MaliMuhasebe

Tek annelere yardım ve ödeneklerin güvenmek Hangi

Son yıllarda, tek annelerin oranı daha sadık hale gelir. Ülkemizde giderek daha fazla kadınlar erkeklere yardımı olmadan çocukları getirir. Hatta başarılı ve varlıklı kadınlar böyle bir sorumluluk üstlenme korkmuyoruz. Her kadın devlet tek kadınlara sağlar ödemeler ve faydaların farkındadır.

Tek annelere Yararları ve ödenekleri

O evlilikte kayıtlı olmadığı durumlarda kadına tek anne inanılmaktadır veya boşanma olduğunu andan itibaren, bu çocuğun doğumundan önce üç yüz gün sürdü eğer. Bu durumda, çocuğun annesinin soyadı, ad alır ve onun kelimeleri ile kaydedildi. bekar bir anne durumunu doğrulamak için faydaların hesaplanması için Sosyal Refah Bölümüne transfer edilmelidir sertifika verilir.

Bir çocuğun kurumda çalışmaktadır Anne, bir kadın doğumda aldığı tüm ödemeleri koydu. Buna ek olarak, çeşitli Rusya Federasyonu bölgeleri ve yerel yürütme gücü gelişimi üzerine organları ve mali uygulanabilirliğini desteklemek tek anneler için ek ödenek öder.
Birçok bölgelerde bazı yerlerde tek anneler için tercihli kuyruğu ayarlamak anaokulları ve ödeme için özel koşullar. Çocuk yararı , tek bir ana, temel aylık ödenek% 100 artmıştır. yürürlüğe giren Federal Kanunu, temelinde 2011 yılından bu yana devlet faydalarının endeksleme sağlar.
: Faydaları alabilmek için, bekar anneler, sosyal nüfus belgelerin korunmasında görev alacak kurumlara sunmaları gereken doğum belgesinin küçük çocuk onunla ikamet eden ve annenin pasaport olduğunu tanıklık çocukları, konut bölümünden belli sertifikasının. Bu belgelere ile birlikte gelir tablosu ve bir açıklama sağladı. Yani anneler gıdaya üç yıla bir çocuk için telafi edici ödeme merkezinden atanmış. Bu ödeme bakılmaksızın annenin geliri yapılır. altında otuz yaşında olan bekar annelere bir defaya mahsus ödemeler vardır. Bir çocuk okulda öğrendiği zaman Lone anneler faydaları vardır. faydaları boyutu ek olarak, çocuklar iki öğün okulda günde ücretsiz olarak verilmektedir, önceden ayarlanır.

hesaplarken İş Yasası tek anneler için çeşitli faydalar sağlar çocuk bakımı için ödenek. işveren getirmek hakkı yoktur geceleri çalışıyorum. Yalnız kadın kapatılmalı veya fikrini almadan kesilmiş edilemez. kurumsal tek annelerin tasfiye istihdam edilecek gerektiğinde. Onlar da haklarını olabilir ek izinli onlar için uygun herhangi bir zamanda ödeme ücret olmadan.
Ayrıca çocuğun ücret ve her iki yönde de maiyetiyle sadece kendisini izin vermemelidir ödenen ancak ederken onlar, gerekli kaplıca tedavisi çocuk spor kampına ücretsiz bilet temin veya izin verilmelidir. Tek anneler mevcut 2.000 ruble olan nafaka, için vergi indirimi için her hakka sahip. bekar bir anne birkaç çocuğu varsa, sırasıyla böyle kesinti çocukların her biri üzerinde predostavlyaetsya edecektir.
Rusya Federasyonu'nun Her bölge tek anneler için faydaları geliştirir. faydaları Bölgenizde tek annelerin itimat öğrenmek amacıyla, Sosyal Koruma Bölümü ile irtibata geçiniz. Tüm bilgiler sadece onlara bulunabilir. Bunlar gerekli belgelerin tam listesi sağlayacaktır. Merkezi uzmanlarımız, herhangi bir soru size tavsiyelerde ve bazı belgelerin kaydı ile yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.