SağlıkMüstahzarlar

Ilaç 'Cerepro': kullanım talimatları

Hazırlama "Cerepro" kullanıcı sindirilmesi amaçlanan bir kapsül formunda, uygun olduğunu gösterir. klinik farmakolojik grup nootropiklerin bir preparasyon belirtir kolinomimetikler olup. Her kapsül etken madde temsil kolin alphosceratus 400 mg miktarında (glycerylphosphorylcholine hidrat).

çürüme korunmaktadır metabolizma oluşan kolin, sırasında ve böylece uygulama sonrasında beyindeki konsantrasyonunu arttırır. Bu malzeme, bir nöro-verici, bir iletken sinirlilik olan asetilkolinin oluşumunu destekler. Ürünün ikinci bir yarılma ürünü - gliserol fosfat, ön-madde fosfolipitler, nöronal hücre zarlarının plastisite sağlar.

İlaç "Cerepro" rehber noktaları, kan dolaşımını normalleştirir sinir sisteminde metabolik süreçleri arttırır aktivitesini etkileyen retiküler oluşumu. geri kazanılmış davranışsal ve bilişsel tepkilerin beyin kökenli damar hastalıkları olan hastaların tedavisinde zaman.

Yaralanma ilaç serebral biyo elektrik aktivitesi normale yardımcı olur sonra, etkilenen alana kan akışını artırır.

Uygulama glycerylphosphorylcholine hidrat semptomları ortadan kaldıran , psiko-organik sendromu. Ayrıca, ilaç kolinerjik aktiviteyi engeller.

Tıp "Cerepro" talimat gastrointestinal kanaldan iyi absorbe gösterir. akciğerler vasıtasıyla türetilmiş metabolitleri (karbon dioksit), karaciğer ve böbrek.

tanıklık

Kolin alphosceratus tayin:

  • Ciddi travmatik beyin yaralanmasından sonra rehabilitasyon için; inme sonrası;
  • hemorajik inme tipinin tedavisinde;
  • sendromu tip beyin fonksiyonunda psikoorganik karmaşık involüsyonel ve dejeneratif değişiklikler;
  • dolaşım bozukluğu ile mozgovogom;
  • bilişsel bozukluklarda ile zihinsel bozukluğu fonksiyonu, hafıza bozukluğu, yönelim bozukluğu, kafa karışıklığı, motivasyon eksikliği;
  • demans ve ensefalopati;
  • bunak psevdomelanholii.

doz ayarlaması

Doktor kapsüller kronik formda "Cerepro", yukarıda belirtilen hastalıkların tedavisi için bir hastaya belirler. Kılavuz 1 kapsül başına 400 mg'a kadar bir yemek öncesi günde ilacı almaya öneriler sağlar. Tedavi doktor 3 ila 6 ay arasında, hastaya bağlı olarak belirleniyor.

doktor akut şeklinde hastalıkların tedavisi için, kas içi ya da damar içi yol belirler. ilaç "Cerepro" günlük dozu 1, tedavi kursu 10-15 gün sürer. Sonra hasta 6 ay boyunca kapsülleri ilaç aktarılır. Hekim levee 2-kapsüller ve akşam alım 1 kapsül halinde bölmek, kolin alphosceratus 1,2 g günlük doz ayarlar.

Hazırlama "Cerepro" (kapsül) yan etkileri

gastrointestinal sistem bozukluklar bulantı sayılabilir.

Sen alerjik reaksiyon karşılaşabilirsiniz.

Tıp "Cerepro" (kapsül), kontrendikasyonlar

Etkin maddeye veya diğer bileşenlere aşırı duyarlılık durumunda, anneler bebeklerin meme hemşirelik, gebelik sırasında kolin alphosceratus ilaçları atanamıyor.

kullanım "Cerepro" Çocuklar için Kontrendikasyonlar ilacı yok.

İlacın atanmasında özel yol gösterici

"Cerepro" kapsül aldıktan sonra hasta, bulantı çıktı, doz kolin alphosceratus azaltılmalıdır.

İlaç psikomotor reaksiyonlarının kalitesini etkilemez.

Doz aşımı durumunda sindirim sisteminde düzensizlikler vardır. aktif karbon muamelesinden ve karşılık gelen semptomlar ile tayin yapılır gastrik lavaj işlemi.

eczaneden ilaç "Cerepro" satın almak için, reçete sunmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.