun. Yani, dikdörtgenin dar tarafını skor. Bu fıçının ucuna paraleldir. içinde dikdörtgen katlayın. Gövdenin iki yanında kesiler yapmak ve bir Macar (ince bir lastik bant) yerleştirin. Sıkın ve emniyete alın. tabanca boya veya aplike yapabilirsiniz.

oluk kartuş koymak bir atış olduğunu. topları büküm, kağıdın geri kalanından götürün. Yatakta sakız çıkarmak için baş parmağınızı kullanın. O kartuş keskin bir hareket hızı verecektir. Eğer bu saldırı türü ilgileniyorsanız, burada başka bir seçenek daha basit kağıt silah yapmak için nasıl. Bu hediye daha küçük savunucularına için uygundur.

Basit bir kağıt pistoletik tasarlama

, Dikdörtgen bir tabaka almak yatay yarım kat. Sonra, ortada kat sol ve sağ tarafları. Yani iki kere daha. Bir kare levha alın ve aynı şeyi. Elde edilen birinci iş parçası yarım kat. Expand. Üç parça parça bölünür. aşağı doksan dereceye sol viraj. Aynı sağ tarafını yapın. Şimdi iki tarafı bir araya katlayın. Sonuç kolu.

Şimdi ön-katlanmış köşeli tabakanın varil alır. İki boşlukları bağlayın. plan çerçevesinde yukarıda işlem birkaç kez yapmış olan, kağıt dışında bir silah yapmak için nasıl anlayacaksınız. Ve gelecekte bakmadan kendiniz toplamak olacaktır.

şurikeni Yapımı

Bu silah bir ninja kullanır. Çocuklar bu tür el sanatları bayılacaksınız. İlk olarak, dikkatli bir kağıt silah yapmak, ve ne yapılması gerektiğine ilişkin talimatları okuyun. İki kare levha atın. çok renkli olabilir. Yatay yapmak büküm. Sonra genişler. sac viraj iki yarısı merkezine birbirlerine ayrıntılarını ayna. çapraz köşeleri katlayın.

Hasat iki lehimlerini üçgen benzer. diğer yapraklı bu adımı yineleyin. Sadece köşeleri zıt yönlerde bükün. ilk bölümü ve ikinci yerinizi alın. dip köşeleri iş parçası cebi, diğer açıklıkların yerleştirin. Bir sonraki şurikeni çevirin ve aynı şeyi. Savaş için hazır Hack.

Sizi anlamak, kağıt silah yapmak için nasıl, umut.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.