Uzmana sorun

Biz ne soğuk çağrılar bahsediyoruz

ofiste çalışıyorsanız, sizin şirket ortaklık teklif etmesi olduğu bir telefon görüşmesi ile bir araya muhtemeldir. Kesinlikle sorulara cevap ve kararlar hazır olmadığında bu tür görüşmeler genellikle, yanlış zamanda gerçekleşecek. Bu duruma aşina değilseniz, o zaman ne soğuk çağrıları biliyorum.

Uygulama alanları

telefonla Aktif satış b2b alanında sadece yürütülmektedir. Tabii ki, ülkemizde soğuk aramaların sistemi daha az Avrupa veya Amerika'da daha gelişmiştir, ancak her yıl ivme kazanıyor. Biz dağıtım alanında söyleyebiliriz gıda ürünlerinin tüketiciye onların artan önemini gözlemledi. Birçok şirket olmaktır insanları işe soğuk çağrılar. Herhangi bir ürünün satışı yeniden büyümeye edilebilir ürün veya hizmetin yararları gözlerini açmaya, bunun doğru olduğuna ikna etmek de sadece insanlarla ortak bir dil bulamıyor iyi uzmanı, yapacak olursa, ancak.

iç görünümü

Onları işlemek olanlar gözünden soğuk çağıran nedir? Birçoğu için bu arızaları, itirazlar ve edepsizlik çok sayıda ile birleştiğinde sert ve yorucu bir iştir. Ana problemler uzman bilgi sunmak için bilmiyor olmasından kaynaklanır. Buna ek olarak, tekrarlanan başarısızlıkları onu ürünün gerekli değildir ve o bunu sunuyor kime olanlar ilgilenmiyor olduğunu düşündürüyor. Bu nedenle, çağrılar, pasif çekingen ve güvensiz yapılır. Bir arzusu, e-posta ve daha fazla reaksiyon için bekleyerek ticari teklifi gönderme her çabayı.

Ama satıcıların başka kategori yoktur. Onlar kendi yeteneklerine eminiz onun başarısında, sonuç olarak ürün sunmak ve. Böyle insanlar, her zaman dürüst olmak gerekirse, onlarla konuşmak güzel olumlu tutum, onlar onun samimiyet ve profesyonelliği kışkırtmak. onların gözünden soğuk çağıran nedir? Bu eğlenceli ve müşterilerinin performansını artırmak için bir yol. Onları yararlanabilir ve yeni duyguların çok olsun.

dışında bakmak

Soğuk çağrı yapmak ve yapanlar farklı şekillerde adlandırır. Başkaları karlı görmeye çalışıyoruz Bazıları, sadece tahriş kaynağı olarak onları algıladıkları teklifi. Tabii ki, çok insan faktörünün görünümünü bağlıdır. Kötü sunulması bile en uygun teklif algılanmamaktadır. Nedeniyle satılan ürünlerde tecrübeli olmayan soğuk çağıran halka dayanan şirket var olması nedeniyle, bu tür görüşmelerin olumsuz imaj oluştu.

Hedefleme

böyle soğuk çağrıları belirlerken, izledikleri hedefleri dikkat etmeleri gerekmektedir. şirket ve profiline bağlı olarak yönetim kararlarının yöntemle, iletişim farklı görevler olabilir telefon etmek. Aralarında mal veya hizmet satışı, toplantının amacı olan veya bilgileri rapor.

Doğru kullanıldığında, soğuk çağıran pazarlama ve satış için etkili bir araç olabilir. Onların sonuç her iki taraf için de genellikle yararlıdır, yani bu konuda önyargı kurtulmak ve yeni işbirliğine açık olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.