KanunDevlet ve hukuk

Rusya'dan Göç: nereye gitmek?

"Balık nerede derin arayan ve insanlar edilir - iyi" - yani halk atasözleri yorumlanmasını okur. Ve bu gerçekten çok da uzak geçerli: toplam yoksullaşma, özgürlük baskının, eksikliği koşullarında sosyal desteğin devlet ve iş hakim bürokrasiden, daha fazla insan onun milliyeti ülkeyi değiştirmek için nasıl düşünüyoruz. zamanından bu yana Ekim devrimi , Rusya'dan göç beş dalgalar halinde idi. Kural olarak, bu soylu, zengin ve ünlü kişilerin yanı sıra hükümetin siyasi karşıtları ve vatan yaşayamaz ki, fakirdi.

Şimdi, "demir perde" den sonra yine düştü, ancak SSCB adına, başarılı ve ekonomik olarak gelişmiş ülkelerde olduğu gibi, zengin ve yetenekli göç etmek dönüş gibi görünüyor. Günümüzde, Rusya'dan göç yabancı ekonomide yatırım edilebilen bir ilave milyon dolar veya avro olanlar için daha erişilebilir. ebeveynler, çocuklar, eş: Aynı zamanda seçilen ülkelerde yakın akrabaları olan kişilerde bir sorun olmamalı. etnik köklerini kanıtlayabilirim olanlar için bazı şansı yoktur. Ama çoğu zaman bile gerçekten siyasi veya başka nedenlerle vatanlarına zulüm edenler için başarısız mülteci statüsü elde etmek.

sonuçları kamuoyu yoklamaları Rusya'dan göç henüz devasa bir ölçek ulaşmamış olmasına rağmen pek hevesli, vatandaşlarımızın% 83 Yaşadığınız ülkeyi değiştirmek için hazır. Dünyada ülkenin ne tür sorulması üzerine Ruslar yeni Anavatan isim hazırız, onların sempatisini insanlar ayrıldı. Bu sorunun dikkat değil derecelendirme yapmak ister Sosyolojik merkezleri.

ilk on içinde Üstünlük, işin garibi, ABD ve Avrupa ve Avustralya almadı. potansiyel göçmendir sempati böyle bir dağılımın nedeni nedir? evden Yer? Uygun subtropikal iklim kıtanın güneyindeki? Hayır, büyük olasılıkla, öncelik bir ülke gerçeğiyle ispat güney yarımkürede sürekli (139 sitede listede, Rusya, ne yazık ki) ülkelerinin ekonomik performans üzerindeki en rahat listesinde üçüncü sırada yer alıyor. Rusya'dan ABD ve Kanada'ya Göç, sırasıyla ikinci ve üçüncü sıraları işgal eder.

Almanya, Avrupa sallayarak ekonomik krize rağmen, istenen ülkenin sıralamasında dördüncü konuma sahiptir. Benzer iklim koşulları, oldukça geniş bir Rus diasporası iş yapma kolaylığı, onu bir federal devlet cazip kılmaktadır. Rusya'dan Almanya'ya Göç hiçbir uzun prosedürlerin korkar veya Rus vatandaşlığı ne de bu ülkede benimsenen yüksek vergileri vazgeçmek yasa gereği değildir. Eğer - etnik Alman, Yahudi, ya da sizin için zaman meselesi olacak, önemli miktarlarda, daimi ikamet ve sonraki vatandaşlık yatırım yapmaya hazırız.

Finansal güvenlik Oasis, İsviçre, insanlar bir servet yapmak ve Rus tekelinin tecavüzlerine pençesinden onu tutmak isteyen çekiyor. Bildiğimiz gibi Para, özellikle İsviçre kasalar huzur barış sevgi ve. eğlenceli İtalyanca Yaşam vatandaşlarımızın% 5'ten fazla tercih ederim. Bu ülke kalifiye uzmanlar için kapıyı açık tutar. Rusya'dan Yeni Zelanda'ya Göç, şans sokmak, aynı zamanda ankete katılanların yüzde beşini çekti olacaktır. "Ilk 10 cazip ülkelerden" İspanya, İngiltere ve Fransa listesini tamamlanması.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.