SağlıkSağlıklı beslenme

Soğan çorbası diyeti. Yorumlar, yemek tarifi, kuralları yeme.

kilo kaybetme konusunda sonsuz soru kadınlar o dönmedi böylece kilo vermek yollar bulmak için aşağı gelir, ancak herhangi bir özel çaba bayanlar gerek yoktu. Bu nedenle, yetkin profesyonellerin tüm uyarılara rağmen, insanlığın güzel yarısı hala mucize hap reklam çeşitleri satın alınabilir, kendini hipnoz ve diğer yöntemlerin teknikleri uzun ve sevgiyle üretilen olmasından hızlı ve kalıcı kurtulmak için. Ama ne yazık ki bu fonlar yoktur. Yoksa ciddiye bilinen model ve oyuncu kendi başlarına ve eğlence tüm gıda kendilerini sınırlamak ve spor salonlarında saatler geçirmek inanıyorum? Retorik bir soru, o yüzden noktaya doğru geçelim.

Hızla kilo vermek isteyenler gereksinimlerini karşılamak için en iyisidir değil, özellikle hızlı - soğan çorbası diyeti. olması gerektiği gibi sadece hevesli bir diyet sürdürmek başardık hemen hemen tüm incelemeleri. diyet etkinliği - çorba özelliklerinde. O sadece yağ yakmak değil, aynı zamanda, sindirim geliştirir sınırlamalar hiçbir statüsüne sahip mevduat vücudu temizler vermedi. Böylece, soğan diyet yorumları aşağıdakine benzer şekiller: Vücutta hafiflik hissi, (gıda kısıtlamalar yaygındır) bağırsak problemlerinin olmaması, açlık hiçbir duygu yoktur. Bu verimlilik ile ilgili.

Ama burada soğan çorbası yorumları çok farklı yönlere toplar: çanak belirli tat ve koku ile, bugüne kadar herkes "istenilen sıklıkta" yiyebilirsiniz - diyet geliştiricilerin tavsiyesi üzerine. Bunun yerine mucize gıda başka bir parti yemek zorunda kalmadan, kadınlar sadece yemek atlamak çıkıyor - ve bu etki sinirlilik, açlık, iç rahatsızlık değildir. Bu nedenle, bu diyet karar vermeden önce, zevkinizi test etmek, hem de bir doktora danışın - asla gereksiz olduğunu. o vücuda stresli ve daha sık, bu tavsiye edilmez kez bir sezonda daha kullanmak için - Ayrıca böyle bir diyet olduğunu hemen belirtmek gerekir. Son bir şey: verimlilik. Soğan çorbası diyeti yorumları başka diyetten daha sık toplar. Bu yemeğin yeme 7 gün, 3-4 lira kurtulabilirsiniz. Yedi gün sonra çok yemek ve kalori sayılmaz - Tüm Sonsuza onların varlığı hakkında unutmak gerekiyor.

Yani, yemek tarifi: altı ampuller artı lahana ve rendelenmiş kereviz kökü. Bir tencerede herşey - ve lahana yumuşayana kadar kısık ateşte pişirin. Sen bulyon küpleri ile şarj edilebilir - ama hiçbir durumda böyle mayonez veya ekşi krema gibi geleneksel dolgu eklemeyin. Bu seçenek №1 «kilo kaybı için Soğan çorbası." onun nötr tat Yorumlar fakat hızla hazırlanıyor. Varyant №2 «Soğan çorbası diyeti" daha olumlu yorumlar toplayan, ancak maddelerin daha gerektirir ve karmaşık pişirin. Yani, hepsi aynı 6 soğan yarıya ve erimiş tereyağı ile bulaşmış. Üst - sarımsak tuz ve dereotu. pişirilir Bütün bu güzellik, sonra rendelenmiş kereviz ve haşlanmış ile birlikte bir tencerenin içine katlanmış. Soğuduktan sonra, bir blender içinde öğütmek ve tadını. camdan fazla olmayan ama - Sen yoğurt ekleyebilirsiniz. Çorba tarifleri hafta döndürülebilir sırasında - çeşittir.

Ancak, teselli var: soğan çorbası için her gün, belirli bir ürünü ekleyebilir. Tabii ki, sınırlı sayıda, ancak önemli ölçüde ruh yükseltir hala. ilk günü - (muz hariç) herhangi bir meyve bir kilo, ikinci gün - (patates hariç) herhangi bir ham ya da pişmiş sebzeler kilosu, üçüncü gün - sebze-meyve kilosu, dört günde bir - süt ve iki muz bir cam, beşinci gün - domates ve 0 kadar, beyaz kümes hayvanı eti 5 kg, altıncı gün - 120 pirinç gram taze meyve suyu bir çift gözlük - beyaz bir tavuk eti, biber, salatalık, lahana, yedinci günde yapılmış salata yarım kilosu. Peki nasıl kullanmalı? Ve şimdi (zihinsel ve fiziksel) rahatlama duygusu ile - ölçeklerde!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.