Gıda ve içecekAna yemek

Sos "Calvet" Many Faces: tatlar kaleydoskop

baharat sıcak ve soğuk yemekler soslar gelenek uzun yıllardır var. Bugün, yüz yıl önce olduğu gibi, yaygın olarak günlük ve festival yemek tedarik etmek için kullanılır.

lezzetli bir sos ile

soslar çeşitli çok özel bir amaç vardır - tamamlayacak ve faydalı yemeklerin lezzetini vurgulamak. Bunlar gıda tat, daha iyi, daha güzel kokulu daha çekici hale getirmek için yardımcı olur. hatta en yumuşak sos yemeğin yardımıyla daha ilginç hale gelir. Yetenekli şefler çoktan kendi aşçılık makbuzları maskelemek için bunları kullanarak öğrendik.

Düzgün seçilen sos yemeğin geliştirmek. Çok lezzetli - Halkın büyük çoğunluğu söyledi. ev yapımı yemekler ve restoran başyapıtları hemen her zaman tamamlayıcı soslar vardır nedeni budur. Bugün tüm çeşitliliği kadar popüler sos "Calvet" neden çeşitliliğin evrensel sevgi açıklayabilir olduğunu.

1996 yılında Rusya'da ortaya çıktı, mayonez Calve hızla popülerlik kazandı. Bir süre sonra raflarda belirdi ve bu markayı ketçap ve şimdi onlarca değişir.

Hazırlamak veya satın alıyor?

Ev yapımı soslar, özenle lezzetli, elbette, kendi elleriyle hazırladı. Ancak, hazırlanması için belli beceri ve mutfak bilgisine sahip olmak gerekir. açıkları ve lüksü - Ve tabii ki, kendi sosunu oluşturmak için, şimdi olduğu zaman, sürer.

Çoğu insan günlük yaşamda hazır seçenekleri tercih nedeni budur. Kolayca onlar ucuz, herhangi bir çanak alabiliriz ve sonuç etkileyici. hazır soslar, her gün sayesinde, lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirler. Herhangi tatil eve, ülke piknik için, ülke için onunla onları almaya uygun. Etkileyici bir seçim, mükemmel tat ve makul fiyatlarla: Tüketiciler birçok nedenden dolayı sos "Calve" seçin.

tatlar Calve geniş bir yelpazede

Calve hat bugün ürün yelpazesine sahip çarpıcıdır. Bu bir domates sosları, mayonez, hardal ve diğer temele sahiptir. İlginçtir, üretici sürekli o dünyanın farklı mutfaklarından özgün versiyonları dahil olmak üzere ürün gamını genişletiyor. Örneğin, Bavyera ve Brezilya ketçap, ünlü İtalyan sos "Kalve Tsezar", Fransız tartar. Bu tatlar, diğerleri gibi, büyük ölçüde çeşitli ülkelerin pişirme konusunda tüketicilerin temsilini genişletin.

Hangi yemekleri "Calvet" sos servis edilebilir? Herkes için: et ve balık, sosis ve kebaplar, salatalar ve yan yemekler, deniz ürünleri ve sebze, makarna ve pizza için. aralığında yolunuzu bulmak yeterince kolaydır: Her paket ayrıntılı bir açıklama ve en uygun yemekler, bir listesi vardır.

Bazı seçenekler evrensel olarak kabul edilebilir. Örneğin, sos "Calvet" krem sarımsak esas olarak et yöneliktir. Ama, tüketicilerin görüşüne göre, aktif bir köfte ve manto, patates kızartması ve ülke tarzı için baharat doldurulmuş lahana ve tavuk olarak kullanılır. Benzer şekilde ketçap geçerlidir: Daha sadece et yemekleri, aynı zamanda spagetti, makarna, pizza ve diğer gıda tecrübeli. "Tomato", "Bavyera", "İspanyol", "Meksika", "Napoli" ve bazı diğerleri: Aşağıdaki türle temsil hat Calve ketçap.

Faydalı mı değil mi?

ev yapımı benzerleriyle kullanımı açısından hazır soslar karşılaştırmak anlamsız. Ancak sanayi üretimi sos "Calvet" nin ürünler arasında en iyi kompozisyon duruyor. o ürünün uzun süreli saklama çünkü kesinlikle anlaşılabilir olan bir tamamen doğal olarak adlandırılan edilemez. Bununla birlikte, Calve olarak koruyucular, boyalar, gıda katkı maddelerinin içeriğinin en aza indirilmesi.

hazır soslar kullanımına Maddi faydaları, onlar tatlar zengin keyfine varacaksınız olmaz olsa bile. Ancak, önemli bir hasar çok değil. Soslar birçok nedenle çok yüksek kalori içeren mayonez bazlı olduğunu ve hatırlamak önemlidir. Özellikle, popüler ve tartar sosu "Kalve Tsezar." Yorumlar onlar gerçekten çok lezzetli olduğunu göstermektedir. Bu nedenle, hepsi aynı onları kurtarmak için değil kötüye kullanmayın. domates dayalı Soslar düşük kalorili içeriğe sahip. "Calve" ve özel olarak kalori azalır çeşitli seçenekler yelpazesine vardır. kilo sürecinde olan veya kesinlikle rakam takip edenler tarafından satın büyük bir zevkle onları.

Tercih Haberdar duracağını. Bu aynı zamanda hazır soslar kullanımı için geçerlidir. Üstelik bunlar sadece ana yemek tamamlayacak. katılımları ile, yeni tatlar keyfini ve pişirme yeni keşfederler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.