Kar amacı gütmeyen kuruluşlar

SRO - başarının yolu

Rusya'da bürokrasiye karşı mücadelede uluslararası deneyime okuduktan sonra biz çekilme karar verdik belirli faaliyetlerin lisans ve katılımcılara işlerinin yapılması için ödenek sorunu hakkı sahiptirler kar amacı gütmeyen bir özdenetim kuruluşlarını oluşturma yolu seçerler.

Deney nispeten yakın zamanda başlandı ve ekonominin tüm sektörlerini kapsayacak vermedi. kayıt çözüldü AMA ettiği alanlardan biri - İnşaat oldu. Bundan, inşaat iş için Dan SRO ile üyelik olmadan yasaktır. pratiğinde gösterdiği gibi kar amacı gütmeyen ortaklık yurtdışında inşaat ruhsat kaldırılması ve toleranslar ortak ağlar veren geçiş emniyeti ve yapılan işin kalitesini, hem de inşaat sektörünün dinamik gelişimini geliştirmeye katkıda bulunmuştur.

Şu anda, ülkemizde giderek zaten rakipsiz CPO içine yenilik ve giriş alaka ilgili tartışmaları ortadan kalkar. Ama buna rağmen, birçok işletme hala onlara sivil toplum kuruluşunun oluşturulmasını getiriyor ve ortaklaşa üyelik yasal olarak inşaat çalışmalarını yürütmek olanaksızdır onsuz bir acil durum önlemi olarak görülüyor ki tüm avantajlarını fark yoktur. SRO üyelik avantajlarından bazıları düşünün.

Birincisi, SRO üyelik ortağı kuruluşların üyeleri arasında demokratik işbirliği olanaklarını sağlar ve devlet yetkilileri ve yerel yönetimlerin temsilcileri ile yapıcı bir diyalog sağlamaktadır. Ne ekonomik kriz, yeni bir dalganın fonunda çok alakalı hale gelir.

İkincisi, üyelik bir öz düzenleyici bir kuruluş ortağı şirketlere profesyonel büyüme ve işçilerin becerilerini yükseltme şartlarını sağlar. özel faaliyetler, seminer ve konferanslara SROs temsilcilerinin katılımı ile iş ilişkileri amacı gütmeyen ortaklık genişletiyoruz.

Bir ortak kuruluş - Üçüncüsü, kendi kendine yardım ilkeleri her yüklenicinin kesin sorumluluklarını belirlemek sağlayan inşaat ve taahhüt, güvenliğini ve kalitesini iyileştirmek için. SRO Mali Fonu Şartı uyarınca oluşturulan iflas risklerini ve borcun üçüncü kişilere yönelik sorumluluk korkusunu azaltır.

Organizasyon tesislerinin inşaat sözleşmede belirtilen belirli bir zaman dilimi içinde tamamlanmış olacak garantör olarak görür, çünkü Dördüncüsü, müşteri, SRO üyeleri yapımı için sözleşme vermeye daha istekli olduğunu. müşteri tarafından iddiaların durumunda Ortaklığı avukatları tartışmaya katılacak ve çeşitli durumlarda yüklenici çıkarları temsil üstlenirler.

Özetle, biz güvenle kar amacı gütmeyen ortaklık üyeliğinin kapsamlı bilgi ve hukuki destek alma inşaat sektöründe uğraşan girişimcilere olanak söyleyebiliriz. Buna ek olarak, ticari olmayan ortaklık katılım ölçüde sırayla üstlenir SRO, katılma prosedürü kolaylaştırır iletişim işlevinin yerel yönetimlerin temsilcileri ile.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.