Spor ve SağlıkVücut geliştirme

Büyüme vücut geliştirme hormon - nasıl ve neden?

Büyüme hormonu birkaç yıldır başarıyla güç performansı ve fiziksel formda bir artış artırmak için birçok profesyonel vücut geliştiriciler tarafından kullandı. Bu bilinmeye değer olduğunu ve insan vücudu da benzer bir madde üretir. Her şey, büyüme hormonu üretir karaciğer IGF-1 oyun neden hipofiz bezi, ile başlar. onun üretim düzeyi yaşa göre değişir. Örneğin, bir çocuk çok büyük miktarlarda üretilmektedir. Büyük insan büyüme hormonunun daha az miktarda organizma üretebilen haline gelir. vücuttaki olgunluk aşamasında meydana gelmesi halinde, yeni kas hücrelerinin oluşumu ile bağlantılı işlemleri sona erer. Onların sayısı genler bağlıdır ve ömrünün sonuna kadar değişmeden kalır. Bu durumdan tek çıkış yolu kendi hacminde artış olduğunu. Ama büyüme hormonu (özellikle vücut geliştirme) yeni kas hücreleri üretmek için vücudu zorlar edebiliyor. Bununla beraber, genetik yatkınlığı etkilemektedir ve ideal kas yoğunluğunu elde edebilirsiniz. eğlence burada başlıyor.

ve ne nasıl gereklidir geliyor?

Büyüme hormonu yağsız vücut kitlesi oranını artırmak, hem de fiziksel efor sonrası daha hızlı iyileşme için amacıyla vücut geliştirme kullanılır. Buna ek olarak, tüm bağlantıları geliştirir ve önemli ölçüde daha hızlı esas mikrotravmirovannye kumaş geri artar protein sentezi insülin ve steroid etkinliğini. Büyüme hormonunun Özel preparatlar, kişinin gücünü ve ağırlığını artırır yağ yakmak ve ağır eğitimden sonra kayıplara kas lifleri tutmaya yardımcı olur. Yan etkiler çok nadir görülür ve sağlık üzerinde çok az etkisi vardır. Bilmen gerekir büyüme hormonu ergenlik büyümeleri durur, çünkü anormal kemik büyümesi etkileyemez vücut geliştirme. HGH hapları şişeleri farksız. Her kişinin bireysel tercihlerine bağlıdır. Bu ilaç tüm gereksiz yağ yakmak için vücut sipariş gibi, yani bile uyku çözümleri arasında ve hatta ederken kilo olacaktır. vücut geliştirme Büyüme hormonu bir kişinin kilo olmadan gıda büyük miktarda yemek sağlar. Belki, ilacın ana işlevi - yeni kas hücrelerinin gelişmedir. Toplam kas dokusunu, bunların yoğunluğu ve tanımı artacak yağ tortu sayısının azaltılmasıyla. Bu preparat hayallerinizdeki kusursuz bir şekil oluşturmak için yardımcı olacaktır. Uygun diyet ve egzersiz programı ile birlikte, maksimum etkiyi verir.

Mitler ve Efsaneler

vücut geliştirme büyüme hormonu karın oluşumu eşlik bu çok yaygın efsane var. Derhal böyle bir "bir feat" kabil değildir. Bunun nedeni çoğunlukla ilacın aşırı dozda meydana gelir. atlet Aceleye etmez ve kullanım talimatlarına uymak olacaksa, böyle olumsuz bir durum ortaya olmayacağını.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.